نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: (( افتتاح پر قدرترین هاستینگ کشور ))

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

پیش فرض پاسخ : (( افتتاح پر قدرترین هاستینگ کشور ))

نقل قول نوشته اصلی توسط Doublex نمایش پست ها
    پر قدرترین هاستینگ کشور بزودی اپنینگ میشه ...
    یکی از نمایندگان فروش من هستم ... البته برندی پشت این کار هست ...
    شایان ذکره شخص حقیقی یا حقوقی این چنین سرویسی تا کنون برای فروش نداشته ...
    تمام تلاش خودمون رو میکنیم هر چه ارزونتر بتونیم پلان هاروداشته باشیم برای دوستان ...

Ram : 16 GB DDR3
    -----
    CPU : 8 Cores Nehalem Or Intel
    -----

خوشحال میشیم با نظراتتون ما رو در ارائه بهتر یاری کنین ...
    0 - قبلا در یک تاپیکی به شما یک حرفی زدم ، نمی دونم جمله نا رسا بود یا من بد دریاف کردم
    فکر منظور شما این مشخصاتی که دارید میدین برای سرور داخل ایران هست ، این رو گفتم که روشنت کنم !

1 - به امید خدا زودتر افتتاح می شید

2 - این برندی که فرمودید ، خودش هم فروش خواهد داشت ؟!

3 - سرور بوده خیلی بالاتر از این هم بوده ... حالا شما اطلاع نداشتید مجبور نیستید که ...

4 - پویا سازان فرمودند که ارزونی با این منافات داره ولی ارزونی نسبی هست .

2. تعداد تشکر ها ازTukaNet به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    302
    تشکر تشکر شده 
    325
    تشکر شده در
    220 پست

من آدم ایرادگیری نیستم اما خوب نیست شما سرویسی ارائه می دهید که کلا یکیش ساخته شده و آن هم در اختیار شما است. خواستم عرض کنم رم سرورها اصولا بر حسب گیگابایت است و مگابایتی نیست.
    tukanet عزیز حرف شما کاملا صحیح است اما اینطوری که دوستمان فرمودند ارزان من فکر می کنم احتمالا هر گیگ 50 تومان عرضه می کنند.اگر واقعا شرکت دارای دفتر باشد 2 حالت دارد. یا از هزینه ها و مالیات و ... خبر ندارند و بار اول است شرکت ثبت می کنند و یا ...خدا می داند.

خیلی خیلی عرض میخوام بعضی دوستان طوری صحبت میکنن تصور میکنم الان عزا یقشونو گرفته که همچین کاری داره صورت میگیره ...
    نه عزیزان ما غرور کاذبی نداریم که کسی حریف ما نیست ...

دیگه هفت قران به میون شماها خودتون کار وکسب خودتون رو دارینو میدونین هزینه این سرورها چه قدر هستش ... ما هم معجزه نمیکنیم که با قیمت پایین هزینه نمیکنیم این سرور ها رو داشته باشیم ... ضمنا روی این سرور ها هارد بالایی نمی زاریم تا سرور برای کاربرا ماکزیمم کارایی داشته باشه و معنای دقیق پر قدرت ترین هاستینگ کشور رو دوستان متوجه بشن ! البته به نظر میاد این سرور ها فراخور حال سایت های پر بازدید و پر ترافیک هست ...

خواستم عرض کنم رم سرورها اصولا بر حسب گیگابایت است و مگابایتی نیست.

عذر میخوام اشتباه تایپی شد ...اصلاح شد

اگر واقعا شرکت دارای دفتر باشد 2 حالت دارد. یا از هزینه ها و مالیات و ... خبر ندارند و بار اول است شرکت ثبت می کنند و یا ...خدا می داند.
    ما بیشتر در حال حاظر یه معیار هایی داریم که روی اونها مانور خواهیم داد که پول جزو اونها نیست ...

4. تعداد تشکر ها از Doublex به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Doublex نمایش پست ها
    خیلی خیلی عرض میخوام بعضی دوستان طوری صحبت میکنن تصور میکنم الان عزا یقشونو گرفته که همچین کاری داره صورت میگیره ...
    نه عزیزان ما غرور کاذبی نداریم که کسی حریف ما نیست ...

دیگه هفت قران به میون شماها خودتون کار وکسب خودتون رو دارینو میدونین هزینه این سرورها چه قدر هستش ... ما هم معجزه نمیکنیم که با قیمت پایین هزینه نمیکنیم این سرور ها رو داشته باشیم ... ضمنا روی این سرور ها هارد بالایی نمی زاریم تا سرور برای کاربرا ماکزیمم کارایی داشته باشه و معنای دقیق پر قدرت ترین هاستینگ کشور رو دوستان متوجه بشن ! البته به نظر میاد این سرور ها فراخور حال سایت های پر بازدید و پر ترافیک هست ...

عذر میخوام اشتباه تایپی شد ...اصلاح شد

ما بیشتر در حال حاظر یه معیار هایی داریم که روی اونها مانور خواهیم داد که پول جزو اونها نیست ...
    عزا؟؟؟؟ نه اونطوری که شما منظورتان است. واقعیت از شرکت هایی که آمدند و رفتند خسته شده ایم. شرکت هایی که با قیمت تمام شده یا زیر آن به امید Over selling وارد این بازار شدند و بعد بدون اینکه بک آپ به مشتری بدهند نا پدید شدند و رفتند و جو و دید مشتریان را با خرید اینترنتی خراب کردند خسته شده ایم. عزا برای این باید گرفت که مجددا احتمالا شاهد فاجعه دیگری خواهیم بود.

هزینه چنین سروری که می فرمایید اگر پرقدرت باشد پس باید در دیتاسنتر پرقدرت باشد نتیجه زیر ماهانه 500 دلار نیست. اگر بخواهید پر قدرت که نه در حد بالا اما در حد همین پرقدرت های کنونی باشید باید حداکثر 500 هاست روی هر سرور تعریف نمایید که با محاسبات در صورتی که کل سرور در روز اول فعالیت فروخته شود و در صورتی که هزینه های جاری شرکت را هم صفر در نظر بگیریم( کارمند ها رایگان کار کنند, بیمه و مالیات ندهید, برق رایگان, اینترنت رایگان و ... ) هر پلن هاست 12600 تومان برای شما هزینه خواهد داشت حالا اگر از من سوال کنید اگر هزینه های جاری شرکت را به آن اضافه نمایید هر پلن که می فروشید حدودا 90900 تومان برای شما هزینه بر خواهد بود تا یک سال خدمات به آن ارائه دهید که بتوانید پرقدرت ترین هاستینگ ایران باشید. حالا شما می شود بفرمایید نمونه قیمت های شما چه میزان است؟

یکی از دوستان می گفت برای رضای خدا کار می کند. احتمالا هدف شما هم همین است. اصلا حتی هزینه تمام شده را هم نمی خواهید دریافت کنید و فقط می خواهید سرویس بدید به مشتری که خدا از شما راضی باشد.

شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات
    فروش هاست و دامین
    نماینده رسمی فروش محصولات پاراللز(کنترل پنل پلسک) در ایران-نماینده رسمی nic.ir

6. تعداد تشکر ها ازpouyasazan به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)