سلام

من در هر فرومی این سوال رو پرسیدم به من گفتند باید به فروم هاستینگ تالک بری و اونجا مطرح کنی....ممنون میشم اینجا راهنمایی بشم

من میخوام یه سایت راه اندازی کنم مشابه سایت هایی مثل mul.ir و فایل گیر که لینگ سایت های file sharing رو مستقیم میکنند ..همون طور که میدونید حجمی هستند..مثلا شما 100 گیگ میخری و لینک از تمام سایت هایی که این سایت ها پشتیبانی میکنن رو میتونی مستقیم کنی در یک کادر مبدل لینک

سوال اولی که دارم اینه که درآمد زایی این سایت ها چقدر هست تقریبا؟

چطوری میشه از این سایت ها گنده تر شد؟ این سایت ها چه ضعف هایی دارند؟؟ من میخوام بهتر از اینا بشم...ا

لبته میدونم یک دسته دیگه سایت هستند مثل رپید باز یا رپید پارس که فقط لینک مستقیم نمیکنند...بلکه اون فایل رو روی سرور خودشون بارگذاری میکنند و شما از روی سرور اونها دانلود میکنید...برای همین اگر لینک بعدا حذف بشه لینک تبدیل شده شما به وقت خودش باقی هست...ولی من به دلایلی نمیخوام همچین کاری بکنم چون اینکار به تعداد سرور های زیاد و استوریج های زیاد نیاز داره که من فعلا ندارم....من فعلا میخوام در همون سبک سایت های mul.ir باشم که فقط لینک رو مستقیم میکنند...

بعد اینکه اصلا برای شورع باید دقیقا از کجا شروع کنم؟؟؟ در مورد اینکه این سایت ها دقیقا چطوری اکانت همه سایت های فایل شیرینگ رو در یک کادر میتونن مستقیم کنند چیزی نمیدونم...

امکاناتی که من دارم و نیازی به تهیه شون نیست : دیتا سنتر ...سرور برای راه اندازی قوی سایت ...تیم فنی ..تیم برنامه نویسی....تیم طراحی سایت....من همه اینا رو دارم ولی دانش اینکه دقیقا باید برم از کجا چی رو بخرم...چطوری همه اکانت ها رو در یک کادر میشه تبدیل کرد ندارم....

میشه یکی دقیق و جامع بگه از کجا باید شروع کنم؟

اصلا توجیه اقتصادی داره این بیزنس؟