نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: بهترین شرکت برای خرید هاست با آخرین مدل CPU Xeon ، پورت 1Gbps و آپتایم %100 واقعی و قیمت مناسب کدامه ؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید CyberLife آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض پاسخ : بهترین شرکت برای خرید هاست با آخرین مدل CPU Xeon ، پورت 1Gbps و آپتایم %100 واقعی و قیمت مناسب کدامه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    میشه بفرمایید سایت شما چقدر بازدید کننده و چقدر مصرف رم و سی پی یو دارد . مطمعن باشید اگر مصرف بالایی داشته باشید هر جایی رو هر سروری هم باشید لیمیت میشید در هاست اشتراکی محدودیت ها بسیار زیاد هست و برای سایت های شخصی و معمولی گزینه مناسبی هستند ولی وقتی سایت یا فروم بازدید بالا دارید مطمعنا امکان میزبانی روی هاست اشتراکی را نخواهید داشت در صورتی که تمایل به خرید مستقیم از دیتا سنتر را دارید میتوانید از این لینک اطلاعات تکمیلی را ببنید

netelligent - SHARED HOSTING - LINUX
    خوب ببینید سایت من چون تازه درست شده ممکنه چندین ماه بازدید کننده بالایی نداشته باشه و تا بیاد

معروف بشه خوب 1 سال یا شایدم بیشتر طول بکشه ، بنابراین من نمیتونم از همون اول بیام و یک سرور

مجازی یا اختصاصی بگیرم ، اینجوری که به صرفه نیست . خوب حالا تا بخواد سایت من معروف بشه و تعداد

بازیدکننده ها از سایت بیشتر از 5000 نفر در روز بشه میام و از هاست اشتراکی استفاده میکنم و بعد از

بالارفتن رتبه سایت و افزایش بازدید کننده از سرور مجازی استفاده میکنم .
    ویرایش توسط CyberLife : April 26th, 2010 در ساعت 18:40

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)