نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54

موضوع: میخوام یه چیزی مثل whmcs درس کنم، نظر شما؟!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    58 پست

پیش فرض میخوام یه چیزی مثل whmcs درس کنم، نظر شما؟!

سلام!
    من می خوام یه چیزی تو مایه های whmcs خاص برای فروش دامین و هاست درست کنم، پشتیبانی می شم آیا؟! منظورم از لحاظ مالی نیست، از لحاظ استفاده از اسکرپتِ! اصلا ارزش داره به نظرتون؟! واقعا وقتی میبینم دوستان ماهی 50 تومن 50 تومن میریزن تو حلقوم whmcs حرسم در میاد ) نظرتون رو بگین لطفا واقعا دوس ندارم بیشنم کلی برنامه نویسی کنم بعد همینجوری خودم ازش استفاده کنم و خدای خودم :| به نظرتون مدیریت هاست ها دست می کشن از whmcs؟!

و یه نکته ی دیگه، من خودم با اطلاعات الآنم نهایتا می تونم سینک سازی پروژه ام رو با whm و direct admin انجام بدم، از دوستان برنامه نویس، کسی تاحالا با api بقیه ی سیستم ها کار کرده که بتونه کمکی بهم بکنه تو این زمینه؟!

---------------------------------------------------------------
    آپدیت پست:
    ---------------------------------------------------------------

الان با توجه به حرف دوستان پشتیبانی میشم مثل اینکه :D پس کار رو شروع می کنم!

فقط این دو مورد می مونه که باید بینشون انتخاب کنم و ممنون می شم راهنمایی کنین:
    1- فروش بالایسنس
    2- ارائه رایگان

و البته چند سوال!
    - به نظرتون با ارائه رایگان اسکریپت اصلی هزینه ی وقت، انرژی و فکری که گذاشتم برمیگرده؟!
    - یکم عجیب و غیر قابل باور نیست این مسئله؟! یه سیستم مدیریت فروش رایگان! کسی اعتماد می کنه؟! 80 درصد مدیریت هاستینگ ها اونقدر اطلاعات برنامه نویسی قوی ای ندارن که بشینن فایل های اسکریپت رو دونه دونه نگاه کنن و ببینن اگه راه نفوذی توش ایجاد نشده بود ازش استفاده کنن! به نظرم ترجیح می دن همون ماهی 40 هزار تومن بدن و از whmcs استفاده کنن تا اینکه ریسک افتادن اطلاعات شرکتشون به دست فرد دیگه رو قبول کنن. چه طور باید اعتماد سازی کرد در این مورد؟!
    -اگر هم فروش با لایسنس رو پیش بگیریم بعید میدونم با قوانینی که مربوط به کپی رایت هست کسی از نسخه ی نال شده استفاده کنه. درست می گم؟!
    ویرایش توسط armin.m : June 8th, 2014 در ساعت 19:17
    برنامه نویسی حرفه ای php و تولید نرم افزار های تحت وب. شبکه مایکروسافت و سیسکو، دوربین مدار بسته، ضبظ مکالمات.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)