نقل قول نوشته اصلی توسط ourweb نمایش پست ها
با سلام دوستان من خوب هسنید من امین هستم الان 8 سال که داخل اینترنت هستم یادمه روز های اولی که داخل اینترنت اومدم یا یک وبلاگ شروع کردم که هنوز هم بالاست خب شروع کردیم وبلاگ نویسی ماه های اول پول تلفن 100 تا 200 میومد چون من اون موقه با dialup وصل میشدم به خیال خودم چه سرعتی داشت بعد کم کم با ADSL اشنا شدم یادم هست اون موقه 150 دادم برای سرعت 128 خب پا گزاشتیم به اینترنت با سرعت بالا بعد از چند وقت دیدم 128 جواب کارم رو نمیده به 2048 ارتقا دادم خب از وبلاگ نویسی دست کشیدم و به وب سایت رسیدم اون موقه من نمیدونستم وردپرس چی هست خب اون موقه کسی که برام دامنه ثبت کرده بود یک هاست گفت باید بخری من از شرکت نگاه روشن پارس خریدم چقدر جالب بود برای اولین بار داخل عمرم بود که داشتم دایرکت ادمین رو میدیم کم کم به میزبانی وب علاقه مند شدم و اومدم به بخش میزبانی وب خب اون موقه من سرور میخریدم 100 هزار تومان با دایرکت ادمین در ماه 3 بار هک میشد سرور چون بلد نبودم چیکار کنم ولی انقدر دنبالش رو گرفتم که دیگه داخل این کار استاد شدم الان 8 سال گزشته و من چیزهای که یاد گرفتم رو به توان خودم و هوش خودم افتخار میکنم چیزهای که من یاد گرفتم PHP / JAVA/ AJAX/ LINUX/VMWARE/MIKROTIK / BTS / ISCLASS این ها رو من داخل این 8 سال یاد گرفتم به صورت کامل ولی امروز نشتم با خودم یک براوردی کردم داخل این 8 سال من به اندازه 17 میلیون خرج کردم که بخوام داخل اینترنت بمونم ولی نسو این مبلغ رو هم در نیوردم در هر صورت من دارم از اینترنت میرم به صورت کامل دوستان من هستند داخل میزبانی ولی من دیگه نیستم

خدانگهدار دوستان من ...
سلام

امیدوارم موفق باشید هرکجا هستید و هرکاری میکنید

خوشحالم که بعد از این همه تجربه فهمیدید این کار آینده تون رو نمیسازه و با همه دلبستگیتون میخواید جای دیگه شروع کنید

از ته دل براتوت ارزوی بهترین هارو دارم