نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: من یک مبتدی هستم

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    25 پست

پیش فرض من یک مبتدی هستم

با سلام خدمت دوستان من برنامه نویس delphi و phpهستم و در زمینه طراحی و راه انداز وب سایت 5 سال سابقه کار دارم. تصمیم گرفتم یک سایت در زمینه دانلود بازی راه اندازی کنم و همچنین سایت خودم را به وی پی اس منتقل کنم . برای این کار نیازمند یک وی پی اس لینوکس هستم.ولی متاسفانه هیچ اطلاعی از راه اندازی این نوع وی پی اس ندارم. با remote desktop در ویندوز کار کردم و شاید بتوانم بگم که می توانم از پس وی پی اس ویندوز بر بیام ولی هیچ چیز از سیستم عامل لینوکس نمی دانم می خواهم از وب سایت زیر وی پی اس بگیرم. VPS Plans - KnownSRV :: Secure, Quality, and Fast Hosting Solutions دوستان در این مرحله ازتون سوال دارم که چه نسخه ای از سیستم عامل لینوکس را به من پیشنهاد می کنند که درخواست بدم. من می خواهم یک برنامه شبیه remote desktop در ان بریزم که بشه باهاش راحت کار کرد و تا جایی که ممکن است کار کردن باهاش ساده و راحت باشه تاپیکهای سایت را در این مورد مطالعه کردم ویک خورده گیج شدم یک عده ای میگن "فدورا خوبه" یک عده می گن "centos خوبه" یک عده "میگن kde مشکل می خوره تو "centos یک عده هم میگن "نه اصلا نمی خوره". من تصاویر را که دیدم یک خورده شوکه شدم و دیدم برای تنظیم این نوع وی پی اس باید از یک برنامه مثل داس استفاده کرد! یعنی یک چیزی شبیه برنامه های کنسول؟اخه با خط فرمان خیلی سخت میشه تنظیمات را انجام داد و کارهای دیگر را کرد در کل خواهش می کنم من را راهنمایی کنید که پولم از بین نره ممنونم
    ویرایش توسط hector2000 : December 10th, 2011 در ساعت 20:32

2. تعداد تشکر ها از hector2000 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)