نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abooali نمایش پست ها
alireza.076 من از 4 سالگی با کامپیوتر کار کردم، رشته تحصیلی من برق و در حال حاضر الکترونیک دیجیتال هست. تعمیرات سخت افزار تبلت و گوشی و لپ تاپ به مدت 4 سال تخصصی کار کردم. طراحی وب بیش از 10 سال هست که انجام میدم. برنامه نویسی در حدود 3 سال تخصصی کار کردم. اینها آزمایشی و آموزشی نبود که اکثرا پروژه های میلیونی توش بوده است.

امثال شما هم تو این مدت زیاد دیدم، که صرفا یک چیز متفاوت از آنچه عمومیت دارند را شاخص کرده و دایه دار تخصص و کار بلدی میشوند اما در عمل ...

شما هر وقت اصل قیاس کردن را بلد شدید که نقاط ضعف چیزی را با نقاط قوت چیزی قیاس نکنید، آن وقت من وقت براتون میزارم تا مزایا و معایب لینوکس و ویندوز را کنار هم صف کنیم. اگر نه شما بگو لینوکس به به - ویندوز اخ اخ ....

حالا با لغات بشین شاعری کن ... این که واقعیت را عوض نمیکند. نظر و من شما نیست که حقیقت را میسازد دوست عزیز. سیستم عامل نصب روی رایانه شما یعنی واقعیت. من اهل این کل کل ها و بحث های بیهوده نیستم و برای وقتم بیش از اینها ارزش قائل هستم.

شما هم نگران نباش بزار من تو دریای تخیل خودم باشم. فعلا که ملت در به در تخیلات امثال من هستند تا به جایی برسند.
من اصلا سر رشتم سیستم عامل نیست و یه کاربر عادی در زمینه لینوکس هستم که بخوام برای متفاوت بودن از لینوکس استفاده کنم! من از سیستم عاملم فقط برای کارهای عادی روزمره استفاده میکنم و برام کلا شاخ بودن خیلی از اینجور کلاس ها که بگم از چند سالگی با کامپیوتر کار کردم و ... مهم نیست، توی انجمن هم دیگه شناخته شده هستم که همیشه سرم توی کاره خودم بوده، که بخوام برای کلاس گذاشتن و این کارا لینوکس لینوکس بکنم! همین جمله ای که در خط سوم گفتید نشون دهنده طرز فکرتون هست که بدون شناخت کامل از چیزی در موردش قضاوت میکنید!

اما اینکه میگید نقاط قوت رو با ضعف مقایسه میکنم
خودتون بگید: پایداری،‌ امنیت، محاسباتی، کاربر پسند بودن،‌ راحتی،‌ سبکی، تنوع انتخاب، متن باز یا بسته بودن و ...
نمیدونم، شما یه نقطه قوت ویندوز رو بگید، اصلا داره؟!