صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 80

موضوع: ::::> آفر 70% تخفیف دائمی به مناسبت عید فطر سرور مجازی رم 2 گیگ 10 تومان

عضو دائم serverstar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

113 ::::> آفر 70% تخفیف دائمی به مناسبت عید فطر سرور مجازی رم 2 گیگ 10 تومان

با سلام و احترام

تیم سرور استار ( شرکت سرور پردازان برتر شمال به شماره ثبت: 2681 و شناسه ملی: 14003107133)

درنظر دارد تعدادی سرور مجازی با کیفیت بالا مناسب برای افراد خسته از دست ابیوز :دی

با تخفیف ویژه به مناسبت عید فطر را برای کاربران وب هاستینک تالک ارائه دهد

==========================================

پنل مدیریتی کامل با امکانات از جمله = تعویض سیستم عامل - تنظیم شبکه - دسترسی به کنسول تحت وب + مانیتور رم /هارد / ترافیک شبکه / سی پی یو - خاموش -روشن و ...

مجازی سازی از نوع OPEN VZ و KVM با منابع اختصاصی میباشد

این سرورها با 70% تخفیف برای کاربران در نظر گرفته شده است
    کلیه منابع به درخواست قابل تغییر میباشند
    نصب سیستم عامل و تنظیمات اولیه رایگان انجام میشود

سفارشات بین 1 تا 24 ساعت تحویل داده میشوند

Yahoo ID: info.serverstar

TELL: 0936-753-8281

سرورهای پیشنهادی ما ...

CPU: Intel Core i7-3930 1200 MHz
    Ram: 1 GB
    HDD: 20 GB SAS
    BW: Unlimit
    Port: 1000 Mbps
    Uptime: 99.9%
    IP: 1

10.000تومان

سفارش

CPU: Intel Core i7-3930 1500 MHz
    Ram: 2 GB
    HDD: 30 GB SAS

15.000تومان

سفارش

CPU: Intel Core i7-3930 2000 MHz
    Ram: 4 GB
    HDD: 40 GB SAS

26.000تومان

سفارش

2. تعداد تشکر ها ازserverstar.ir به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

پیش فرض پاسخ : ::::> آفر 70% تخفیف دائمی به مناسبت عید فطر سرور مجازی رم 2 گیگ 10 تومان

لطف کنین به درخواستم کامل پاسخ دهید؟و موارد خواسته شده رو قراردهید تا بتونم برای انتخاب وگرفتن
    سرویس از شما تصمیم بگیرم (البته اگر با این تاخیرتون درپاسخگویی سبب نشین دوتا ایپی خالی شماهم پرشه)
    ویرایش توسط ULTRAWEB : August 7th, 2014 در ساعت 21:49

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

پیش فرض پاسخ : ::::> آفر 70% تخفیف دائمی به مناسبت عید فطر سرور مجازی رم 2 گیگ 10 تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط ULTRAWEB نمایش پست ها
    لطف کنین به درخواستم کامل پاسخ دهید؟و موارد خواسته شده رو قراردهید تا بتونم برای انتخاب وگرفتن
    سرویس از شما تصمیم بگیرم (البته اگر با این تاخیرتون درپاسخگویی سبب نشین دوتا ایپی خالی شماهم پرشه)
    دیتاسنتر مای لوک آلمان

مجازی ساز ما وی ام ویر نیست که اسکرین شات بدیم فکر هم نمیکنیم نیاز باشه
    kvm مجازی ساز منابع اختصاصی است و اورسل نمیشه پنلی هم که ما میدیم گراف کامل سخت افزار رو نشون میده

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط serverstar.ir نمایش پست ها
    دیتاسنتر مای لوک آلمان
    5.199.137.202

مجازی ساز ما وی ام ویر نیست که اسکرین شات بدیم فکر هم نمیکنیم نیاز باشه
    kvm مجازی ساز منابع اختصاصی است و اورسل نمیشه پنلی هم که ما میدیم گراف کامل سخت افزار رو نشون میده
    مطمئن هستین روی این مجازی ساز نمیشه اورسل کرد!!!!
    پروماکس چون از دوتکنولوژی اپن وی زد و کی وی ام استفاده میکنه صددرصد روش میشه اورسل کرد!
    و منم بعنوان خرید حق دارم بدونم روی سرور چندتا سرور مجازی هست و چه سخت افزاری داره سرور!
    از تعداد هارد گرفته و میزان رم و سی پی یو و تعداد سرورهای مجازی قرار گرفته بر روی سرور@!
    اگر دوست ندارین شفاف سازی کنین منم لازم نمی بینم از شما سرویس بگیرم و انشالله درکسب و کارتون موفق باشین.

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

مطمئن هستین روی این مجازی ساز نمیشه اورسل کرد!!!!
    پروماکس چون از دوتکنولوژی اپن وی زد و کی وی ام استفاده میکنه صددرصد روش میشه اورسل کرد!
    و منم بعنوان خرید حق دارم بدونم روی سرور چندتا سرور مجازی هست و چه سخت افزاری داره سرور!
    از تعداد هارد گرفته و میزان رم و سی پی یو و تعداد سرورهای مجازی قرار گرفته بر روی سرور@!
    اگر دوست ندارین شفاف سازی کنین منم لازم نمی بینم از شما سرویس بگیرم و انشالله درکسب و کارتون موفق باشین.
    kvm و open vz اورسل میشن مثل وی ام ویر ؟ جلل خالق !!!

ربطی به شفاف سازی نداره ما این سرورها رو آفر دادیم همینم تخویل میدیم هرکس که اعتماد کرده جزو بیش از 30 مشتری جدید ما بوده شما هم !
    موفق باشید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

از اونجایی که شما جواب لازم رو مبذول نداشتین و مدارک لازم رو قرارندادین با هماهنگی با مدیر گرامی mr.teo
    لازم شد چند تا مطلب اموزشی واسه شما درمورد مجازی ساز اپن وی زد قرار بدم که بخونین که مغایر با چیزی هست که میگین امیدوارم یادبگیرین
    OpenVZ - Wikipedia, the free encyclopedia
    این رو بخونین تا ببینین مجازیس ساز اپن وی زد چه نوع منابعی دراختیار قرار کاربر قرار میده میشه با 5 گیگ رم 5تا وی پی اس داد هرکدوم رم5 باشن.
    این اولا ثانیا در اینجا
    What is the Difference Between “Guaranteed” and “Burstable” RAM on OpenVZ? | VPS Hosting Blog
    توصیه هایی در مورد خرید و همچنین توضیحاتی در مورد اپن وی زد داده در سال 2010سالی که هنوز من و شما در اینجا حتی ثبت نامم نکرده بودیم.

There is nothing wrong with asking for the full spec of the hardware node and asking how many customers are on it or how much of it’s resources are allocated
    این رو خودتون ترجمه کنین و بخونین ببینین توصیه بدی کرده که ما از شما خواستیم و شما پاسخگو نیستین به دلایل واهی
    جالب اینه واسم اینجا می گین 30نفر از این تاپیک خرید کردن ولی هیچکدوم نپرسیدن سرور کجاست و من اولین نفر بودم حتی شماهم هنوز که هنوزه قید نکردین سرور کجاهست اصلا؟!
    توی تاپیک فروشتون بعدشم توقع نداشته باشین ماهم مثل بقیه کورکورانه بیام و از شما سرویس بگیرم تا دو روز بعد به مشکل بربخوریم
    بعدشم طبق قوانین شما مکلف بودین مشخصات دقیق سروریستون رو در تاپیک درج کنین که نکردین تاامروز و سوالم میکنیم می گین نیازی به اسکرین شات نیست!واستدلالتون اینه 30نفر چشم بسته اعتماد کردن شماهم بیا اعتماد کن بلا نسبت مگه من----

مشکل من فقط با اوررسلی هست که ممکنه با دادن سرورهای لینوکسی کرده باشین که حتما کردین واگر نه رم 2 10تومن!
    میخوام ببینم واقعا من دارم یک سرور مجازی میگیرم چند گیگ رم داره چندتاهارد داره روی هر هارد چندتاماشین مجازی سوار کردین اینها که دیگه کمترین حقمه
    میخوام ببینم چه جوری بهم ثابت میکنین به حرف یا به عمل؟!
    فقط بهم شماثابت کن با دادن سرورهای مجازی لینوکس روی سرورت بصورت بی رویه اورسل نکردین چرا که سرورهای مجازی لینوکسی داده شده با اپن وی زد هممه میدونن
    که منابع کمی مصرف میکنن منابع اشتراکی هستن و خیلی موارد دیگه.

درمورد کی وی ام و بخش سرورهای مجازی ویندوزی که روش دادین صحبتی ندارم و حرفات درسته و مورد تاییده
    ویرایش توسط ULTRAWEB : August 9th, 2014 در ساعت 00:52

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

از اونجایی که شما جواب لازم رو مبذول نداشتین و مدارک لازم رو قرارندادین با هماهنگی با مدیر گرامی mr.teo
    لازم شد چند تا مطلب اموزشی واسه شما درمورد مجازی ساز اپن وی زد قرار بدم که بخونین که مغایر با چیزی هست که میگین امیدوارم یادبگیرین
    OpenVZ - Wikipedia, the free encyclopedia
    این رو بخونین تا ببینین مجازیس ساز اپن وی زد چه نوع منابعی دراختیار قرار کاربر قرار میده میشه با 5 گیگ رم 5تا وی پی اس داد هرکدوم رم5 باشن.
    این اولا ثانیا در اینجا
    What is the Difference Between “Guaranteed” and “Burstable” RAM on OpenVZ? | VPS Hosting Blog
    توصیه هایی در مورد خرید و همچنین توضیحاتی در مورد اپن وی زد داده در سال 2010سالی که هنوز من و شما در اینجا حتی ثبت نامم نکرده بودیم.

There is nothing wrong with asking for the full spec of the hardware node and asking how many customers are on it or how much of it’s resources are allocated
    این رو خودتون ترجمه کنین و بخونین ببینین توصیه بدی کرده که ما از شما خواستیم و شما پاسخگو نیستین به دلایل واهی
    جالب اینه واسم اینجا می گین 30نفر از این تاپیک خرید کردن ولی هیچکدوم نپرسیدن سرور کجاست و من اولین نفر بودم حتی شماهم هنوز که هنوزه قید نکردین سرور کجاهست اصلا؟!
    توی تاپیک فروشتون بعدشم توقع نداشته باشین ماهم مثل بقیه کورکورانه بیام و از شما سرویس بگیرم تا دو روز بعد به مشکل بربخوریم
    بعدشم طبق قوانین شما مکلف بودین مشخصات دقیق سروریستون رو در تاپیک درج کنین که نکردین تاامروز و سوالم میکنیم می گین نیازی به اسکرین شات نیست!واستدلالتون اینه 30نفر چشم بسته اعتماد کردن شماهم بیا اعتماد کن بلا نسبت مگه من----

مشکل من فقط با اوررسلی هست که ممکنه با دادن سرورهای لینوکسی کرده باشین که حتما کردین واگر نه رم 2 10تومن!
    میخوام ببینم واقعا من دارم یک سرور مجازی میگیرم چند گیگ رم داره چندتاهارد داره روی هر هارد چندتاماشین مجازی سوار کردین اینها که دیگه کمترین حقمه
    میخوام ببینم چه جوری بهم ثابت میکنین به حرف یا به عمل؟!
    فقط بهم شماثابت کن با دادن سرورهای مجازی لینوکس روی سرورت بصورت بی رویه اورسل نکردین چرا که سرورهای مجازی لینوکسی داده شده با اپن وی زد هممه میدونن
    که منابع کمی مصرف میکنن منابع اشتراکی هستن و خیلی موارد دیگه.

درمورد کی وی ام و بخش سرورهای مجازی ویندوزی که روش دادین صحبتی ندارم و حرفات درسته و مورد تاییده
    اولا اینکه شما بخون که از این تعداد حد اقل 15 نفر پرسیدند سرور کجاست 5 تاش تو همین تاپیکه !
    دوما شما میگی وی زد بده ؟؟؟ وی ام ویر خوبه ؟ لوووول
    هو مجازی ساز معایب و مضایا خودشو داره ما ترجیح میدیم وی زد کار کنیم تا کاربر حال کنه که انفدر لینوکسش لایتو سبکه انگار رو هواست زمانی که ریست میده کمتر از 2 تا تایم اوت بیاد بالا !

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط serverstar.ir نمایش پست ها
    اولا اینکه شما بخون که از این تعداد حد اقل 15 نفر پرسیدند سرور کجاست 5 تاش تو همین تاپیکه !
    دوما شما میگی وی زد بده ؟؟؟ وی ام ویر خوبه ؟ لوووول
    هو مجازی ساز معایب و مضایا خودشو داره ما ترجیح میدیم وی زد کار کنیم تا کاربر حال کنه که انفدر لینوکسش لایتو سبکه انگار رو هواست زمانی که ریست میده کمتر از 2 تا تایم اوت بیاد بالا !
    مهم نیست که بقیه نپرسیدن یا پرسیدن سرور کجاست مهم اینه شما نگفتین و تاپیکتون شروعش ناقضه
    مهم نیست که چقدر سبک هست اپن وی زد سروراش مهم اینه چندتا ماشین روی سرورت هست و هرکدوم چه مشخصاتی دارن که اورسل نکرده باشی
    من مدارک خواستم و شما موظف هستین مدارک بدین
    درغیراینصورت مدیران برخورد میکنن تا 12 شب مدارک رو قراربدین یا به مدیریت اعلام میکنم تا خودشون رسیدگی کنن

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

مهم نیست که بقیه نپرسیدن یا پرسیدن سرور کجاست مهم اینه شما نگفتین و تاپیکتون شروعش ناقضه
    مهم نیست که چقدر سبک هست اپن وی زد سروراش مهم اینه چندتا ماشین روی سرورت هست و هرکدوم چه مشخصاتی دارن که اورسل نکرده باشی
    من مدارک خواستم و شما موظف هستین مدارک بدین
    درغیراینصورت مدیران برخورد میکنن تا 12 شب مدارک رو قراربدین یا به مدیریت اعلام میکنم تا خودشون رسیدگی کنن
    شما آقای ؟؟؟

دوست عزیز این آفر تمام شده الان تحدید میکنید مدرک بدم !

اولا اینکه شما اصلا سروری نخریدید از این آفر که متاسفانه اینطوری تحدید میکنید !!!!!!!!
    دوم اینکه بازهم تکرار میکنم هر سرویس که دادیم با پنل مدیریت کامل از جمله نمایش گراف و مانبتور انواع متابع سخت افزاری داده شد که خود کاربر به چشم ببینه
    الان نمبدونم سنگ چیو دارید به سینه میزنید
    و دارید تاپیک رو منحرف میکنید !

لطفا اینجا پستی ندید و تاپیک رو منحرف نکنید با تشکر

موفق باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    7 پست

سلام . موجوده هنوز؟؟؟

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط todaybazar نمایش پست ها
    سلام . موجوده هنوز؟؟؟
    با سلام بخاطر درخواست های بسیار 3 عدد دیگر به این آفر اضاقه کردیم

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)