صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: چگونگی فروش سرور مجازی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : چگونگی فروش سرور مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط w.h.t نمایش پست ها
    سلام
    دایرکت ادمین
    سی پنل
    کلوکسو و پلسک
    دیتابیس
    پی اچ پی مال ادمین
    بک آپ
    سابدامین
    نصب چیزایی مثل وردپرس و جوملا
    ساخت اکانت ایمیل
    نصب دایرکت ادمین
    نصب سی پنل
    کانفیگ دایرکت ادمین
    کانفیگ سی پنل
    whmcs طریقه نصب و کانفیگش و طریقه کارباهاش
    آموزش کار با مجازی سازی مثل وی ام ویر
    یادگیری طریقه نصب چیزایی مثل iis
    یادگیری دستورات لینوکس
    یادگیری تفاوت لینوکس و ویندوز
    یادگیری طریقه نصب سیستم عامل ها
    یادگیری آموزش هایی درباره رم - هارد - سی پی یو و جزئیاتش و...
    و
    و
    و
    و
    البته به ترتیب نگفتم

بروز باشید
    ممنون
    من برنامه نویسی تحت وب HTML - CSS - PHP - Joomla & ... رو بلدم راجع به سخت افزار ها مثل رم و فلان و اینا هم میدونم رشتم کامپیوتر هستش کارمم مونتاژ کامپیوتر هستش! کار با WHMCS و کنترل پنل CPanel & Direct Admin و ...! نصب و امثالهم هم بلدم با VMWare هم کار کردم اینارو فقط واسه این گفتم که زیاد هم دیگه منو شوت فرض نکنید

در کل ممنون که توضیح دادید اما فکر نکنم تمام کسایی که الان سرور میدن یا هاست این چیزایی که شما گفتید رو بلد باشن! ملاک فقط واسه من درآمدش هستش کم کم بقیه موارد هم یاد میگیرم فکر کنم با این توضیحاتی که شما و دوستان دادید من کار با مجازی ساز ها و همون قسمت مربوط به هاست WHMCS رو یاد بگیرم کافی باشه!
    من میخواستم رسیلر از جایی بگیرم فقط باهاش بدونم چه جوری میشه هاست یا اینارو تقسیم کرد که به گمونم با مجازی ساز ها بشه! و شروع کنم نمیخواستم برم هر چیزی که راجع به اینها هست رو یاد بگیرم! که شما لطف کردی این لیست رو دادی . ممنونم از راهنماییت

باز اگر کسی از دوستان هست که میتونه با توضیحات بالای من راهنمایی واسه شروع ساده و فقط واسه در نظر گرفتن اینکه من میخوام کم کم شروع کنم و همراش یاد بگیرم راهنمایی کنه ممنون میشم

2. # ADS

عضو انجمن !MihanIt! آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    797
    تشکر تشکر شده 
    1,064
    تشکر شده در
    811 پست

اگر خواستید ما بهتون آموزش میدیم البته اگر از ما تهیه کنید نمایندگی حتی براتون به صورت رایگان کانفیگ و آموزش هم میدیم whmcs
    --------------------------
    به هر حال اگر شما این چیز هایی که من و دوستان گفتیم بلد نباشید یقین کنید که به مشکل برمیخورید
    |تبلیغ در کانال های +400 هزار تلگرام
    | شماره : 08337279040
    |سانی سرور تضمین پشتیبانی و کیفیت / Saniserver.com

عضو جدید Asp.Net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    38 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 5hahab نمایش پست ها
    ممنون
    من برنامه نویسی تحت وب HTML - CSS - PHP - Joomla & ... رو بلدم راجع به سخت افزار ها مثل رم و فلان و اینا هم میدونم رشتم کامپیوتر هستش کارمم مونتاژ کامپیوتر هستش! کار با WHMCS و کنترل پنل CPanel & Direct Admin و ...! نصب و امثالهم هم بلدم با VMWare هم کار کردم اینارو فقط واسه این گفتم که زیاد هم دیگه منو شوت فرض نکنید

در کل ممنون که توضیح دادید اما فکر نکنم تمام کسایی که الان سرور میدن یا هاست این چیزایی که شما گفتید رو بلد باشن! ملاک فقط واسه من درآمدش هستش کم کم بقیه موارد هم یاد میگیرم فکر کنم با این توضیحاتی که شما و دوستان دادید من کار با مجازی ساز ها و همون قسمت مربوط به هاست WHMCS رو یاد بگیرم کافی باشه!
    من میخواستم رسیلر از جایی بگیرم فقط باهاش بدونم چه جوری میشه هاست یا اینارو تقسیم کرد که به گمونم با مجازی ساز ها بشه! و شروع کنم نمیخواستم برم هر چیزی که راجع به اینها هست رو یاد بگیرم! که شما لطف کردی این لیست رو دادی . ممنونم از راهنماییت

باز اگر کسی از دوستان هست که میتونه با توضیحات بالای من راهنمایی واسه شروع ساده و فقط واسه در نظر گرفتن اینکه من میخوام کم کم شروع کنم و همراش یاد بگیرم راهنمایی کنه ممنون میشم

حالا ما نفهمیدیم بلدی یا میخوای یواش یواش رو مشتریهات امتحان کنی سایت چند نفر رو بفرستی رو هوا بعدا یاد بگیری ؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

یه چیزایی بلدم یه چیزایی هم بلد نیستم . حالا الان میخوام بدونم واسه اینکه بتونم هاست بفروشم و همینطور سرور مجازی نیاز دارم چی بلد باشم ؟ فقط واسه اینکه بفروشم! نه اینکه بیام هر چی راجع به سرور و تمامی مجازی ساز ها و همه رو یاد بگیرم نیازی ندارم بهش!
    Asp.Net عزیز گزینه دوم که گفتید درسته . یه سری میره هوا یه سری هم نمیره . کلا فکر نکنم مشکل خاصی بخواد واسه هاست پیش بیاد تا الان که واسم پیش نیومده اگرم بخواد بیاد خیلی به ندرت پیش بیاد . منم که نمیخوام حرفه ای کار کنم . مشکلی هم پیش بیاد اومده دیگه! خلاصه یه جوری حلش میکنیم! بعدش اینکه این همه فروشنده هاست و سرور هستن همه که تمام این چیزایی که دوستان راهنمایی میکنن رو که بلد نیستن! بازم میگم مهم درآمدشه واسم
    !MihanIt! عزیز پیام خصوصی میدم بهتون . اون مواردی که گفتید هم کم کم یاد میگیرم اینکه بشینم همشو یاد بگیرم تهش آیا در بیاد آیا در نیاد نمیتونم وقتمو الکی هدر بدم واسش .
    پ.خ میدم بهتون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)