وهاب من بهراد وی بی پرو ام جیگرم گازشو نگیر :دی

فقط یه نکته مهم دیگه رو هم بگم حتما دقت کنید :
یاهو من برای کارهایی شخصی و گفتوگو هست و اصلا جای مناسبی برای رسیدگی نیست
من همیشه گفتم و بازم میگم اگه جایی نیاز به راهنمایی داشتید تیکت بزنید در خدمتتون هستم
اینه تو یاهو پیام میدید و بوز میزنید هی اصلا نمیشه راهنمایی کرد چون من همزمان چندین کار دیگه انجام میدم
آیا تیکتی دادید ک پاسخ ندادم و...
این مورد رو که رسما قبول دارم تیکت نزدم فقط تو یاهو گفتم

در مورد اینکه گفتید خیلی پی ام میدن ک این قالب ماست و... باید بگم اول اینکه چرا کپی رایت رو حذف میکنید ؟
اگه کپی رایت باشه طرف ک بفهمه قالب رو شما طراحی نکردید و طراحش منم یقه منو میگیره . پس مقصر شمایید و من میتونم در مورد تک تک قالب های سایتم این امر رو ثابت کنم ک کار هیچ یک از اونهایی ک میگن این قالب اختصاصی خودشونه نیست و این امر در صورتی که مهم بشه ثابت میشه پس لطفا به اعمال خودتون دقت کنید . من مقصر نیستم شما اون پایین مینویسید طراحی قالب توسط خودتون بوده پس مشکلاتشم با خودتون
نه بابا من خودم تو انجمنی که میدونی ببینم کسی کپی رایت رو حذف کرده میزنم بنش میکنم حالا خودم بیام کپی رایت رو حذف کنم؟
حذف نکردم گنده نوشته بود طراحی و اجرا توسط وهاب ! لینکم داده بود به ساییتت
ولی وجدانن پوستمو کندن انقد پی ام دادن! نمونش نارس سرور(الان شده پرشیا سرور)

ی مورد دیگه ک جا داره بگم پشتیبانی من تنها برای کاربران خودمه و کسانی ک محصول رو از سایت خریدن و تو سرویس هاشون فعاله
ولا کلاینت ما هنوز فعاله تو سایتت با سرویسه فعال!

و یک سوال دارم خدمت شما و همه دوستان :
به نظر شما پشتیبانی یعنی چی ؟ یعنی حتی زحمت ی دانلود و آپلود رو به خودتون ندید ؟
یعنی من بیام براتون نصب کنم ؟ واقعا به این میگید پشتیبانی ؟
اصلا فکر کردید من فردا بیام کل اطلاعاتتون رو نابود کنم میخواهید یقه کی رو بگیرید ؟ این مورد رو خیلی دیدم
ترو خدا یکم واقع بین باشید
شما اگه مشکلی دارید تیکت بزنید ببینید جواب میدم یا ن ، ن اینکه تو یاهو هی بوز بزنید
بله زمانی ک شما قالب رو خریداری کردید من مشغول امتحان بودم و روزانه یک ربع میومدو میرفتم . همین
اما آیا تو این ی ربع به کلی از سوالاتتون تو یاهو پاسخ نمیدادم ؟
وجدانن بت بگم نه جواب نمیدادی! فقط میگفتیم میخندیدیم! تا بحث قالب میشد وهاب کو؟ وهاب بابای شد
نه بابا تو من که فقط طراح وی بی ام! هیچی از whmcs سر در نمیارم !حالا باید سرمو بزارم بمیرم داداش؟ یا اینکه اصلا بگی اقای من 30 تومن دیگه ازت میگیرم ادیت میزنم برات!؟
منظورم نصب نیست!