نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: واقعا چرا رفتار مشتری ایرانی نرمال نمی شه ؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن alimosavi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    656
    تشکر شده در
    391 پست

پیش فرض واقعا چرا رفتار مشتری ایرانی نرمال نمی شه ؟

سلام

حدود 10 سال پیش مدتی هاستینگ ایرانی داشتم و بخاطر بعضی موارد تعطیلش کردم . بعد از این مدت از 4 سال پیش دوباره شروع کردم این نوع فعالیت رو و روی تجربه قبلی تصمیم گرفتم بیس کارم رو روی مشتری ایرانی نزارم خب خدا رو شکر بد نیست اما سر دوستی و فامیل بازی و اینکه اشتباها کار خودم رو توضیح می دادم مجبور شدم ساپورت برخی سایت های ایرانی رو هم بعهده بگیرم .
    جیزی که با تعجب باهاش روبرو شدم اینه که بعد از این مدت طولانی رفتار مشتری ایرانی هیج تفاوتی نکرده . همونقدر کم حوصله ، دهن بین ، فقیر در عین پولداری و ....
    مثال می زنم .

فلانی کارش هزینش n تومن می شه ولی تا می بینه با چند واسطه با دوستات دوست هست سوء استفاده شروع می شه آقا باید خدمات ارزان و رایگان بهشون بدی و همش هم طلبکارن تمومی نداره این سیکل .
    سواد هم که بیا پایین باید وردپرز رو هم بهشون یاد بدی چون روی هاست شما هستند ، همیشه شما مقصر ایرادات نرم افزارشون هستید و قابل توجیح هم نیستند که بابا کدات مشکل داره به من جه و ...
    مجبوری براشون *** بسازی چون اونا لازم دارن . بک آپ گرفتن هم بلد نیستن ،بروز رسانی نرم افزارهاشونم که هیچ وقت انجام نمی دن . موقع پول دادن که هزار ناز و کرشمه دارن حتی اگر هیچ مشکل مالی نداشته باشند . همه دانشجو و همه کارشون در حال رکود .

یعنی ساپورت 100 مشتری خارجی هنوز حدود یک چهارم ساپورت 15 مشتری ایرانی ، زمان لازم داره . چرا بعد از 10 سال هنوز هیج رشدی در فرهنگ فضای دیجیتال ما اتفاق نیافتاده .
    در کل ما که پشیمون شدیم از جذب مشتری ایرانی و کلا هیج تبلیغی در این زمینه نمی کنم .
    ویرایش توسط alimosavi : July 26th, 2018 در ساعت 21:20
    به نام او ....

2. تعداد تشکر ها ازalimosavi به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)