نقل قول نوشته اصلی توسط amin885 نمایش پست ها
حالا همه تعریف پرشین هو ایز رو کردند اما بنده برعکس یک سفارش وی پی اس دادم به پرشین هو ایز داده بودم توی این 3 روز فرصت از وی پی اس قبلی اطلاعاتم از دست رفت و بعد ازسفارش و واریز مبلغ و تعداد زیادی تیکت آقای یار محمدی فرموندن دیتا سنتر هنوز وی پی اس رو به ما تحویل نداده اند و فرمودند روز شنبه و یکشنبه که دیتا سنتر تعطیل میباشد و روز دوشنبه هم هنوز جوابی به ما ندادند که تحویل شما بدیم.

توی این 3 روز اینقدر تماس و تیکت دادم و هی گفتن تا 1 ساعت دیگه تحویلت میدیم و من رو از زندگی و کارم انداختن و کلی بهم ضرر زدند و اخرشم بد از 3 روز و کلی تماس و تعداد زیادی تیکت پول بنده رو با هزار منت برگرداندند.

حالا بقیه چطور از پشتیبانی و بقیه موارد پرشین هو ایز راضی هستند رو نمیدونم.
نقل قول نوشته اصلی توسط Direct Admin نمایش پست ها
منم با یک سال اندی که با شرکت پرشین هویز در خصوص vps کار کردم
میتونم بگم که
به کلمه تمام معنا پشتیبانی صفر هست با اینکه دو دفتر دستک برای خودشون تو شیراز و محلات راه انداختند

من یکسالی با این شرکت در خصوص vps کار کردم

و مشکلات را خودم رفع میکردم و تیکتی انچنان مهمی و فنی توی این یکسال به شرکت نزدم
بعد موعد یکسال
تیکت و درخواست شرایط vps جدید کردم که یکماه فقط برای همین علافم کردند
هر کی امد یک حرف زد
یکی امد گفت میشه / فرداش یکی امد گفت شرایط نمیشه / فرداش یکی امد گفت تیکت به فلان جا ارجاع شد
فردا اون ارجاع کننده امد یک حرف زد خلاصه هر تیکت یک روز به یکروز جواب داده میشه و تو همون موقع هم مثل یک اش و ده اشپز شده بود
چند سوال هم با عدد بندی پرسیده میشود
مثلا از یک تا چهار میپرسیدی که جواب بله یا خیر بود
بعد 24 ساعت یکی جواب داده میشود و باید سوال را میپرسیدی تا باز 24 بعد یکی بیاد جواب بده

خلاصه بعد از کلی پاس کاری و حرفهای مختلف شنیدن و غیره

مثلا به نتیجه رسیدیم و من
250 برای یکسال به حسابشون ریختم بنا به توافق
فردا اون روز باز یکی تیکت زد که اینجوری نمیشه باید فلان مبلغ را بریزی خلاصه با این که قبول کردیم که بابا شما راست میگید حرف فلانی توی اون تیکت کشک
یک هفته گذشت و از تحویل vps خبری نشد و مثلا در دست اقدام بود
تقاضای برگشت پول کردم
با کلی حرف و حدیث و غیره که باید حتما حتما ادرس کامل بدید به همراه اسم کدپستی تا برات چک را پست کنیم
هر چی گفتم بابا من مگه پولا تو قرن 21 با کارت یا حوله و اینترنت جابجا نکردم به حسابتون همون جور بهم پس بدید
با کلی تماس با محلات و شیراز اخرش به نتیجه نرسیدم و در هر تماس فقط یک منشی و چهار تا پرسنل جوابگو بودند که اونا هم هیچ قدرت تصمیم گیری نداشتند
این یارمحمدی را پیدا نکردم تا بعد یک هفته
اخرشم به سبک هشتاد سال پیش یک چک بهم فرستادند که بعد پنج روز به دستم رسید
بردم بانک گفتند شرایط با چیزی که توی سیستم تعریف میکنند نمیخوره
چون شغل من با بانک و ریس بانک و اون طرف کیشه هست
رفتم پیش ریس و موضوع را مطرح کردم
همونجا موافقت کرد که مشکل را ندید بگیره
این شد داستان ما با این شرکت
اگر از لحاظ پشتیبانی و مردم ازاری بخوای به این شرکت نمره بدی من از 100 نمره
100 میدم

اینم بگم که توی اون یک ماه اندی که منا پاس کاری میکردند تا جواب درست بهم بدند
سرور قبلیم بالا بود و پیش خودم فکر میکردم باز تمدید میکنم و نمیدونستم کار به استرداد بکشه
به خاطر همین موضوع با خیال راحت بکاپ نگرفتم
اما تا پولا ریختم به حساب داستان سریع تحویل دادن و موافتی که با شرایط ویژه و غیر پلان ها هیچ و پر شد
اخرشم بکاپ چند ماه پیش را توی سرور جدید ریستور کردم
دوستان ، از نظرات شما هم ممنونم .
ببینید ، من نمی گم پرشین ایراد نداره و از این حرف ها ، اما شما چند تا نکته رو در نظر نگرفتید دوستان .
اینجا ایرانه ، شما هم دارید با یه شرکت ایرانی کار می کنید . درسته که سرور ها آلمانه ، اما ریسلر ایرانی دوستان من .
با تمام احترامی که برای ایران و ایرانی و پرشین هویز و بقیه قائلم ، اما اینجا برای رد شدن از خیابون هم باید برنامه یه هفته چیده بشه دوستان من .
تو شرکت هم من همین مشکلات رو داشتم ، می خواستن با کمترین هزینه ، در کمترین زمان ممکن ، بهترین بازدهی رو داشته باشند ( کمترین زمان یعنی یک روزه ) خب این ها با هم جمع نمی شند دوستان من .
من فکر می کنم این مشکلات تو همه شرکت ها هست ، یکی کمتر ، یکی بیشتر .
مشکلات این چنینی رو حتما در اینده مد نظر قرار خواهم داد . تنکس

نقل قول نوشته اصلی توسط kingoftehran نمایش پست ها
با سلام
افسوس که خودم هاستینگ دارم !!!!!!! در غیر اینصورت می تونستم خیلی حرف ها بزنم.
دوست من یا پ خ کنید اگه تاثیر گذاره . یا بفرمایید همین جا .
این جوری گفتن نتیجه ای جز تشویش اذهان عمومی نداره :دی
گذشته از شوخی الان معلوم نیست شما منظورتون دقیقا چی هست .