نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
شما دقيقا ميدونيد رو سيستم ما و افراوب و بقيه دوستان، چه تاريخی ويندوز نصب شده ؟
يا اينم يک کلی گويی هستش مثل همون کلی گويی که در مورد هاستينگ های ايرانی گفتيد!؟
شما با 12 تا نوشته و بدون هيچ آدرس و تلفنی اومديد و داريد کار فروش انجام ميديد؟ و برای جذب مشتری به هر کاری دست ميزنيد حتی متهم کردن همه ايرانی های فعال در فروش هاست و .....
نميدونم ولی به نظر من ريسک بزرگی هستش اگر مشتری بياد و از من بدون نام و نشون و آدرس و تلفن خريد کنه!
و اگر کرد بهتره سنگ همه چيز رو به سينش بزنه!
اين مباحث ارزش ماندگاری داره! چون اگر فردا خدای نکرده من غيب شدم (همونطور که بارها و بارها رنگارنگ های مختلفی اينطور شدن) کسی نمياد بگه اميری گم شد يا اگرم بگه بقيه بهش ميگن اين اميری از اول نام و نشونی نداشت که شما ازش خريد کردی و تقصير خودته!

خواهشا به سوالاتی که دوستان ميپرسن، بدون وارد کردن اتهام جواب بديد!
جناب امیری
لطفا دقیقتر بخوانید. کسی مشتری من نمیشه و از من خریدی نمیکنه. هر کس علاقه داشت از خود جاست هاست خرید میکنه. سرویس شما حتما خیلی خوب است و حتما مشتریان شما راضی هستند و فکر نمیکنم کسی مشکلی با این قضیه داشته باشه.
اگر کسی خواست خرید کنه و از من خواست پرداخت کنم حتما اطلاعات لازم در اختیارش قرار میگیره، همانطور که تا الان این اتفاق افتاده.

دوستان سوالی نپرسیدند و الا حتما پاسخ داده میشه.
تاکید میکنم این تاپیک فقط برای آشنایی دوستان با جاست هاست و خدماتش هست و نه معرفی من و جذب مشتری به قول شما به هر قیمتی. همانطور که مشاهده میکنید هر کس میتونه در سایت جاست هاست خودش ثبت نام کنه و اینکه من اصلا از نظر جاست هاست رسمیت ندارم و کسی چیزی از من نمیخره.

در مورد تاریخ نصب ویندوز روی سیستم شما کلی گویی نکردم، دقیق گفتم، چون در آن زمان هنوز ویندوز 95 هم به بازار نیومده بود مگر اینکه 3.1 نصب کرده بودید. یادش بخیر

خودتون را اذیت نکنید، نه جاست هاست نیاز به مشتریهای پردرد سری مثل ما داره، نه من نیاز به اون 500 تا 1000 تا تک تومانی که ممکنه از این پرداخت بمونه.

دوستان سرویس دهنده در ایران میتونن سرویسهای قوی ارائه بدن که یکی مثل من پیدا نشه. من هم خوشحال میشدم که از سرویسهای داخلی تعریف کنم.

با سپاس