سلام خدمت دوستان عزیز !
تصمیم دارم یک تعداد از دامین هام رو به بالاترین پیشنهاد واگذار کنم . شرایط فروش هم آخر همین پست آوردم :

دامنه های سه حرف .Ir

توضیحات : دامین های فوق روی یه سیستم ساب دامین بودند که حدود 2000 تا عضو بود . در واقع هر کدوم از این دامین ها ؛ خودشون 2000 تا ساب داشتند که العان غیر فعاله . همگی هم دوساله از هستند و یک سالی هم اعتبار دارند .

دامین های تجاری

توضیحات : با PR 3 و البته از دسترس خارجه ! روی سیستم تبلیغاتی IMC بود . تکی و همراه با سیستم واگذار میشه ؛ البته به شرط رفع چیزترینگش توسط بنده

توضیحات : تمام پسوند های بدرد بخورش ثبت شده . ایشون هم 2 ساله هستند و تا یک سال دیگه معتبرند .

دامین های تفریحی

دامین های ویژه

توضیحات : ایشون 4 سالشه و تا 3 سال دیگه هم اعتبار دارند .

توضیحات : سه سالشون هست و یک سال دیگه در قید حیاتند

دامین های متفرقه

شرایط فروش :

1. هیچکدوم از دامین ها قسمت پایه ندارند و مدت زمان مشخصی برای فروششون در نظر ندارم .پس درواقع تو این تاپیک مزایده ای در کار نیست !
  2. بنده در قبول و یا رد پیشنهاد ها کاملا مختارم . پس اگر درخواستی دادید و با شما تماس گرفته نشد ؛ به منزله این هست که با قیمت پیشنهادی شما موافق نیستم .
  3. تمامی دامین های بین بین المللی تو Directi ثبت شدند و امکان انتقال به پنل شما به طور رایگان وجود داره . ضمن می تونید به رجیسترار های دیگه هم منتقل کنید. ضمن اینکه می تونم بهتون پنل رایگان کاستومری با امکانات کامل بدم ؛ هر وقت هم خواستید Move‌ کنید
  4. تمامی دامین هاب .Ir ثبت شده هستند و امکان انتقال موجوده .
  5. هرگونه هزینه نقل و انتقال به عهده خریدار محترم خواهد بود .
  6. هرگونه نقد و بررسی ؛ از نظر من بلامانعه .
  7. اطلاعات دامین های بین الملل نظیر تاریخ ثبت و انقضا رو وارد نکردم . چون خودتون راحت می تونید به دست بیارین . دامین های IR هم که وارد نکردم ؛ بین یک تا 9 ماه قبل ثبت شدند . کلیه دامین ها هم بین 200 الی 300 روز به انقضاشون مونده