نقل قول نوشته اصلی توسط alfavps نمایش پست ها
جناب رضا

1 : والا من یک کانفیگ سخت افزاری پیشفرضی در نظر گرفتم که با مادربورد سوپرمایکرو شروع میشه و تکنولوژی زئون رم 48 به بالا هارد sas البته کامل نیست باید بیشتر روش کار بشه خواستین میتونم جزییات رو ارائه بدم
2 :خب با موارد پهنای و باند ایپی خوبه که ارائه میدن
3 : مشکل انتقال ندارم اگر به صرفه باشه میشه اقدام کرد اما بحث کمتر از 50 دلار باشه ترجیح میدم خودم اسمبل کنم
4 و 5 : کمی در مورد دیتاسنتر توضیح میدید؟
و بقیه موارد که عالیه فقط سوالم اینه ایا سرور ما میره توی پنل شما ؟
1- میتونید مشخصات رو بفرستید تا درصورت نیاز راهنماییتون کنم. (ما خودمون هم از برند SuperMicro استفاده میکنیم)
2-
3- شما در هرصورت باید 20% مالیات انگلیس رو پرداخت کنید
چه سرور از خارج اروپا تهیه کنید و ارسال کنید (مالیات هنگام ترخیص دریافت میشه) و چه از خود انگلیس خریداری کنید.
بنده راههای مختلف رو تست کردم و در نهایت بهترین روش همون خرید از خود انگلیس هست. (هزینه انتقال به دیتاسنتر هم بیشتر از 10-15 پوند نمیشه)
4- ما در این دیتاسنتر رک اختصاصی داریم و سویچ/روتر، آی پی ها و در کل همه چیز در اختیار خودمان هست (و دیتاسنتر پهنای باند و برق و فضای مصرفی ما رو تامین میکنه)
در مورد خود دیتاسنتر میتونید تحقیق کنید (در wht.com یا سایتهای مشابه) ولی میتونم بگم واقعا کیفیت بالایی داره و همچنین ساپورت حرفه ای و 24/7 واقعی (تمامی تیکت ها زیر 15 دقیقه پاسخ داده میشه)
این هم شناسه شبکه این دیتاسنتر : AS9009 GBXS-AS M247 Ltd - robtex
سرور هم درصورتی که از ما تهیه کنید، در رک ما قرار خواهد گرفت و پشتیبانی با ما خواهد بود
البته برای مدیریت کامل، پنل روشن و خاموش کردن سرور و KVM کنسول (IPMI) قابل ارائه خواهد بود

باز اگر سوالی بود در خدمتیم