نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: نتیجه ماجرای سعدونی یا همان دیزاینای کلاهبردار به کجا رسید ؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    82 پست

پیش فرض نتیجه ماجرای سعدونی یا همان دیزاینای کلاهبردار به کجا رسید ؟

اکثر دوستان اینجا ماجرای کلاهبرداری دیزاینا رو شنیده بودن که در اینجا مطرح کردم و بیش از هزار نفر از این تاپیک دیدن کردن

افزایش سئو

اما نتیجه چه شد ؟

پس از پیگیری های بنده و همکاری پلیس فتا ، مشخص شد ادعای خود دیزاینا که در پروژه مشتری کدهای مخرب جایگزاری کرده ، صحت دارد و این شخص عملا با فاش کردن این موضوع در تاپیک قبل دست خود را رو کرد .
    هرچند دیزاینا نوشته های خودش را بلافاصله پاک کرد ولی من با استفاده از وب فریز تمام نوشته هاش رو مستند کردم که خیلی خوب هم قابل استناد شد

نتیجه نهایی :
    دیزاینا - سعدونی ظرف مدت بیست روز به شعبه دادیاری شهید قدوسی مشهد احضار میشوند و تمامی خسارتم را از ایشان خواهم گرفت .

درسته که مبلغ 600 تومان برای کسب و کار ما چیزی نیست ولی درس عبرتی شد برای تمام کسانی که ادعای کد نویسی شان گوش فلک را پر کرده و کدهای مخرب در سایت مشتری جایگذاری میکنند تا به موقع باج خواهی کنند .

البته جا داره از همه دوستانی که در تاپیک قبل خیلی از مسائل فنی رو برای من روشن کردند سپاسگذاری کنم .
    دوستانی مانند :

مدیریت بخش آقای GOD
    که در تاپیک قبلی همکاری کردند
    دوستان :
    shivahost
    camelian77
    _AF_
    و دوست عزیز Higgs.ir که این موضوع مهم رو مطرح کردن تا کس دیگه ای به دام دیزاینای کلاهبردار نیوفته :

نقل قول نوشته اصلی توسط Higgs.ir نمایش پست ها
    دوست گرامی و عزیز.

من از همون اولی که سایت دیزاینا راه اندازی شد فهمیدم الکی هست.چون اون موقع یک پوسته ریپ شده انگلیسی بر روی سایتش قرار داده بود که حتی حاظر نشده بود اونو ویرایش و فارسی سازی کنه.
    نکته ی سوم در اعتماد به شرکت ها و طراح ها.اول از همیشه سایتشون رو وارسی کنید و ببینید واقعا اینا که میگن طراح هستن، به سایت خودشون اهمین میدن و طراحی قالب سایتشون توسط خودشون بوده یا نه و ...
    مثلا این آقا که گفته من طراح هستم، الان که وارد سایتش بشی، راحت می تونی بفهمی که قالب سایتش نسخه ی ریپ شده هست که توسط mafia منتشر شده.حتی با این وجود این حاظر نشده یه قالب مختصرا اختصاصی برای خودش دست و پا کنه یا حتی آرم رو برداره.
    برای دفعه های بعدی برای خودتون و بقیه دوستان، به این نکات توجه کنید.

http://designa.ir/wp-content/themes/...screenshot.png
    http://designa.ir/wp-content/themes/designA/style.css
    و دیگر دوستان عزیزی که اسمشون رو به خاطر ندارم ولی با تخصص فنیشون منو راهنمایی کردن .

افزایش سئو
    در آخر هم پیشنهادم اینه اگر ممکنه در فروم تاپیکی داشته باشیم برای معرفی کدنویسان حرفه ای و بااخلاق که در همین سایت هم کم نیستند .
    سپاس از همگی

افزایش سئو
    ویرایش توسط mobomas : January 23rd, 2014 در ساعت 15:59 دلیل: دیزاینا

2. تعداد تشکر ها ازmobomas به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)