سلام به همه
یه تاپیک میسازم انشاا... که پر رونق باشه و به جواب خودم هم برسم

همه جا گفته شده آسیاتک بهترین شرکت ارائه adsl هستش و من خودم 3 ساله که آسیاتک دارم و تا حدودی ازش راضیم.من تعرفه 256 با 6 گیگ ترافیکشو دارم و درکل هرماه همینو گرفتم و سرعت دانلودش هم عادی بوده : منظور از سرعت عادی فقط مربوط به سایتهایی میشه که آسیاتک ازشون ساپورت میکنه مثله دانلودها! معمولا سرعت دانلودم نهایت 900کیلوبایت میرسه در سایت دانلودها.
جدیدا بنده سایتی با محتوای گیم راه اندازی کردم و لینک های دانلودشو هروقت شد تست میکنم, سرعت دانلودی که در سایت دانلودها بصورت 900کیلوبایت داشتم در سایت خودم به 400کیلوبایت رسیده و خیلی افتضاحه!
تا دیروز برام مهم نبود چرا سرعت دانلود از سایتم اینطوریه اما وقتی امروز پیش یکی از دوستام رفتم سرعت دانلود از سایتم رو با کامپیوترش تست کردم و کاملا حیرت زده شدم چون دوستم از شرکت پارس آنلاین adsl داره و تعرفه اش هم به اینصورته : 256 کیلوبایت + 30گیگ ترافیک = سالانه 95هزارتومان , بااینکه تعرفه برای سرعت 256 هستش اما 1.5مگ برثانیه سرعت دانلودش از سایته من بود!!!!

بعدش با کامپیوترش وارد سایت دانلودها شدم که آسیاتک ازش پشتیبانی میکنه و بازم حیرت زده شدم چون سرعت دانلود از این سایت 1.6 مگ برثانیه بود!درصورتیکه بنده آسیاتک 256 دارم سرعت دانلودم نهایت روی 900کیلوبایته.

خب حالا کجای مطلبم به شاتل ربط داشت الان بهتون میگم : شرکت شاتل بخاطر جشنواره تابستانه سرویسی با مشخصات روبرو دراختیار همه میذاره : 12مگ + 60گیگ ترافیک = سالانه 149هزارتومان
من هنوز شاتل رو آزمایش نکردم و به این بسته ویژه تابستانش هم اعتماد ندارم چون تا حالا باهاش کار نکردم ولی نظرات شما دوستان رو درمورد این سه شرکت میشنوم

قصد خراب کردن کار هیچ شرکتیم ندارم چون دارم حقیقت واضحی که برام پیش اومده رو بازگو میکنم.

بعد از خوندن پست بهم بگید از کدوم شرکت استفاده کنم؟ البته با این توضیحاتی که دادم خودم بین پارس آنلاین و شاتل دو دلم چون کار پارس آنلاین رو توسط دوستم دیدم اما شاتل شاید سرویسش دروغی باشه