صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: سرورهای ایران آریا نیک

عضو جدید euruse آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

54 سرورهای ایران آریا نیک ( رتبه هشتم webhosting)!!!

سلام
    می دونم آریا نیک در لیست 10 شرکت خدمات هاستینگ هست و کل فروم رو برای داشتن یک نمایندگی لیناکس مطالعه کردم!

طبق تحقیقات، بودن در تاپ لیست نشان از برتری نیست... برای همین قبل از انتقال پرتال ها به آریا نیک (aryanic.com) گفتیم یک مشورت با همه انجام دهیم و از تجربه کسانی که با سرورهای لیناکس داخل ایران این شرکت کار کردند سوال کنیم که کیفیت خدمات به چه صورت بوده است؟

در ضمن: من 15 سایت اول لیست رو چک کردم و سعی کردم پشتیبانی همشون رو تست کنم! آریا نیک از همه سریعتر و بسیار خوب پاسخ دادند!

یک نکته مهم دیگر: بازدید کنندگان پرتال های ما گروه خاصی هستند و دانلود و اینها نداریم! نکته مهم فقط و فقط همیشه UP بودن و درست کارکردن است!
    ویرایش توسط euruse : January 18th, 2013 در ساعت 01:48

2. # ADS

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,425
    تشکر شده در
    5,194 پست

پیش فرض پاسخ : سرورهای ایران آریا نیک

نقل قول نوشته اصلی توسط euruse نمایش پست ها
    سلام
    می دونم آریا نیک در لیست 10 شرکت خدمات هاستینگ هست و کل فروم رو برای داشتن یک نمایندگی لیناکس مطالعه کردم!

طبق تحقیقات، بودن در تاپ لیست نشان از برتری نیست... برای همین قبل از انتقال پرتال ها به آریا نیک (aryanic.com) گفتیم یک مشورت با همه انجام دهیم و از تجربه کسانی که با سرورهای لیناکس داخل ایران این شرکت کار کردند سوال کنیم که کیفیت خدمات به چه صورت بوده است؟

در ضمن: من 15 سایت اول لیست رو چک کردم و سعی کردم پشتیبانی همشون رو تست کنم! آریا نیک از همه سریعتر و بسیار خوب پاسخ دادند!

یک نکته مهم دیگر: بازدید کنندگان پرتال های ما گروه خاصی هستند و دانلود و اینها نداریم! نکته مهم فقط و فقط همیشه UP بودن و درست کارکردن است!

تا به الان اسم آریا نیک را نشنیده بودم.

ولی خب :

Creation Date: 07-aug-2002

این تاریح ثبت دومینشون هست یعنی تقریبا 10 سال هست ثبته حالا از همون موقع اول تو این کار بودن یا خیر نمیدونم ولی جالبه بعد این همه مدت اسمشونم نشنیده بودم (مثلا میهن وب هاست و ... پره تو نت ولی این هاستینگ خیر فکر کنم مشتریهاشون به خصوص هستند و تو نت همچین بازارگرمی و بازاریابی ندارند)

ارادتمند سجادیه
    یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

4. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

واقعا نیازمندیم!

عضو انجمن amirfateh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    1,665
    تشکر شده در
    1,296 پست

آریانیک بیشتر در رده سازمانی کار کرده و بیشتر مشتریانشون سازمانها وشرکت های بزرگ هستند
    وب ایده، میزبانی حرفه ای وب
    سرور اختصاصی،سرور مجازی ابری،هاست وردپرس
    Tel:02166555391،Cellphone:09192001157

7. تعداد تشکر ها از amirfateh به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

بعنی می شود امیدوار بود که کیفیت خدمات خوب باشد و down سرور نداشته باشند! یا حداقل کمتر از 5 روز در سال باشد؟

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,425
    تشکر شده در
    5,194 پست

بعنی می شود امیدوار بود که کیفیت خدمات خوب باشد و down سرور نداشته باشند! یا حداقل کمتر از 5 روز در سال باشد؟
    این دلیل نمیشه چنین امیدی داشته باشید.

اتفاقا میزبانی سایت های اداری و شرکتی آسانتر هست چون اگر شب تا صبح سرور بلا سرش بیاد مهم اینه صبح درست باشه چون داره سازمان باهاش کار میکنه تو ساعت اداری.

و سرورهایی که این افراد کانفیگ میکند مثلا میان فانکشن هایی را میبندن که مثلا شما که قراره هاست بفروشید به صورت عمومی منی که میام ازتون میخرم و جوملا نصب میخوام بکنم به مشکل میخورم و ...

یه جورایی خصوصی سازی کردند همه چیز را چون سیستم های اداری که میزبانی میکنند معلومه نه مثل عمومی که هر چیزی قراره روش بالا بیاد.

بهتره با خودشون در این موارد مشورت کنید.

امیدوارم حرفام قابل فهم باشه براتون.

ارادتمند سجادیه
    یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

10. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن amirfateh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    1,665
    تشکر شده در
    1,296 پست

این مسئله رو هیچ کس به جز خود شرکت نمی تواند دقیق پاسخ دهد
    شما باید نیازهاتون، کیفیت خدمات و بودجه که در نظر گرفتید را بررسی کنید وبهترین گرینه رو انتخاب کنید
    وب ایده، میزبانی حرفه ای وب
    سرور اختصاصی،سرور مجازی ابری،هاست وردپرس
    Tel:02166555391،Cellphone:09192001157

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

در پست های سایت دیدم قبلا بدنبال استفاده از آریا نیک بودید. ما هم چند ماهی است به دنبال تهیه سرور اختصاصی از این شرکت هستیم. در صورت امکان خوشحال خواهم شد چنانچه از این شرکت سرویس یا خدماتی گرفته اید وضعیت پشتیبانی و سرویس های این شرکت را برای بنده توضیح دهید.

با تشکر

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    178
    تشکر تشکر شده 
    375
    تشکر شده در
    254 پست

پیش فرض پاسخ : سرورهای ایران آریا نیک ( رتبه هشتم webhosting)!!!

سلام

درود ! چه جالب تا حالا نشنیده بودم 100 درصد مشتریانشون گروهی خاص هستند و از وضعیت پشتیبانیشون هم فقط و فقط باید با خودشون تماس بگیرید و صحبت کنید که چطور هست هر چیزی یه راهی داره
    و کیفیت یک سایت اصلا ربطی به سابقه اون ها نداه ! شرکتی هست دو روز هست دایر شده و اندازه یک شرکت 10 ساله سابقه داره و شرکتی هست 10 ساله دایر شده و اندازه یک شرکت یک ساله هم ...... !!!
    شما مطمن نیستید از این شرکت بهترین راه اینه برید شرکتشون و ازشون درخواست قرارداد کتبی کنید که البته بعید بدونم !
    موفق و پیروز باشید

عضو انجمن alaviyoon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    910
    تشکر تشکر شده 
    867
    تشکر شده در
    540 پست

این رده بندی ها با توجه به تعداد دامین های ثبت شده توسط اون سایت هست ! نه هاستینگ و وضعیت کیفیت و آپتایم !

15. تعداد تشکر ها از alaviyoon به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)