سلام به همه دوستان
در این ترم تحصیلی وقت ازادم خیلی زیاد شده و شرکت هم فعلا به صورت راه دور کار میکنم ( جای که کار میکنم هیچ ربطی به اینترنت و شبکه و ... نداره کلا فعالیت یه چیز دیگس )

خلاصه رزومه:
با سیستم های معمول اشنای دارم مثل WHMCS
اشنای متوسط با زبان انگلیسی ( مشکلی از بابت جستجو تو نت و حل مشکل تا حالا نداشتم قبل از سوال کردن هم حتما تو نت جستجو می کنم )
اشنا با( C# (ASp.net/Blend/WPF و Java , HTML , J2EE , ... به صورت تخصصی کار نکردم ولی خیلی هم اماتور نیستم و به صورت خود اموز کار می کنم البته چند تا مدرک هم دارم برای SQL , Programing , ..
اشنای به نسبه کامل با سیستم عامل ویندوز و اشنای متوسط با لینوکس ( با میکروتیک خیلی محدود سر و کله زدم ) ( کانفیگ های غیر قانونی اصلا بلد نیستم و فکر هم نمی کنم دنبالش برم ) .
مشکلی در نصب اسکریپت و ... تا حالا نداشتم و عیب یابی هم معمولا می تونم بکنم
اشنای نسبی با مجازی ساز ها دارم فقط چند مورد کوچیک نمی دونم که اونم اگه لازم باشه پیدا می کنم ( مثلا تمپلیت لینوکس نتونستم تو Vmware برگردونم و تو تنظیم کارت شبکه بهم گیر میداد ) ولی نصب از 0 رو کامل انجام میدم .
بقیه چیزای که بلدم فکر نمی کنم زیاد تو این رده کار ای داشته باشه .
چه خوب چه بد خیلی حوصله دارم و معمولا خیلی دیر به طرف مقابل می توپم برای همین تو شرکت بیشتر مواقع من با مشتری سر و کله میزنم
شاید هر از گاهی مشتری هم پیدا کنم ولی به عنوان بازار یاب فعالیت نمی کنم .

وقت آزاد به طور متوسط هر روز از ساعت 12 الی 22 خیلی دقیق نیست اگه لازم دارید ساعت دقیق pm می کنم .
دست رسی به اینترنت پرسرعت هم دارم و تو ریموت و .. اصلا مشکل ندارم .
در صورتی که بخواید دست رسی به مجازی ساز بدید و یا موارد حساس می تونم وثیقه هم بزارم برای اعتماد سازی ولی فقط برای عزیزانی که سابقه خوبی داشته باشن .

هیچ حقوقی هم مد نظرم نیست برای تجربه بیشتر می خوام اگه کسی نیاز داشت یکم فعالیت کنم و زیاد حساس نیستم .
فکر می کنم همه مواد گفته باشم اگه سوالی ابهامی یا هر چیزی وجود داره فقط بگید .
موفق باشید .