سلام خدمت دوستان

چند ماه پیش من یه تاپیک زده بودم و میخواستم بهم سرویسی معرفی کنید که هزنیه و سرعت مناسب داشته باشه ... که به نتیجه ای نرسید ...

توی این مدت به دلیل اینکه خودم نمیتونستم فایل هامو دانلود بکنم به یه نفر داخل پرشین تولز سپردم که کارای دانلودی انجام میدادن !

من ماهانه بین 500 تا 600 گیگ فایل برای ایشون میفرستم و ایشون بر روی هارد تحویل من میدن ... هر گیگ رو 300 الی 400 تومن (تک تومنی ) با مشتری هاشون حساب میکنن و بجز من نزدیگ به10 مشتری ثابت 200 الی 800 گیگ دارن یعنی چیزی بین 4 هزار گیگ ( 4 ترا بایت) ماهانه دانلود میکنن و همه سفارش هارو در بیشتر مواقع در سر وقت تحویل میدن ...

من میخوام بدونم این افراد که این کار دانلودر رو انجام میدن از کجا سرویس دارن و چگونه تهیه کردن ...

من هر شرکتی رو پرسیدم بیشترین حجم مجاز دانلودی که بر روی اینترنت نامحدود میدادن ماهانه400 الی 500 گیگ بود و سرعت دانلود 1 الی 2 مگابایت که قیمتش بین 400 تا 700 هزار تومان در ماه بسته به شرکت فرق میکرد ...

برای همین من هرجوری فکر میکنم اصلا برای این افراد که دانلودر هستن نباید این قیمت به صرفه براشون !

کسی اگه از نحوه سرویس گیری این افراد اگاه هست ممنون میشم راهنمایی کنن ... (خیلی هاشون میگن اینترنتشون م/ا/ه/و/ا/ر/ه/ا/ی نیست اما نمیگن چه نوع سرویسی هست !! )

لطفا راهنمایی کنید بنده رو ممنون