صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 91516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 214

موضوع: فروش سرور با کیفیت از انگلستان - شروع قیمت از 13 هزارتومان - همراه با پنل مدیریت - دوریس وب

عضو انجمن alfavps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    323
    تشکر تشکر شده 
    620
    تشکر شده در
    357 پست

پیش فرض فروش سرور با کیفیت از انگلستان - شروع قیمت از 13 هزارتومان - همراه با پنل مدیریت - دوریس وب

فروش این آفر به پایان رسیده است

به تاپیک آفر جدید ما مراجعه کنید

http://www.webhostingtalk.ir/f15/119782/

تحویل سرور ها 1ساعته هست ( در تعطیلات حداکثر 24 ساعت )

تلفن تماس شرکت : 02144437208

یاهو جدید شرکت : drswebir

ویرایش توسط alfavps.com : August 8th, 2014 در ساعت 15:35
    داده پردازان اینترنت دوریس با مسئولیت محدود |‌ شماره ثبت : ۴۵۰۵۹۱ | دوریس وب https://www.doris.host
    به کانال رسمی دوریس وب در تلگرام بپیوندید: https://t.me/dorisweb

2. تعداد تشکر ها ازalfavps.com به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن hack2hacker آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,413
    تشکر تشکر شده 
    628
    تشکر شده در
    464 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور با کیفیت از انگلستان - شروع قیمت از 13 هزارتومان - همراه با پنل مدیریت - دوریس وب

ایشون دارای نماد هستن و اگر مدرک دارید میتونید از همون صفحه ازشون شکایت کنید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,425
    تشکر شده در
    5,194 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور با کیفیت از انگلستان - شروع قیمت از 13 هزارتومان - همراه با پنل مدیریت - دوریس وب

نقل قول نوشته اصلی توسط sadrafilm نمایش پست ها
    پیشنهاد بنده به دوستان اینه در کل محیط نت در سطح به غایت وسیع اطلاعات کامل شرکت و دستد اندر کاران کلاهبردار رو بدین و کامل در وبلاگ ها فروم ها اتاق های چت صجبت کنید تا اسم شرکتشون که بیاد با کلمه کلاهبردار گره زده بشه
    در سرچ گوگل اول بشه
    بسم اللله اگه هر نفر یک پست و چند جا بده تمومه با خاک زیر و رو میشن
    دوم اینکه اسم شرکت و مدارک رو جمع کنید ( مدارک مستدل ) بنده شکایت میکنم و پیگیر میشم و در صورت لزوم اگر خواسته شد به شما اطلاع میده شما هم اگر شاکی هستید به دادگستری محل سکونت مراجعه و پورنده روپیگیر باشید و من شماره و اطلاعات رو میدم بگین در این خصوص تا کلاهبرداری و خیانت در امانت و فروش شرکتی معلوم و در سطح وسیعتر از شاکیان بیان و فعال باشن و بی خیال نشن ..شرکت تعطیل و حداقل صاحبش جریمه هنگفتی میده یا میره زندان .
    شرکت هم دیگه اسمشو نمیشه گفت شرکت قدیم که خودش ابهت داشت
    الان یکی از دوستانی من تنها هیچی حالیش نیست رفته شرکت ثبت کرده و خودش تنهاست
    یه مممغازه تو کوچه هم تو پیلوت درست کرده خودش وامیسته اونجا و بازی میکنه با سیستم درب و داغون و کلا هر ماه یک نفرم پاشو نیمذاره تو مغازه و به اصطلاح شرکت
    کلا شرکت اینا الکیه و گول اسم شرکت نخورین که الان هر کی از ننش قهر کرده و دیپلمم نداره و 1000 تومان پول تو جیبش میتونه شرکت داشته و بگیره

دوریس وب کلاهبردار بزرگ نت ایران

- - - Updated - - -

کلا من نزدیک 7 تا 8 تا سرور از طریق افر های این انجمن خریدم به خداوندی خدا همش (اغراق نیستا همش و به قران همشون ) مشکل و کلاهبرداری بودن
    دیگه به افرهای کل این انجمن شک کردم
    انگار این انجمن ...خانه است
    قبلا از سایت و گوگل خرید کردم حتی یادمه 30 توما ماهی دادم یه سرور 1 گیگ با 80 هارد و یک کور سی پی یو گرفتم (همین دوریس مثال میارم و بقیه هم همین بودن) اما این 7 تا 8 تا مثلا رم 2 تا 4 بود و کور 2 تا 4 اما بخداوندی خدا به اندازه اون نه سرعت نه کیفیت داشت و فمیدم اینا همش اورسله که بلا نسبت بعضیا خیلیا که میان تو این انجمن سایت ندارن یا دارن نمیگیره و نمیفروشه و اینا از اینجا میفروشن و سود بالا و اورسل

به خدا الان پشیمونم برای 10 تومان خیال راحتی 6 ماه مداوم بدون حتی 5 دقیقه قطعی رو دادم اومدم تو نزدیک 6 ماه از 7 تا 8 جا خرید کردم و هیج جا نموندم یکی سرورش به ...عظما رفت مثل اون ای پاور --دوریس یک سری ما رو و بکاپو نابود کرد بعد 7 روز سرور داد اونم خراب و کند و پند روز نشد شاید 4 روز که اینم نابود شد.قبل ای پاور از اون تیک دیتا گرفتم کلاهبردار شارلاتان بود مثل این ای پاور و دوریس

خدا وکیلی قیمت رو به خیال راحت فروختم و دارم ضرر میکنم . از وقتی با این انجمن اشنا شدم همش داره وقت و هزینه و بکاپ و زحمتم هدر میره
    این همه افراد خرید درست میکنند و مشکل نمیخورند شما چرا درست خرید نمیکنید ؟ اگر درست خرید کنید به مشکل نخواهید خورد، البته شما دیگه پیش کسوت هستید هر کسی 1 بار مشکل میخوره 2 بار میخوره دیگه 3 بار نمیشه شما 7-8 بار شده بازم ادامه داره.

من نمیدونم این که میگن سر آدم به سنگ میخوره بالاخره یه روزی ظاهرا برای شما صدق نمیکنه.

مشکل از خودتان هست گردن انجمن نندازید

امیدوارم جبهه نگیرید و به عنوان یک برادر بزرگتر به متن هایی که نوشتم با دقت فکر کنید.

در کل صبر کنید ایشون شرکت ثبت شده هستند و احتمالا مشکلی هست که زیر فشار هستند.

با تشکر
    ویرایش توسط RoobinaServer : August 28th, 2014 در ساعت 23:59
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

6. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

شایانی دیگر ....! خوش آمدی برادر ! به دوران تاپیک هایت خوش آمدی! خوش آمد میگویم!

و پ ا س ف ا ر س زنده باد!

عضو انجمن softlayer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,313
    تشکر شده در
    1,105 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sadrafilm نمایش پست ها
    پیشنهاد بنده به دوستان اینه در کل محیط نت در سطح به غایت وسیع اطلاعات کامل شرکت و دستد اندر کاران کلاهبردار رو بدین و کامل در وبلاگ ها فروم ها اتاق های چت صجبت کنید تا اسم شرکتشون که بیاد با کلمه کلاهبردار گره زده بشه
    در سرچ گوگل اول بشه
    بسم اللله اگه هر نفر یک پست و چند جا بده تمومه با خاک زیر و رو میشن
    دوم اینکه اسم شرکت و مدارک رو جمع کنید ( مدارک مستدل ) بنده شکایت میکنم و پیگیر میشم و در صورت لزوم اگر خواسته شد به شما اطلاع میده شما هم اگر شاکی هستید به دادگستری محل سکونت مراجعه و پورنده روپیگیر باشید و من شماره و اطلاعات رو میدم بگین در این خصوص تا کلاهبرداری و خیانت در امانت و فروش شرکتی معلوم و در سطح وسیعتر از شاکیان بیان و فعال باشن و بی خیال نشن ..شرکت تعطیل و حداقل صاحبش جریمه هنگفتی میده یا میره زندان .
    شرکت هم دیگه اسمشو نمیشه گفت شرکت قدیم که خودش ابهت داشت
    الان یکی از دوستانی من تنها هیچی حالیش نیست رفته شرکت ثبت کرده و خودش تنهاست
    یه مممغازه تو کوچه هم تو پیلوت درست کرده خودش وامیسته اونجا و بازی میکنه با سیستم درب و داغون و کلا هر ماه یک نفرم پاشو نیمذاره تو مغازه و به اصطلاح شرکت
    کلا شرکت اینا الکیه و گول اسم شرکت نخورین که الان هر کی از ننش قهر کرده و دیپلمم نداره و 1000 تومان پول تو جیبش میتونه شرکت داشته و بگیره

دوریس وب کلاهبردار بزرگ نت ایران

- - - Updated - - -

کلا من نزدیک 7 تا 8 تا سرور از طریق افر های این انجمن خریدم به خداوندی خدا همش (اغراق نیستا همش و به قران همشون ) مشکل و کلاهبرداری بودن
    دیگه به افرهای کل این انجمن شک کردم
    انگار این انجمن ...خانه است
    قبلا از سایت و گوگل خرید کردم حتی یادمه 30 توما ماهی دادم یه سرور 1 گیگ با 80 هارد و یک کور سی پی یو گرفتم (همین دوریس مثال میارم و بقیه هم همین بودن) اما این 7 تا 8 تا مثلا رم 2 تا 4 بود و کور 2 تا 4 اما بخداوندی خدا به اندازه اون نه سرعت نه کیفیت داشت و فمیدم اینا همش اورسله که بلا نسبت بعضیا خیلیا که میان تو این انجمن سایت ندارن یا دارن نمیگیره و نمیفروشه و اینا از اینجا میفروشن و سود بالا و اورسل

به خدا الان پشیمونم برای 10 تومان خیال راحتی 6 ماه مداوم بدون حتی 5 دقیقه قطعی رو دادم اومدم تو نزدیک 6 ماه از 7 تا 8 جا خرید کردم و هیج جا نموندم یکی سرورش به ...عظما رفت مثل اون ای پاور --دوریس یک سری ما رو و بکاپو نابود کرد بعد 7 روز سرور داد اونم خراب و کند و پند روز نشد شاید 4 روز که اینم نابود شد.قبل ای پاور از اون تیک دیتا گرفتم کلاهبردار شارلاتان بود مثل این ای پاور و دوریس

خدا وکیلی قیمت رو به خیال راحت فروختم و دارم ضرر میکنم . از وقتی با این انجمن اشنا شدم همش داره وقت و هزینه و بکاپ و زحمتم هدر میره
    درود
    گویا شما در خرید سرور خیلی خوش شانس نیستید
    به هرحال 1 زیر پله یا یک شرکت عظیم، هر ارائه دهنده ای ممکنه این مشکلات رو داشته باشه و اجتناب ناپذیره
    بهتر هست زود قضاوت نکنید راجب این همکار محترم به هرحال بوجه ایشان از دست رفته و منتظر باشید که به شما اطلاع رسانی کنند
    گوگل هم که جستجو کنید اکثرا وبسایت همکاران همین انجمن هستند اما به هرحال وقتی دیتاسنتر سرور رو ببنده چه فرقی داره شما از کجا تهیه کرده باشید؟
    چقدر بهتر میشه اگر کمی بیشتر صبور باشیم و از تهمت زدن دست بکشیم...
    فروش سرورمجازی از سراسر اروپا و آمریکا همراه با آنتی دیداس سخت افزاری رایگان
    بیش از 8 سال سابقه کاری و دارای نماد اعتماد الکترونیکی

WWW.MAHTAONLINE.IR

9. تعداد تشکر ها ازsoftlayer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

دوستان بنده هم بعد از اون ماجرا سرور جایگزین گرفتم و تا الان هیچ مشکل هم نداشتم..

زود در مورد کسی قضاوت نکنید.. شاید ایشون نباشن یا مشکلی داشته باشند ولی فکر نمیکنم کسی بخواد هزینه و...چندین وقت کار خودش رو به باد بده..

یه روز قبل هم من تیکت زده بودم که جواب گرفتم..پس فکر نمیکنم فرار کرده باشن..

اینک عکس سرور من الان گرفتم..
    11.jpg

یه کمی صبر کنید بعد این همه تصمیم بگیرید... بعد من همیشه فعالیت های ایشون رو زیر نظر دارم بیشتر اوقات دیدم مشتری ها خیلی زود قضاوت میکنند البته از حق نگزریم کمی ایشون هم تند برخورد میکنه خب که هرکسی یه ذاتی داره
    پیشنهاد من که کمی بیشتر صبر کنیم..

11. تعداد تشکر ها ازjadogar به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    112 پست

شما آخرین بار کی جواب گرفتی ؟
    ما تیکت میزنیم ج نمیدن
    سرور کنسولشون رو داوون شده :|
    اطلاعات مهمی ام رو سرور دارم و اصلا خوش ندارم از دستشون بدم
    دوست عزیز کمی صبر کنید اگر مطمئن شدید اطلاعات شما از بین رفته سپس قانونی اقدام کنید
    طبق قانون جرایم رایانه ای برای از بین بردن اطلاعات یک شخص جریمه نقدی در نظر گرفته میشود
    البته این در صورتی است که سرور به علت مسائل مالی تمدید نشده باشد . اگر به علت تحریم باشد به دوریس وب هیچ ارتباطی ندارد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,039
    تشکر تشکر شده 
    1,312
    تشکر شده در
    999 پست

در تاپیک قبلی فرمودند دچار مشکل مالی شدند :|

عضو انجمن alfavps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    323
    تشکر تشکر شده 
    620
    تشکر شده در
    357 پست

تشکر از نظرات دوستان!
    به کاربران خودمان از طریق ایمیل اطلاع دادیم مشکلاتی که پیش امده .
    کلیه تیکت ها شنبه پاسخ داده میشه .
    دوستانی هم که فکر میکنند ما کلاه برداری کردیم شکایت کنند.
    دوستانی که نیاز دارند مبلغشون برگشت داده بشه تیکت ارسال کنند! ( که این موضوعات در ایمیل توضیح داده شده .)
    هیچ اطلاعاتی پاک نشده تا ۱شنبه که مشکلات ما برطرف بشه سرور ها مجدد روشن میشوند .

به هرحال دیگر در انجمن فعالیتی نخواهیم داشت . مشتریان زیادی از این انجمن امدند انجمن پر برکتی بود ولی بیشتر کاربر ها کلاس کاریشون پایین هست
    کمترین قیمت سرور مجازی هم ارائه کنیم باز هم کسانی هستند که دنبال مفت تر هستند مشتری داشتیم که تمدید سرور نکرده بود و سرور بعد از ۷روز بدهی حذف شده بود کل شخصیت مارو به فهش کشید! از اینگونه افراد زیاد داشتیم که همین دی اکتیو کردن یاهو های مکرر ما کار همین اشخاص بوده .
    از ماه اینده کلیه سرویس های ما به نحوه جدیدی ارائه خواهد شد و با قیمت فوق العاده بالاتر هر کاربری خواست با ما همکاری کنه نخواست هم تیکت ارسال کنند براشون مبلغ برگشت داده خواهد شد.
    متاسفانه ما دیگر در این انجمن نیستیم که نظرات شما عزیزان رو ببینیم
    بزرگترین اشتباه ما فعالیت در این انجمن بود و قیمت های پایین !
    با تشکر.
    داده پردازان اینترنت دوریس با مسئولیت محدود |‌ شماره ثبت : ۴۵۰۵۹۱ | دوریس وب https://www.doris.host
    به کانال رسمی دوریس وب در تلگرام بپیوندید: https://t.me/dorisweb

15. تعداد تشکر ها ازalfavps.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن zigma4000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    270
    تشکر تشکر شده 
    332
    تشکر شده در
    251 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alfavps.com نمایش پست ها
    تشکر از نظرات دوستان!
    به کاربران خودمان از طریق ایمیل اطلاع دادیم مشکلاتی که پیش امده .
    کلیه تیکت ها شنبه پاسخ داده میشه .
    دوستانی هم که فکر میکنند ما کلاه برداری کردیم شکایت کنند.
    دوستانی که نیاز دارند مبلغشون برگشت داده بشه تیکت ارسال کنند! ( که این موضوعات در ایمیل توضیح داده شده .)
    هیچ اطلاعاتی پاک نشده تا ۱شنبه که مشکلات ما برطرف بشه سرور ها مجدد روشن میشوند .

به هرحال دیگر در انجمن فعالیتی نخواهیم داشت . مشتریان زیادی از این انجمن امدند انجمن پر برکتی بود ولی بیشتر کاربر ها کلاس کاریشون پایین هست
    کمترین قیمت سرور مجازی هم ارائه کنیم باز هم کسانی هستند که دنبال مفت تر هستند مشتری داشتیم که تمدید سرور نکرده بود و سرور بعد از ۷روز بدهی حذف شده بود کل شخصیت مارو به فهش کشید! از اینگونه افراد زیاد داشتیم که همین دی اکتیو کردن یاهو های مکرر ما کار همین اشخاص بوده .
    از ماه اینده کلیه سرویس های ما به نحوه جدیدی ارائه خواهد شد و با قیمت فوق العاده بالاتر هر کاربری خواست با ما همکاری کنه نخواست هم تیکت ارسال کنند براشون مبلغ برگشت داده خواهد شد.
    متاسفانه ما دیگر در این انجمن نیستیم که نظرات شما عزیزان رو ببینیم
    بزرگترین اشتباه ما فعالیت در این انجمن بود و قیمت های پایین !
    با تشکر.
    شما که به هر حال پول کسی رو پس نمیدید و مطرح کردنش در تیکت چه فایده ای داره! نهایت تاریخ تیکت ها رو جا به جا و شخص رو به مسخره میگیرید. دوستان به تاپیک دیگر ایشون مراجعه کنید متوجه منظور بنده میشین.

دوست عزیز تنها شما نیستید که با پی پل کار میکنید و پرداخت آنلاین انجام میدین دوستان بسیاری در این انجمن مدت هاست با پی پل کار میکنند و پرداخت های ovh رو انجام میدن و با چندین سال فعالیت مشکل جدی ای هم نداشتن. به هر حال بهونه خوبی برای جمع کردن پول ملت هست.

بزرگترین مشکل شما عدم آشنایی، کم تجربگی و شاید بی تجربگی و قیمت های پایین بود، نه فعالیت در این انجمن! در واقع زیاد شدن افرادی مثل شما در این انجمن مشکل ساز شده.

17. تعداد تشکر ها ازzigma4000 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 91516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)