سلام خدمت همگی دوستان .
من برای میزبانی چند تا از سایت های خودم که تعدادشون به 10 تا هم نمیرسه میخوام یه سرویس هاستینگ سفارش بدم .
از سرویس دهندگان ایرانی نمیخوام بگیرم چون دارم به شدت روی سئو سایت ها کار میکنم و اگر حتی 5 دقیقه مشکلی برای هاستم پیش بیاد تمام زحماتم به باد میره ، مثل چند وقت پیش که از یکی از دوستان توی همین انجمن ریسلر گرفتیم و بعد از اینکه سرور رو عوض کردن تازه اطلاع دادن تا آیپی جدید رو ست کنیم و با این کار تمام زحمات کشک شده بود ...
سرتون رو درد نیارم .
داشتم توی سایت های خارجی معتبر دنبال یه سرویس ریسلر میگشتم که با این پلن ovh آشنا شدم :
Shared hosting Perso: 25GB disk space, unlimited traffic - OVH
این پلن قیمت فوق العاده ای داره و میشه چند دامنه و سایت رو به صورت Addon روش اضافه کرد ، تقریبا همون حالت ریسلری .
خواستم بپرسم چیز خاصی داره که انقد ارزونه ؟ دوستانی که اطلاعاتشون بیشتره شاید بهتر بدونن .
25 گیگ هاست ، پهنای باند نامحدود ماهی 2 یورو ؟؟ شاید یه محدودیت خاصی داره که من ندیدم . چیز خاصی هست ؟
به نظرتون حالت Addon بهتره بگیرم یا همون ریسلر ؟ ( با توجه به قیمت ها )
قیمتش هم نهایتا تا ماهی 9-10 دلار باشه مشکلی نیست . حجم زیادی نمیخوام چون سایت ها شرکتی هستن .
ممنون میشم اگه یه سرویس دهنده ریسلری خارجی که با دامنه های آی آر مشکلی نداشته باشه رو بهم معرفی کنید .
آیپی هم حتما اختصاصی میخوام .
جایی رو میشناسید ؟