نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای پیگیری وضعیت و ادعای خسارت موافق

رأی دهندگان
64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

9 14.06%
  • اگر هزینه را بشرط برنده شدن بگیرد بله

44 68.75%
  • خیر

11 17.19%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 724

موضوع: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید majid-f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

پیش فرض مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

سلام دوستان.

حدود یک ساعت پیش یک ایمیل از دوستی دریافت کردم که میگفت یک سالی هست در فری لنسر کار میکند و جدیدا در برداشت با مشکل مواجه میشود. این دوستمان پرسیده بود آیا من هم مشکل مشابهی داشته ام یا خیر. من هم دوبار برایم اتفاق افتاده بود که به ایشان اعلام کردم.

یک ایمیل دیگر فرستادند و گفتند برای فردا درخواست برداشت داشته اند اما خود به خود کنسل شده. و گفتند پشتیبانی در جواب تیکت به ایشان گفته اند درخواست های دریافتی از اکانت های ایران فعلا مسدود است. متن جواب تیکت را هم فرستاده بودند که در زیر می آورم.

من هم یک درخواست برای برداشت سه شنبه داشتم و چک کردم حذف شده بود. آیا همه همین مشکل را پیدا کرده‌اند؟ به نظرتان چکار کنیم؟ اگر صلاح میدانید از طریق ایمیل یا پیغام خصوصی در مورد اینکه چکار کنیم صحبت کنیم.

قسمت مهم متن پاسخ تیکت پشتیبانی:

Please note that it is the site's protocol to restrict withdrawals coming from your country as of now. This is implemented for security reasons.

Your withdrawal will be processed once the restriction is lifted. For now, you can let your funds stay on the site. Rest assured, it will be safely kept there.

In case you still have questions, feel free to contact us again.
    ویرایش توسط majid-f : July 11th, 2014 در ساعت 12:47
    ایمیل: majid4466@gmail.com
    تلفن: ۰۹۳۶۹۲۳۴۰۴۲
    اسکایپ: majid.fouladpour

2. تعداد تشکر ها ازmajid-f به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)