با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه دامنه ی دات کام دارم و میخوام یه هاست غیر از ایران هم داشته باشم که یه انجمن خارجی به زبان انگلیسی بزنم طوریکه اونطرف بیشتر در دسترس باشه و از طریق اون بتونم به محیط های غیر ایرانی بیشتر دسترسی داشته باشم برای پروژم. من یه هاست گرفتم از یکی از این شرکت های خوب که خب قبلا هم باهاشون کار میکردم و میکنم و راضی بودم. وقتی که دامنه ست شد روی هاست و من شروع کردم به ریختن و نصب کردن اسکریپت انجمن، یه ارور به من نمایش داده شد که اینه:

Untitled.png

من خودم اول سی پنل رو چک کردم ولی خب گزینه ای نداشت که بتونم این قسمت رو فعال کنم. برای همین با پشتیبانی تماس گرفتم و درخواست کردم این گزینه رو برام فعال کنن تا بتونم انجمن رو نصب کنم. در پاسخ به من گفتن از نظر امنیتی این امکان نداره و سایت های دیگه در معرض خطر قرار میگیرن. در حالیکه از دید من این مسئله اصلا منطقی نیست. به من گفتن از یه اسکریپت دیگه استفاده کن. در حالیکه الان خیلی از همکارا و دوستای من دارن با همین اسکریپت کار میکنن و مشکلی ندارن.
بنابراین تصمیم گرفتم که هاست رو بیخیال بشم اونجا و یه شرکتی پیدا کنم که یه هاست مناسب با این شرایط بهم بده. میخواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید یه هاستینگ ارزون و با کیفیت که این مشکل رو دیگه نداشته باشه و گزینه ی fpassthru درش فعال باشه. خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید. یک دنیا سپاس