سلام و وقت بخیر
آقا شرمنده من اصن یه جورایی نمیدونم دنبال چی میگردم و دقیقاً چی باید سرچ کنم و به کجا برسم
یه مشکلی داشتم گفتم با شما در میون بزارم ببینم دوستان بهترین راه حلشون چیه بابت این قضیه ...
عرض شود خدمتتان که من یه بیوگرافی از کاری که کردم تا الان رو خدمتتون ارائه بدم و بعدش بریم سراغ مشکل
یه سرور تو افرانت داشتیم برای یکی از مشتری ها روش وی ام ور نصب بود من تز دادم گفتم برای چی مثلاً منابع الکی بگیریم وی ام ور رو پاک کنیم مستقیم یه سنت او اس نصب کنیم و کاراشو انجام بدیم
همین عمل انجام شد یه دایرکت ادمین روش نصب کردم (البته لایسنس دار)
الان من به یه مشکل عمده برخوردم
اولاً اینکه مثلاً یه هاست برای یکی کرید میکنم طرف یه وردپرس میخواد نصب کنه باید بصورت دستی بیاد و پرمیشن بده و کاراشو انجام بده
این واقعاً یه مشکله من توی سرور های دیگه که بودم بصورت خودکار پرمیشن 777 بود اما مشکل امنیتی به وجود نمی آورد میخواستم بدونم برای این کار دقیقاً چی باید نصب کنم که پرم های کل هاست های سرور طوری باشه که نیاز به پرم دادن بصورت دستی نداشته باشیم
حتی فقط بگید من چی باید سرچ کنم اسم ماژول اسم اکستنشن ممنونتون میشم
آیا این قضیه ربط به دایرکت ادمین داره ؟
چون سری اولم بود دایرکت نصب میکنم تنها از آموزش های داکیومنتیش جلو رفتم و نصب کردم نمیدونم مطمئناً ایراد از منه یا نه ! اما دایرکت ادمین به خوبی داره کار میکنه ....
بازم شرمنده شاید سئوالمو در جای مناسب نپرسیدم ، و اینکه دقیقاً نمیدونستم چی سرچ کنم اگه نه تاپیک الکی نمیزدم
ممنون منتظر جواب اساتید هستم