نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: مشکل لایسنس لایف تایم خریداری شده از سایت licenseha.com

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید m.aghazadeh@gmail.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    14 پست

پیش فرض مشکل لایسنس لایف تایم خریداری شده از سایت licenseha.com

من یک ۱۰ روزی هست لایسنس لایف تایمی که سال ۹۶ از وبسایت licenseha.com خریدم expire شده برای همین اطلاعیه زده بودن که مشکل پیش آمده و در حال حل کردن هستند و در خواست کردم تا زمان حل شدن موضوع لایسنس جایگزین و یا حتی روت شده بدهند تا کارمون راه بیفته متاسفانه جوابی که به من دادند نشان از این بود که این مشکل دائمی هست و باید لایسنس دیگری خرید کنم و بسیار تاکید داشتند با خود دایرکت ادمین تماس نگیرم
    طی تماس من با دایرکت ادمین به من اعلام شد که این لایسنس که به من فروخته شده از نوع لایسنس لایف تایم نبوده و به عنوان لایسنس داخلی دیتاسنتر فروخته شده و فروش این لایسنس ها بطور مجزا از سال ۲۰۰۳ ممنوع بوده و جدیدا دایرکت ادمین کسانی که از این نوع لایسنس سو استفاده می کنند را بلاک می کند و ایم مشکل قابل حل نمی باشد.
    مطمعن هستم خیلی های دیگر مثل من به این مشکل برخورد کردند و چون شرکت در تیکت اعلام نموده که وقت ما رو با ارسال تیکت در این مورد نگیرید اینجا خواستم اعلام کنم که بلکه از دوستان راه حلی داشته باشد
    همچنین باز هم شرکت در حال فروش سرویس لایسنس لایف تایم دایرکت ادمین می باشد من که کلا گیج شدم
    متن جواب دایرکت ادمین :
    "Hello, License 143*** is a datacenter-restricted license. It has never been allowed to be resold by itself -- this has been our policy since 2003. We are starting to close accounts that are abusing licenses. If this was a license truly owned by you, then they would of been able to give it to you in your own account at directadmin.com The only other option is to purchase a license from us, or from your datacenter if they legitimately offer DirectAdmin (in such a case, the price would be cheaper than our prices)"
    جواب سایت licenseha.com:
    "درود
    احتراما فقط به خاطر مباحث سئو گذاشته ایم
    وقتی می خواهید خرید کنید به شما اطلاع می دهد که دیگیر وحود ندارد و باید روت شده خریداری نمایید

به دلیل تغییر در سیاست دایرکت ادمین لایسنس های مسدود شده است
    دایرکت ادمین محصول ما نیست و هزینه لایسنس روت صرفا هزینه ای است که شرکت پرداخت می کند

موفق باشید
    "

2. تعداد تشکر ها ازm.aghazadeh@gmail.com به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)