نقل قول نوشته اصلی توسط golpairan نمایش پست ها
حرفتون درسته بنده خودم بارها و بارها آسیاتک رو برای ارزیابی سرور هام بهش اتک زدم و مجبور شدم با کد نویسی هر آی پی که تعداد بالا درخواست داره را بن کنیم و خیلی مراقب کنیم از سرور ها از هر راهی که رفتیم باز هم اتک میخورد و سرور کلا انگار رو هواست من در اتک همه رو آزمایش کردم تبیان از همه بهتر بود
یه زمانی میگفتن همه ای پی هارو بلاک میکنیم حتی داخلی هارو ، تا اینکه از سال گذشته بحث همه فهمیدن آی پی اسپوفینگ چیه و دیگه نمیشه جلوشو گرفت ، شما تمام آی پی های جهان رو هم که ببندی یه باگ پیدا بشه به همون اینقدر پکت ارسال میکنه تا سرور دان بشه ، اون موردی که شما میفرمایید خیلی فدیمی هست . بذارید براتون بگم

متاسفانه ما به خیلی از دوستان کمک کردیم ولی جواب خوبی رو با بدی دادن و این عادت ما ایرانیاس ، اونایی که میگن نباید یاد داد همونا راست میگن
دقیقا دو سال پیش از پارس پک یه سرور اوبونتو گرفتم گفتم دیگه این جواب میده ، پارس پک کمک میکنه و از این حرفا ، گیم سرورامونو رو سروراشون ران کردیم ، iptable استارت کردم و فقط یه پورت udp روش باز بود که با 10 تا پکت آی پیو بن میکرد ، بعد مدیریت اصلی پارس پک برگشته میشه دی داس خوردی جم میکنی ، من نمیدونم شما چقدر درباره iptable میدونید ولی زمانی که استارت هست چیز پکتی ازش عبور نمیکنه و فقط اونهایی رو که باز میکنی میشه پکت فرستاد ، حالا شما فرض کن ما به iptable میگیم اگر 3 تا پکت ارسال شد بلاک کن ولی نمیشه همون اولی که میاد فایروال دان میشه و دوستانیم که با فایروال سخت افزاری میخوان جلوشو بگیرن همینکارو میکنن اما وقتی پکت واقعا پکت باشه دیگه نمیشه کاریش کرد ، مخصوصا اگه بار زیادی روی فایروال باشه