واقعا؟ شما به اينا ميگيد سرورهاي كم قدرت تر؟ پسر خوب فقط كافيه 4 تا سايتي رو كه رو يكي از سرورهاش هست رو رو سرورت ببري رمت خالي ميشه!! شما چرا قدرت رو تو رم ميبيني عزيز؟ 4 هسته اي اگر داره خوب سرور زياد داره. بقيشو بگو خوب؟ اينا از نظر شما ضعيفه؟
دلتا جان من به هیچ وجه نمیگم این سرورهاشون ضعیفه بلکه از بهترین سرور های ایرانه ولی از رنج ما پائینتره شک نکنید...

سرور بوده خیلی بالاتر از این هم بوده ... حالا شما اطلاع نداشتید مجبور نیستید که ...
واقعا بعضی مواقع فکر میکنم چرا ما ایرونیها اینقدر حسودیم البته بعضیا ... نمیتونیم یه نفر بالاتر از خودمون روببینیم ... به نظرتون اگه یه نماینده از هاست دی ال بود اینجا در چه حد کوچیکش میکردین ؟

چه جالب. جديدا هر كسي سرورهاي قدرتمند ميخره اصلا پول براش مهم نيست و فقط ميخواهد خدمت رساني كنه در راه خلق خدا... (ياد علي بابا افتادم)

عذر میخوام مشکل بزرگت اینه اصلا خوب نمیخونی .. رو خوانیت فکر کنم ضعیفه یا شاید چشماتون ..

من گفتم پول برای ما ملاک نیست ؟
نه عزیز من باز هم میگم ملاک ما فلان جزوش پول در درجه اول نیست ... اگه پول باشه که ...

حالا نمیدونم شما یاد علی بابا اوفتادین یا یاد سندباد یا یاد سرنتیپیتی ؟به هرحال بهتره به جای حسودی در کنار هم همکاری داشته باشیم ...