با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی
من یه سرور خریدم با مشخصات زیر و می خوام 30 تا سایت خبری روش بارگزاری کنم 18 تا سایت وردپرسی با متوسط رنک الکسا 8000 توی ایران 12 تا دیگه کدنویسی شده و بهینه هست با رنک الکسا 5000؛
HP DL360p Gen8
Processo: 2x Intel Xeon E5‐2630v2 (2.6GHz/8‐core/20MB/95W) Processor Kit.
Memory: HP 40GB (5x8GB) 2Rx4 PC3‐14900R (DDR3).
Hard Drive: 4x HP 300GB 6G SAS 15K rpm SFF (2.5-inch) SC Enterprise.
Network controller: HP Ethernet 1Gb 4-port 331FLR.
Adapter Storage controllers: HP Smart Array P420i/2GB FBWC.
Power Supply: (2) HP 750W Common Slot Platinum Hot Plug Power Supply Kit.
Optical Drives: HP Slim 12.7mm SATA DVD-RW Optical Drive.
system fan: (6) (n+1 redundancy standard).
Management: HP iLO Management Engine (standard).
Form Factor: Rack (1U).

و می خوام سایت ها را با وساطت شرکت ایران سرور در محل دیتا سنترهای پارس آنلاین و یا افرانت کولوکیشن کنم شرایط این شرکت در لینک
iranserver.com/dedicated-server/co-location
گذاشته شده هست روند کارهایی رو که می خوام انجام بدم رو میزارم و از اساتید و صاحب نظران می خوام نظرات خودشان را ارائه بدهند:
1. ابتدا سرور رو خودم می خوام کانفیگ کنم به این صورت که یه مجازی ساز esxi 5 مخصوص سرور hp که کرک شده هست دانلود کردم و بر روی سرورم میخوام نصب کنم بعد از اون می خوام 2 تا ماشین مجازی یکی با روم 8 گیگ و دیگری با رم 16 گیگ و سیستم عامل اونها هم لینوکس centos 6.6 64bit برای اینکه مشکلی ایجاد نشه میخوام روی یکی شون cloudlinux نصب کنم و بعد از اون میخوام 2 تا لایسنس vps دایرکت ادمین لایف تایم بگیرم هرکدام به قیمت 230.000 تومان در مورد وب سرور تو شک هستم نمی دونم لایت اسپید بگیرم یا همون آپاچی باشه چون سایت های خبری زیاد مورد حمله ddos می گیرن و لایت اسپید تا 50 درصد جلوی این حملات رو میگیره.
برای بک اپ گرفتن اطلاعات می خوام یه هارد اکسترنال 2 ترابایت بخرم تا به صورت هفتگی ازش بک آپ بگیرم در مورد نحوه بک آپ گیری اگه راه حل ارزنتری ذیگر هم هست لطفا دریغ ننمایید.
از صاحب نظران و اساتید عزیز می خوام راهنمایی کنن و مرا از مشکلات احتمالی این پروژه یا راه حل های دیگه ای که به نظرتان بهینه تر از نظر هزینه و کارایی هست با خبر سازند.