سلام بر دوستان گل
میدونم این سوال خیلی پرسیده شده در انجمن من هم تقریبا هرچی پست بود رو خوندم ولی دیگه اخرش سرگیچه گرفتم و قاطی کردم و با توجه به نظرات و راهکارهای مختلف و ... ادم نمیدونه کدوم راه حل به مشکلش میخوره . خلاصه بگذریم
اما مشکل من اینکه من یه سرور مجازی دارم و یک نرم افزار تحت ویندوز که باید روی vps نصب بشه برای همین هم vps باید حتما ویندوز باشه. البته نرم افزار سبکیه و نیاز به منابع زیادی نداره و حتی با ویندوز xp هم میاد .
با تفاسیری که در انجمن دیدم رفتم روی vps اون برنامه رو نصب کردم که برنامه بعد از نصبش یه ادرس میده مثل 192.168.1.150/webmanager.htm:5080l که از طریق این ادرس کاربر میتونه تحت وب به برنامه دسترسی داشته باشه.
خوب من اومدم یکم سخت ترش کردم و یک سایت سبک html طراحی کردم که از طریق اون سایت بتونه به اون صفحه تحت وب برنامه دسترسی داشته باشن . بعد اومدم برنامه wamp رو نصبیدم و تنظیمات رو روش زدم و همه سرویس های apachi و mysql و ... بدون مشکل داره کار میکنه و اجرا میشه. بعد اومدم سایتم رو ریختم توی پوشه www برنامه wamp. تا اینجا مشکلی نیست چون در مرورگر ای پی vps رو که میزنم سایت میاد بالا.
حالا مشکل من اینکه من نمیخوام کسی آی پی و پورت بالا رو داشته باشه. میخوام مثلا بزنه www.test.com و سایت من بیاد بالا و مثلا وقتی روی دکمه ورود به برنامه کلیک کرد صفحه برنامه با ادرس www.prpgram.test.com براش بالا بیاد . این رو چه جوری باید انجام بدم ؟
البته تا اینجا فهمیدم که برم یه دامنه بخرم و تو قسمت ns اون ای پی vps رو بدم اما ایا این راهکار کاری رو که من میخوام انجام میده؟ ممنون از راهنماییتون