سلام،
دوستان عزیز زیادی مشکل imedated رو گزارش کرده بودند ( من اول یکی از دوستان این مشکل براش پیش اومده بود و بعد تاپیک رو در وب هاستینگ تاک دیدم ). مشکل این بود که یک پروسس به نام imedated ایجاد می شد و به کل سی پی یو سرور رو درگیر می کرد، سرور رو که ریبوت می کردند، 2-3 روز خوب بود و بعد مجدد مشکل دار میشد!
نکته جالب این بود این مشکل رو فقط بین همکاران میدیدم و سرویس های دیگه مشکلی گزارش نشده بود واسمون! با همکاری یکی از دوستان و در اختیار قرار دادن یک سرور که این مشکل رو داشت، بررسی مشکل رو آغاز کردم. بعد از بررسی های سرور، متوجه شدم مشکل از سمت سی پنل نیست. روی دو سرور دیگه، یک دایرکت ادمین بالا آوردم، یک سی پنل، در هیچ کدوم مشکلی وجود نداشت و فقط یک سرور مشکل داشت که در حال بررسی بودم. مشکل خاصی در کامپوننت های سی پنل و نرم افزار های سی پنل و نصب شده بر روی سرور وجود نداشتند...
به دلیل عدم وجود مشکل در این موارد و هم چنین نبود مشکل در این موارد، بنده به دو چیز شک کردم:
1- لایسنس اشتراکی- چون سرور ها با لایسنس اورجینال این مشکل رو نداشتند و مشکل فقط با سروری بود که لایسنس اشتراکی استفاده کرده بود.
2- ایزو سیستم عامل.

به پیشنهاد بنده، سیستم عاملی که بنده ارسال کردم، توسط دوستم نصب شد و مشکل رو حل کرد ( این موضوع در تاریخ 29 اکتبر انجام شد و تا الان که imedated مجدد ظاهر نشده ). بنابراین فیکس نسبتا قطعی ( با احتمال 99% ) تغییر سیستم عامل می باشد.
در صورتی که ایزو بدون مشکل پیدا نکردید، پ.خ پیام ارسال بفرمایید تا بنده ایزو تست شده رو براتون ارسال کنم.
البته این فیکس رو بنده فقط روی centos 7 تست کردم و هنوز وقت نکردم روی cloudlinux تست کنم. ولی کلودلینوکس این مشکل رو نباید داشته باشه، اگر دارید، مجدد از ابتدا فرآیند نصب رو آغاز کنید شاید حل بشه چون من روی کلودلینوکس وقت نکردم کار کنم. از دوستان عزیز اگر کسی برای کلودلینوکس وقت داشت کار کنه، نتیجه رو برای همه دوستا به اشتراک بگذاره. ترجیحا اگر مشکل کلودلینوکس رو با لایسنس اورجینال بررسی کنید بهتر هست چون آپدیت های مستقیم مطمئنا ارجح هست.

لینک تاپیک مشکل دوستان:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=191559