نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 90

موضوع: پایان انحصار؛ ایرانسل 3g شد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن elementary آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    490 پست

پیش فرض پاسخ : پایان انحصار؛ ایرانسل 3g شد

نقل قول نوشته اصلی توسط ourweb نمایش پست ها
    سلام من تو شرکت مخابرات کار میکنم حدود 6 ماه پیش کل دکل های اهواز که 200 لینک می شد رو که ایرانسل جزو این ها بود دکل های 3 پایه 35 متری با تجهیزات هواوی نصب شد ولی خب هنوز دستور نیومده برای فعالسازی روی شبکه همچنین بگم که ایرانسل نصل چهارم رو هم روی این دکل ها فعال کرده از قبل فقط باید تایید بیاد که فعال بشه .
    یعنی اگه فعال بشه سرعت بالای 20-30 مگ میده ؟!

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,327
    تشکر تشکر شده 
    2,890
    تشکر شده در
    2,000 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط elementary نمایش پست ها
    یعنی اگه فعال بشه سرعت بالای 20-30 مگ میده ؟!
    ببین نسل چهارم الان روی کلیه دکل ها نصب هست یک خبر دیگه هم دارم ولی نمیتونم اینجا بازگو کنم چون امنیتی هست که مال همراه اول هست ولی انقدر بین این اپراتور ها رقابت افتاده که به زودی کیفیت همشون بالا میره حتا تالیا که پوشش فقط داخل شهر هست به زودی ولی کیفیت و سرعت بالا میره ولی نه به 20 - 30 مگ چون ایران محدودیت های خودش رو داره همین الان تو مرکز امام اهواز حدود 18 گیگابایت پهنای باند داریم که برای تقسیم بر روی شبکه های همراه بفرستیم ولی تایید نیست که بزنیم !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SamaN DL نمایش پست ها
    اینکه خیلی عالیه! ولی چرا منتظر تاییدش هستن؟! :-؟
    از یکم شهریور ماه انشالله استارت میخوره در شهر اهواز ولی خب باید مردم سیم کارت هاشون رو برن عوض کنن .
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

3. تعداد تشکر ها از ourweb به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    183
    تشکر شده در
    128 پست

ببین نسل چهارم الان روی کلیه دکل ها نصب هست یک خبر دیگه هم دارم ولی نمیتونم اینجا بازگو کنم چون امنیتی هست که مال همراه اول هست ولی انقدر بین این اپراتور ها رقابت افتاده که به زودی کیفیت همشون بالا میره حتا تالیا که پوشش فقط داخل شهر هست به زودی ولی کیفیت و سرعت بالا میره ولی نه به 20 - 30 مگ چون ایران محدودیت های خودش رو داره همین الان تو مرکز امام اهواز حدود 18 گیگابایت پهنای باند داریم که برای تقسیم بر روی شبکه های همراه بفرستیم ولی تایید نیست که بزنیم !

- - - Updated - - -

از یکم شهریور ماه انشالله استارت میخوره در شهر اهواز ولی خب باید مردم سیم کارت هاشون رو برن عوض کنن .
    چه جالب
    بنده داخل مرکز امام ساکنم
    این سرویسی که میگید مال اینجاست رو میشه کامل تر توضیح بدین راجع بهش؟ چطوری میشه گرفتش؟
    ممنون

عضو انجمن OPENFIRE آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    326 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
    چه جالب
    این سرویسی که میگید مال اینجاست رو میشه کامل تر توضیح بدین راجع بهش؟ چطوری میشه گرفتش؟
    ممنون
    شایعه یا واقعیت رو نمیدونم اما قراره به خوزستان یه شوک ترافیکی و پهنای باند خووف بدن
    دایرکت وب:: شرکت داده پرداز اَبر زاگرس :: شماره ثبت 5708
    ارایه دهنده ی سرور مجازی و اختصاصی ایران / خدمات حرفه ای کانفیگ سرور + مانیتتورینگ .

تشکر تشکر کرده 
    1,327
    تشکر تشکر شده 
    2,890
    تشکر شده در
    2,000 پست

چه جالب
    ممنون
    ببینید مرکز امام مرکز اصلی در اهواز هست که کل پهنای باند اول وارد اونجا و بعد به مراکز دیگر تقسیم میشود همین دیروز کلیه لینک های شرکت های ای اس پی رو در مرکز اما به 15 مگ ارتقا دادیم که کیفیت رو بهتر کرده البته تعداد یوزر ها در مرکز زیاد هست و باز هم باید ارتقا داده بشود .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط OPENFIRE نمایش پست ها
    شایعه یا واقعیت رو نمیدونم اما قراره به خوزستان یه شوک ترافیکی و پهنای باند خووف بدن
    با سلام دادن ولی هنوز ارتقا داده نشده تا 4 ماه اینده میشه .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط سرزمین نمایش پست ها
    عزیزان نسل سوم و چهارم رو هم همراه اول و هم ایرانسل ادعا میکنه که ارائه میکنه اما عملی شدن این قضیه رو نمیدونم فعلاً که ایرانسل نسل 3 رو کلید زده نسل 4 رو نمیدونم اما این رو بدونید حتی اینترنت نسل 4 ایرانسل هم مثل دایال آپ باشه بازم با این وضع 180 درجه تفاوت داره حداقل کیفیت مکالمات و سرعت مکالمه خیلی بیشتر میشه
    همراه اول که تمام تجهیزاتش رو به نسل سوم فعلا ارتقا داده و ارتفاع دکل هاش رو از 20 متری به 35 متری ارتقا داده که کیفیت و قدرت سیگنال هاش رو بالا ببره به زودی همراه اول هم فعال میشه .

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    183
    تشکر شده در
    128 پست

ببینید مرکز امام مرکز اصلی در اهواز هست که کل پهنای باند اول وارد اونجا و بعد به مراکز دیگر تقسیم میشود همین دیروز کلیه لینک های شرکت های ای اس پی رو در مرکز اما به 15 مگ ارتقا دادیم که کیفیت رو بهتر کرده البته تعداد یوزر ها در مرکز زیاد هست و باز هم باید ارتقا داده بشود .

- - - Updated - - -

.
    من خودم از پارس آنلاین adsl دارم دو روز پیش حدود 7 8 ساعت قطع بود زنگ میزدم دفتر اصلی هم اتوماتیک میگفت مشکل در شبکه کشوریه و کارشناسان در حال پیگیری با زیرساخت و ....
    ولی از وقتی حدود 6 ماه پیش من adsl گرفتم اینجا حداقل 2 ماهش من مشکل سرعت داشتم که زنگ میزدم میگفتند مرکر امام مشکر پهنای باند داره و باید صبر کنید درست شه

تشکر تشکر کرده 
    1,327
    تشکر تشکر شده 
    2,890
    تشکر شده در
    2,000 پست

من خودم از پارس آنلاین adsl دارم دو روز پیش حدود 7 8 ساعت قطع بود زنگ میزدم دفتر اصلی هم اتوماتیک میگفت مشکل در شبکه کشوریه و کارشناسان در حال پیگیری با زیرساخت و ....
    ولی از وقتی حدود 6 ماه پیش من adsl گرفتم اینجا حداقل 2 ماهش من مشکل سرعت داشتم که زنگ میزدم میگفتند مرکر امام مشکر پهنای باند داره و باید صبر کنید درست شه
    مرکز امام پهنای باند رو داره پارس انلاین نمیگیره وگرنه هست تازه بخاطر ارتقا پهنای باند باید نامه نگاری های زیادی بشه که دارن انجام میدن مراکز رو دارن ارتقا میدن تا اونجایی که من میدونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)