نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasazan نمایش پست ها
این شرکت هم احتمالا با سند جعلی دامنه it برای شما ثبت کرده است چون it شرایط خاصی دارد و صاحب دامنه باید حتما فرم را ارسال کند. دامنه به نام شما ثبت شده است؟ کنترل پنل به شما داده است؟ دامنه it نیاز دارد که صاحب دامنه در کشور ایتالیا صاحب آدرس باشد. این لینک هم برای اثبات گفته ها:
What is a Letter of Assumption of Responsability (LAR)? — Registro .it

گوگل یا یاهو هم می خواهید ثبت کنید؟ چیزی راجع به حق مالکیت شنیده اید؟ چه کسی nic را مسئول ثبت دامنه های ir کرده است؟ دولت؟ خیر یک سازمان جهانی به نام ICANN همانجایی که verisign را مسئول دامنه های com کرده است. enom و name.com و directi و ... همه این شرکت ها با گرفتن عنوان registrar از ICANN می روند و یکی یکی نماینده verisign و یا nic.it و ... می شوند تا بتوانند پسوند های مختلف را ارائه دهند. پس الان شما بفرمایید چرا verisign انحصار دامنه های .com را دارد؟ پس این هم نیازی به قانع کردن کسی ندارد چون انحصاری است؟ انحصاری بودن دامنه ها دلایلی دارد که اینجا قابل ذکر نیست اما فکر می کنم با کمی فکر برای شما قابل درک باشد که چرا باید انحصاری باشد.

را جع به اینکه می فرمایید ایرانی ها خوب قانع می شوند فکر کنم شما خارجی هستید!!! یا شاید شرمسارید از ایرانی بودن؟ هر جایی شرایط خاص خودش را دارد. در هر جامعه ای که زندگی می کنید باید به قوانین آن پایبند باشید. حالا این که به قانون عمل کنیم می شود زود قانع شدن؟ این نظریه شما است. اینکه وزارت کشور به nic می گوید دامنه هایی که اسم ائمه است را ثبت نکنید و ثبت این دامنه ها برای ارگان های دولتی است حالا nic جرم کرده است؟
در مورد انحصار الان nic خودش ثبت و كار تجاري ميكنه .it تو name.com آدرس نميخواهد حتما آدرس جعل ميكنند
همون طور اصولا شما نمي تونيد جواب بديد و من هم انتظاري ندارم گفتم web2 ali همين وب2 برا من نشد برا يكي شد اين چه ربطي به ايتاليا و دايركت آي و نيم داره بحث رفت تو تعصبات كور ملي ميهني تا خليج فارس و هولوكاست و صهيونيست هم وارد اين بحث نشده بهتر خارج بشيم