نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 492

موضوع: اینترنت مخابرات برای شما دردسر ساز خواهد شد!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض پاسخ : اینترنت مخابرات برای شما دردسر ساز خواهد شد!

من از زمانی که شرکت پارس مشهد اینترنت کیلوبایتی میفروخت (بیش از 10 سال پیش) از اینترنت استفاده میکنم ، انواع و اقسام مختلف رو تست کردم ، از همین کیلو بایتی بگیرید تا اکانت ماهوارهای.
    از زمانی که شاتل اومد مشهد من استفاده میکردم تا 2 سال پیش که یکدفعه اینترنتم قطع شد ، دردسرتون ندم بعد از کلی دردسر فهمیدم خط تلفنم فیبر شده ، اینجا بود که دردسرهام شروع شد.
    میدونید که ارائه ای دی اس ال روی خطوط فیبر در انحصار مخابرات و اونام هرچی تونستند اذیت کردند،
    اول نامحدود با سرعت "ذغال" و روز درمیون قطعی داشتم ، بعد گفتند دیگه تمدید نمیکنند ، پارسال دی بود اگر اشتباه نکنم طرح بعثت گرفتم که باز اون رو هم میگن تمدید نمی کنند و فقط میشه گیگ و ماه خرید که دو برابر قبل تموم میشه بخرید ...
    گفتم دانلود نخواستم فقط چهارتا صفحه بخونم با این طرح خانوادشون ، اون رو هم امشب زنگ زدم میگه جدیدا به مشترکین فیبر نمی دیم (میدونند امت مجبورن فقط از خودشون بخرند ، قشنگ بازی در میارند و به ریشمون می خندند) اوپراتورهاشون هم فقط مونده یه مشت از پشت تلفن بزنند پای چشت ، کلا ادب و تخصص و مشتری مداری تعطیل ...
    خلاصه تصمیم گرفتم از همون دیال آپ قدیم استفاده کنم

اما پولم رو به این آدم های ...... ندم.
    ویرایش توسط iranenaz : April 23rd, 2013 در ساعت 04:11

2. تعداد تشکر ها ازiranenaz به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)