نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: در انتخاب وردپرس دقت کنید ( وردپرس مخصوص متوسط هاست)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    14 پست

پیش فرض در انتخاب وردپرس دقت کنید ( وردپرس مخصوص متوسط هاست)

دوستان بنده یک مقاله کوتاه توجیحی رو آماده کردم و قصد دارم وردپرس رو نسبت به سیتسم های اختصاصی انالیز کنم و ببینیم وردپرس برای چه کسانی خوب و برای چه کسانی نامناسب هستش .

در ابتدا : برنامه نویسان ما در بیشتر موارد وب سایت های شخصی خودشون رو با وردپرس بالا میارن و از نظر شخص بنده برنامه نویس حداقل باید برای کار خودش دو خط کد رو بزنه من شخصا با اینکه چندین سیتم اختصاصی نوشتم و حتی وقت ندارم سایت شخصیم رو بروز کنم و حتی دمو محصولات بذارم و ریپانسیو رو کامل کنم و مشکلات رو به صفر برسونم اما بازم ترجیح دادم از لاراول استفاده کنم حتی با امکانات کم ( زمان کم بذارم برای شروع که حداقل بگم برنامه نویسی سطح ابتداعی رو وارد هستم )

1- وردپرس یک سیستم رایگان و اوپن سورس است که هسته آن کاملا قابلیت باگ یابی رو داره پس از نظر امنیت ما اینجا 5 درصد ضعف رو خواهیم داشت خواه یا ناخواه.

2- وردپرس برای هر کاری نیاز به قالب و پلاگین داره و خصوصا پلاگین ها دارای ضعف های امنیتی هستند اینجا ما درصد بسیار بسیار بالایی امکان نفوذ رو فراهم کردیم چون پلاگین ها هم 99 درصد اوپن سورس هستند .

3- پلاگین های قابل استفاده و تقریبا تمام موارد وردپرس از طریق باز کردن صفحه اصلی سایت و مشاهده سورس قابل بررسی هستند و راحت میشه پلاگین ها رو فهمید پیدا کرد و باگ یابی کرد

4- وردپس منابع بسیاری رو مصرف می کنه بخاطر پلاگین های متعدد و سنگین چون شما برای سئو و برای سئو تصویر و برای نقشه سایت و جوامع مجازی و اشتراک گذاری ها و امارگیری و بک آپ گیری و خیلی چیزهایی دیگه دارید پلاگین نصب می کنید و اینها پلاگین هایی هستند که باید باید نصب کنید پس منابع مصرفی شما بالا میره و احتمال خطاهای سرور بالا میره internal server error و صفحات سفید بخاطر تداخل های پلاگین ها و خیلی مشکلات دیگه رو تجربه می کنید

5- طراحی های حرفه ای وردپرس حرفه ای نه دوستان اماتور 300 هزار تومانی بلکه طراحی های حرفه ای از بالای 2 میلیون تومان شروع می شوند که همینجا شما می تونید با همین مبلغ یک سیتسم اختصاصی تهیه کنید فروشگاهی یا خیلی سیستم های دیگه با بهترین امکانات

6- سیتسم های وردپس مجبور کننده هستند یعنی پلاگین ها عمومی اند و نیاز شما رو کامل رفع نمی کنند پس باید یا ویرایش بشوند یا پلاگین نویسی کنید با هزینه میلیونی که اینجا باز شما دارید هزینه می کنید.

7- وردپرس تنها مناسب برای سایت های : ( دانلود فیلم و سریال و نرم افزار و شرکت های ساختمانی و از قبیل این شرکت ها که صفحات جذاب می خواهند با قابلیت معرفی برند و چند محصول کوچک ) به عبارتی وردپرس تنها برای مشاغل کوچک و حداکثر متوسط کاربرد دارد.

8 - تقریبا تمام سایت هایی که الان معتبر هستن و با وردپرس کار کردن علتش اینه اونها قدیمی هستن و در اون تایم شناخت و کدنویس اختصاصی در این حد نبود در کشور ما والا شخصا بعید می دونم یک شرکت مثل دی جی کالا شما میلیاردی جنس داری بعد با وردپرس بخوای بالا بیاریش و یا یا یا یک سایت مثل آپارات با این همه تبلیغات چند صد میلیونی رو با وردپرس بالا بیارید و یا سایتی مثل فیسنما و امثال اینها آیا شما حاضرید چند صد میلیون تبلیغات و یا چند صد میلیون جنس و یا چند میلیارد جنس رو تحت وردپرس کار کنید ؟؟؟

اگه این مبحث مهم هست برای شما بنده ادامه می دم.

2. تعداد تشکر ها از wdevir به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)