نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
سلام

شما در وحله اول باید بدونید بای سی پنل برای خود سی پنل است و دیگر پارتنر ، پارتنر نکنید!
ovh را شما درwho.is اگر ببینید آی پی برای فرانسه خورده آی پی بیش اما who.is آمده location را زده آلمان اما شما وقتی داخل سرور باشید و یک گوگل را باز بکنید google.fr باز میشه
whois اصلا مهم نیست وقتی گوگل به این سادگی میاد این تشخصی را میده پس .... ما الآن چند ساله داریم از OVH سرویس میدهیم کاربران میگن از کشور های مختلف میشه آی پی گرفت میگیم بله اما ارزشی ندارد چرا که کاملا مشخص است که برای فرانسه است چرا که دارد از نتورک فرانسه تغذیه میشود و ....
چیزی هم که گفتید ارتباطی با مورد مبحوث ما نداشت همانطور که دوست خوبمون کاربر پارسی شاپ گفتندو لینک دادند آی پی ها ایرانه اما میتوانید منتظر باشید سایر دیتابیس ها نیز آپدیت بشوند!
لطفا زمانی که در موردی اطلاعات ندارید یا اظهار نظر نکنید و یا اگر میکنید بگین نظر شخصیه و بار علمی ندارد تا در انجمن فردا روزی یکی جست و جو کرد رو حرف های بی پایه و اساس گمراه نشود!
بنده به هیچ یک از عزیزان توهین نکردم اگر میکردم خودشون متوجه میشدند و شما وکیل آنها نیستید آقای المنتوری که میگین گفتند دوستشان این کار را کرده و بنده گفتم بر روی گفته ها و شنیده ها و حدث و گمان نمیشه هیچ نظر مستندی را داشت شما که بدون اطلاع وارد بحثی میشوید که بار علمیش را ندارید حد اقل مطالعه بکنید تا اینطوری دچار اشتباه نشوید!

موفق باشید
شب خوش
در ضمن تا زمانی که از خود سی پنل خرید نشه میشه برند دوم و یا همون پارتینز و به قول خودتون با مدرک حرف بزنید من که اس اس الهای دوتا سایت رو برسی کردم برای سی پنل شرکت نزده اما بای سی پنل زده

وقتی شما ای پی رو برای شرکتی که تو انگلیس هست میخری و اطلاعات انگلیس میدی اون موقع ای پی برای گو لوکیشن اون کشور هست حتی می تونید از خود رایپ هویز بگیرید بقیه دیتا بیس ها دیگه مهم نیستن اون موقع نشون ایران میده که کلا ای پی منتقل بشه به پنلی که به اسم ایرانی باز شده تا جایی که اطلاع دارم لطفا لینک که رایپ گفته بعد اینکه روت بشه کشوری ای پی برای او کشور میشه رو بدین بنده هم مطالعه کنم