صفحه 413 از 460 نخستنخست ... 313363403409410411412413414415416417423 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,121 تا 4,130 , از مجموع 4593

موضوع: اسکریپت رایگان فروش کارت‌های شارژ و محصولات مجازی Virtual Freer

عضو انجمن omid1991 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    412
    تشکر تشکر شده 
    495
    تشکر شده در
    284 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت رایگان فروش کارت‌های شارژ و محصولات مجازی Virtual Freer

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrjonoob نمایش پست ها
    دسترسی نداشته باشم بهشون چی ؟

خودم نمیتونم انجام بدم ؟
    سیف مد رو خاموش کنید درست میشه

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با سلام
    من بیش از 100 بار این اسکریپت رو بدون مشکل نصب کرده ام اما روی هاست جدیدی که خریدم همه جوره که تونستم خواستم نصب کنم پس از نصب با پیام خطاهای زیادی مواجه میشه
    حتی محل نصب فیزیکی رو هم تغییر دادم اما پس از نصب موفقیت امیز وقتی وارد مدیریت میشی پیام های خطای متعددی رو نمایش میده که نتونستم مشکل رو حل کنم
    اگر دوستان راه حلی دارند پیشنهاد بدهند
    تصویری از پیام های خطا
    Untitled.png

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    10 پست

دیتا بیس رو از اول بسازین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrjonoob نمایش پست ها
    دیتا بیس رو از اول بسازین
    اخه دوست من من گفتم 100 بار نصب کردم و مبانی نصب و اصول اولیه رو میدوم
    الکی چیزی رو که نمی دونید جواب ندید خواهشا
    این مشکل از نرم افزار وب هاستینگه که ارجاع دادم منتظر جوابم

عضو انجمن mo_mohit1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    424
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    275 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nokian95 نمایش پست ها
    با سلام
    من بیش از 100 بار این اسکریپت رو بدون مشکل نصب کرده ام اما روی هاست جدیدی که خریدم همه جوره که تونستم خواستم نصب کنم پس از نصب با پیام خطاهای زیادی مواجه میشه
    حتی محل نصب فیزیکی رو هم تغییر دادم اما پس از نصب موفقیت امیز وقتی وارد مدیریت میشی پیام های خطای متعددی رو نمایش میده که نتونستم مشکل رو حل کنم
    اگر دوستان راه حلی دارند پیشنهاد بدهند
    تصویری از پیام های خطا
    نقل قول نوشته اصلی توسط nokian95 نمایش پست ها
    اخه دوست من من گفتم 100 بار نصب کردم و مبانی نصب و اصول اولیه رو میدوم
    الکی چیزی رو که نمی دونید جواب ندید خواهشا
    این مشکل از نرم افزار وب هاستینگه که ارجاع دادم منتظر جوابم
    دوست عزیز بنده قبلا هم گفتم
    دلیل فقط ورزن php هست که باید زیر 5.3 باشه/ اگر از 5.3 بالاتر باشه این مشکل وجود خواهد داشت

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت رایگان فروش کارت‌های ... (افزونه بخت آزمایی)

با سلام این هم پلاگینی است نوشته خودم. صرفا جهت اطلاع است.

من حمیدرضا رنجبر برنجه هستم (تلفن تماس 09149814121) و پلاگینی برای اسکریپت فریر به شرح زیر نوشتم صرفا جهت ثبت اثر و معرفی میباشد.

توضیحات پلاگین: ایجاد امکان بخت آزمایی برای خریداران با امکانات زیر (بصورت جعبه های شانس)

- امنیت بسیار بالا در تشخیص شرکت دادن کارتها فقط یک بار و جلوگیری از شرکت مجدد

- امنیت بسیار بالا در مدیریت این افزونه بصورتی که فقط از طریق مدیریت اسکریپت میتوان آن را نیز مدیریت کرد

- کاملا اتوماتیک بودن نصب آن فقط از تنظیمات پلاگین (حتی نصب و یا حذف پایگاه داده) و بدون حتی کوچکترین دخالت انسانی از طریق سی پنل

- قابلیت نصب، غیرفعال کردن و حذف کردن آن بدون حتی کوچکترین اثر سوء بر سیستم و دیتابیس با چند کلیک.

- قابلیت مدیریت اکثر قسمت های بخت آزمایی (تعداد جعبه ها، پیام های نمایشی در رویدادهای مختلف و ...)

- امکان نمایش گذارشات قرعه کشی ها و کارتهای موجود برای قرعه کشی و نحوه عملکرد آنها از طریق تنظیمات مدیریت اسکریپت (قسمت مربوط به این افزونه که سبب امنیت بالای مدیریت آن میشود).

- هوشمندی بصورتی که فقط کسی که دسترسی به مدیریت اسکریپت داشته باشد امکان مدیریت آن را دارد (از طریق صفحه مدیریت اسکریپت).

- و مهمتر از همه اینکه سهولت استفاده از آن هستش که با کپی تنها یک فایل به فولدر افزونه ها و فقط با فعال کردن آن از طریق مدیریت اسکریپت، میتوان از آن استفاده کرد.

اسکرین شات هایی از افزونه

فرم ورود به صفحه بخت آزمایی

پیام های هنگام رویداد های مختلف بعد از ورود اطلاعات از فرم (تمامی پیام های قابل تنظیم به صورت دلخواه هستند از طریق تنظیمات افزونه).

یا

صفحه قرعه کشی که بصورت پویا تعداد جعبه ها از طریق تنظیمات افزونه قابل تنظیمه.

بخش مدیریت => قسمت افزونه ها (قابل نصب و فعال سازی بصورت کامل بدون هیچگونه مراحل گیج کننده، فقط با چند کلیک)

بخش مدیریت => قسمت تنظیمات مربوط به این افزونه (قابلیت مدیریت کامل افزونه از این طریق با امکانات: تنظیم پیامها، تنظیم تعداد جعبه های بخت آزمایی، مشاهده گذارشات بخت آزمایی با کوری های مختلف مثل مانند جداول دیگر در اسکریپت؛ قابلیت مدیریت رکوردها (سطرها) ی بخت آزمایی با امکانات حذف چند مورد با علامت دار کردنشون.
    6.Settings(FILEminimizer).png

و بسیاری ویژگیهای دیگه

برای این افزونه از زبانهای php ajax css javascript html و sql استفاده شده است. (همه آنها فقط در یک فایل هستند).

در ضمن قابل ذکر است که امتیاز این افزونه به یک نفر فروخته شده است و در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط RHamidR : October 21st, 2014 در ساعت 11:49

8. تعداد تشکر ها از RHamidR به دلیل پست مفید

عضو جدید aliasghar29 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    6 پست

سلام دوستان من میخوام از این اسکریپت استفاده کنم ولی 2 سوال این الان باگ های اصلیش اینا رفع شده ؟
    و اینکه میخوام ادامه مطلب رو وی ای پی کنم :D یعنی یوزر بخواد ادامه مطلب رو ببینه باید ثبت نام کنه و بعد نشون بده ؟ میدونم الان امکانش نباشه ولی امکانش هست این کارو کرد ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    41 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت رایگان فروش کارت‌های ... (افزونه بخت آزمایی)

سلام دوست عزیز قیمت رو میگی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RHamidR نمایش پست ها
    با سلام این هم پلاگینی است نوشته خودم. صرفا جهت اطلاع است.

من حمیدرضا رنجبر برنجه هستم (تلفن تماس 09149814121) و پلاگینی برای اسکریپت فریر به شرح زیر نوشتم صرفا جهت ثبت اثر و معرفی میباشد.

توضیحات پلاگین: ایجاد امکان بخت آزمایی برای خریداران با امکانات زیر (بصورت جعبه های شانس)

- امنیت بسیار بالا در تشخیص شرکت دادن کارتها فقط یک بار و جلوگیری از شرکت مجدد

- امنیت بسیار بالا در مدیریت این افزونه بصورتی که فقط از طریق مدیریت اسکریپت میتوان آن را نیز مدیریت کرد

- کاملا اتوماتیک بودن نصب آن فقط از تنظیمات پلاگین (حتی نصب و یا حذف پایگاه داده) و بدون حتی کوچکترین دخالت انسانی از طریق سی پنل

- قابلیت نصب، غیرفعال کردن و حذف کردن آن بدون حتی کوچکترین اثر سوء بر سیستم و دیتابیس با چند کلیک.

- قابلیت مدیریت اکثر قسمت های بخت آزمایی (تعداد جعبه ها، پیام های نمایشی در رویدادهای مختلف و ...)

- امکان نمایش گذارشات قرعه کشی ها و کارتهای موجود برای قرعه کشی و نحوه عملکرد آنها از طریق تنظیمات مدیریت اسکریپت (قسمت مربوط به این افزونه که سبب امنیت بالای مدیریت آن میشود).

- هوشمندی بصورتی که فقط کسی که دسترسی به مدیریت اسکریپت داشته باشد امکان مدیریت آن را دارد (از طریق صفحه مدیریت اسکریپت).

- و مهمتر از همه اینکه سهولت استفاده از آن هستش که با کپی تنها یک فایل به فولدر افزونه ها و فقط با فعال کردن آن از طریق مدیریت اسکریپت، میتوان از آن استفاده کرد.

اسکرین شات هایی از افزونه

فرم ورود به صفحه بخت آزمایی

پیام های هنگام رویداد های مختلف بعد از ورود اطلاعات از فرم (تمامی پیام های قابل تنظیم به صورت دلخواه هستند از طریق تنظیمات افزونه).

یا

صفحه قرعه کشی که بصورت پویا تعداد جعبه ها از طریق تنظیمات افزونه قابل تنظیمه.

بخش مدیریت => قسمت افزونه ها (قابل نصب و فعال سازی بصورت کامل بدون هیچگونه مراحل گیج کننده، فقط با چند کلیک)

بخش مدیریت => قسمت تنظیمات مربوط به این افزونه (قابلیت مدیریت کامل افزونه از این طریق با امکانات: تنظیم پیامها، تنظیم تعداد جعبه های بخت آزمایی، مشاهده گذارشات بخت آزمایی با کوری های مختلف مثل مانند جداول دیگر در اسکریپت؛ قابلیت مدیریت رکوردها (سطرها) ی بخت آزمایی با امکانات حذف چند مورد با علامت دار کردنشون.

و بسیاری ویژگیهای دیگه

برای این افزونه از زبانهای php ajax css javascript html و sql استفاده شده است. (همه آنها فقط در یک فایل هستند).

در ضمن قابل ذکر است که امتیاز این افزونه به یک نفر فروخته شده است و در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

دوستان عزیز پس از انتقال فول بکاپ به هاستی دیگر الان با ارور زیر در صفحه اصلی مواجه شدیم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست:
    Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(../install) is not within the allowed path(s): (/home/mvpay/public_html:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/mvpay/public_html/include/prepare.php on line 52

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    10 پست

قیمت لطفا

صفحه 413 از 460 نخستنخست ... 313363403409410411412413414415416417423 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)