سلام ، وقت بخیر

هاستینگی که ازشون سرویس تهیه کردیم ایمیلی برای ما ارسال کرده با این مضممون که با توجه به مشکلاتی که به خاطر تحریم پیش اومده دامین تمدید بشه
متن ایمیل هم پایین کپی کردم ، خدا از سر تقصیرات همه ما بگذره من یه کوچولو دچار بدبینی شدم که این شرکت میخواد کسری بودجه رو با این ترفند
برطرف کنه
، اما گفتم از دوستانی که تخصص دارن بپرسم مطمئن بشم که فکرم اشتباه بوده ..

اطلاعیه اقدام فوری جهت حل مشکل تحریم دامنه بین المللی

مشتری ارجمند سلام و درود

احتراما به اطلاع می رساند طی ایمیلی که از سمت رجیسترار opensrs دریافت شده است متاسفانه دامنه های بین المللی ثبت شده در رجیسترار opensrs شامل تحریم به علت ایرانی بودن مشخصات مشتری نهایی شده است ، لذا رجیسترار حداکثر تا تاریخ 5 شهریور به دامنه های شامل تحریم فرصت داده است تا دامنه خود را به رجیسترار دیگری منتقل نمایند.

لازم به ذکر است این کار بر خلاف تعهد اولیه رجیسترار مبنی بر عدم ایجاد مشکل برای ثبت دامنه های ایرانی اتفاق افتاده است ، همچنین بر اساس اطلاعیه ارسالی از سمت رجیسترار بعد از تاریخ ذکر شده دامنه ها غیر فعال می شوند و امکان انتقال ، استفاده از دامنه و یا ثبت مجدد دامنه فراهم نخواهد بود .

در حال حاضر .... هاست پس از بررسی شرکت های بین المللی مختلف ثبت دامنه، با انجام مذاکره و عقد قرارداد نمایندگی با رجیسترار جدید این امکان را فراهم آورده است تا دامنه شما در حد اقل زمان ممکن به این رجیسترار منتقل شود .

لطفا جهت مشاهده مراحل انتقال و اقدام فوری ، حتما ایمیل را تا پایان به دقت مطالعه بفرمایید .