صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: زاگریو: میزبانی اشتراکی | فضای نامحدود | پهنای باند نامحدود | تعداد محدود

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن Zagrio.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    319
    تشکر شده در
    253 پست

پیش فرض زاگریو: میزبانی اشتراکی | فضای نامحدود | پهنای باند نامحدود | تعداد محدود

بسمه تعالی

یا سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران گرامی

میزبانی زاگریو در نظر دارد سرویسهای میزبانی اشتراکی با امکانات نامحدود را به تعداد محدود در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نماد اعتماد دو ستاره از مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت
    پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته، 365 روز سال
    بهره مندی از آنتی ویروس مخصوص سرور و آنتی شل csx
    فعالسازی و تحویل آنی سرویس پس از پرداخت آنلاین
    30 روز تضمین عودت وجه بدون شرط
    تضمین امنیت تبادل اطلاعات با پروتکل HTTPS تضمین شده توسط Comodo

امکان انتخاب ورژن PHP بر اساس نیاز مشتری

مشخصات سرویس به شرح ذیل می باشد:

فضا: نامحدود
    پهنای باند: نامحدود
    کنترل پنل: cPanel
    سیستم عامل: CloudLinux
    دیتاسنتر: Hetzner آلمان
    کلیه امکانات سرویس: نامحدود
    تضمین بازپرداخت وجه بدون شرط: 30 روز
    دوره پرداخت: 2 و 3 ساله
    دامنه رایگان .ir
    هزینه سرویس 12 ماهه: 860000 تومان (بدون دامنه رایگان)
    هزینه سرویس 24 ماهه: 960000 تومان
    هزینه سرویس 36 ماهه: 1080000 تومان

شرایط سرویس

سیاست حفظ اسرار
    لینک سفارش
    لینک خبر در سایت زاگریو

کیفیت خدمات و سرویسهای ما بصورت 100% حرفه ای و تضمین شده می باشد از این رو پیشنهاد می شود از لیست برخی از مشتریان ما که در صفحه اصلی سایت منتشر شده است نیز بازدید فرمائید.

ویرایش توسط Zagrio.com : July 26th, 2014 در ساعت 20:05 دلیل: اضافه کردن سرویس 12 ماهه
    بیش از 15 سال تجربه ما در صنعت IT
    تضمین کیفیت، سرعت و پشتیبانی برای تجارت آنلاین شماست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    377
    تشکر شده در
    289 پست

پیش فرض پاسخ : زاگریو: میزبانی اشتراکی | فضای نامحدود | پهنای باند نامحدود | تعداد محدود

مشخصات سرور؟ چگونه هاست نامحدود میدهید که هارد نامحدود داشته باشیم ؟ لطف میکنین روشن سازی کنین

3. تعداد تشکر ها از usahost2 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    319
    تشکر شده در
    253 پست

پیش فرض پاسخ : زاگریو: میزبانی اشتراکی | فضای نامحدود | پهنای باند نامحدود | تعداد محدود

سلام

هارد نامحدود که وجود ندارد مگر از lun و san امثالهم استفاده شود که البته ما نداریم فعلا و از nas استفاده می کنیم.

موارد و مشخصاتی که ذکر شده کاملا واضح هست، سرویسهای نامحدود مطابق شرایطی که در سایت ذکر شده و لینک هم در تاپیک هست ارائه می شود.

با سپاس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    6 پست

سلام
    سوالات من رو جواب بدید

1- وقتی میگید نامحدود یعنی من هرچقدر دلم بخواد میتونم استفاده کنم ؟
    2- سرعت پورت و سرویس شما چقدره؟
    3- چه تضمینی هست که شما سرویس من رو قطع نکنید وقتی دیدید مصرفم زیاده؟ یا جمع نکنید و برید چون نه آدرس تو سایتتون هست نه تلفن
    4- چرا سرویس رو سالیانه نمیدید؟ اعتماد ندارید به خودتون که میتونید بدید؟ سه ماه بیارم رو سرور شما بعد بگید نمیتونید تکلیف من چیه؟ بیاید بگید یه عدد فضایی پرداخت کنم؟
    5- add on دومین چند تا میدین؟ یعنی من میتونم بجای نمایندگی سرویس شما رو بخرم و سایتهایی رو که خودم طراحی میکنم بزارم رو همین؟
    6- کل این سرویس نامحدود رو روی هارد ssd میدین؟ فکر میکنید میشه؟ بعدشم شما فقط با همین یه سروی که دارین میخواین این سرویسو بدین؟
    7- لطفا هر قانون نوشته و نا نوشته ای دارین و هر شرطی دارین که بعد 3 ماه میخوان سرما بیارین همینجا بنویسین که شفاف بشه

روی صحبتم با مدیران هست اینجا خواهش میکنم اگه جواب درست ندادن تکلیف مارو روشن کنید
    بهتر نیست به این تاپیکهای اینجوری که اصلا پایه و اساس نداره یه رسیدگی بکنید که ادمایی که میان اینجا خرید میکنن و از طرف سایت شما آشنا میشند سرشون کلاه نره؟ فکر نمیکنید خیلی واضحه که یه جای کار میلنگه؟
    مرسی

6. تعداد تشکر ها ازhamdam2 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    319
    تشکر شده در
    253 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamdam2 نمایش پست ها
    سلام
    سوالات من رو جواب بدید

1- وقتی میگید نامحدود یعنی من هرچقدر دلم بخواد میتونم استفاده کنم ؟
    2- سرعت پورت و سرویس شما چقدره؟
    3- چه تضمینی هست که شما سرویس من رو قطع نکنید وقتی دیدید مصرفم زیاده؟ یا جمع نکنید و برید چون نه آدرس تو سایتتون هست نه تلفن
    4- چرا سرویس رو سالیانه نمیدید؟ اعتماد ندارید به خودتون که میتونید بدید؟ سه ماه بیارم رو سرور شما بعد بگید نمیتونید تکلیف من چیه؟ بیاید بگید یه عدد فضایی پرداخت کنم؟
    5- add on دومین چند تا میدین؟ یعنی من میتونم بجای نمایندگی سرویس شما رو بخرم و سایتهایی رو که خودم طراحی میکنم بزارم رو همین؟
    6- کل این سرویس نامحدود رو روی هارد ssd میدین؟ فکر میکنید میشه؟ بعدشم شما فقط با همین یه سروی که دارین میخواین این سرویسو بدین؟
    7- لطفا هر قانون نوشته و نا نوشته ای دارین و هر شرطی دارین که بعد 3 ماه میخوان سرما بیارین همینجا بنویسین که شفاف بشه

روی صحبتم با مدیران هست اینجا خواهش میکنم اگه جواب درست ندادن تکلیف مارو روشن کنید
    بهتر نیست به این تاپیکهای اینجوری که اصلا پایه و اساس نداره یه رسیدگی بکنید که ادمایی که میان اینجا خرید میکنن و از طرف سایت شما آشنا میشند سرشون کلاه نره؟ فکر نمیکنید خیلی واضحه که یه جای کار میلنگه؟
    مرسی
    سلام

قبل از پاسخ دادن به سوالات شما با توجه به تاپیکهای ارسالی شما و زمان عضویت شما و کپی و پیست کردن شما هدف شما از این سوالات کاملا واضح هست
    با این وجود وظیفه ما پاسخگویی و شفاف سازی است هرچند سوالات شما قبلا پاسخ داده شده است اگر تاپیک اول را حداقل یک بار مطالعه می کردید.

1- بله در صورت رعایت شرایط استفاده سرویس که در تاپیک اول لینکش مشخص شده می توانید بصورت نامحدود استفاده نمائید.
    2- همانطور که مشخص شده است دیتاسنتر ما Hetzner هست و سرعت پورتهای این دیتاسنتر کاملا مشخص هست.
    3- آدرس و تلفن ما در سایت ما وجود دارد. ظاهرا شما اصلا از سایت ما بازدید نکردید! سرویس ما 30 روز تضمین عودت وجه دارد، همچنین ما دارای نماد اعتماد دو ستاره هستیم که فکر میکنم به اندازه کافی تضمین کار ما هست.
    4- همانطور که در ابتدا عرض کردم ظاهرا اصلا تاپیک را نخوانده اید. سرویس های ما سالیانه نیست، دوساله و سه ساله است و این سیاست فروش ما است. پس کلا سوال شما ظاهرا در مورد ما صدق نمی کند.
    5- نامحدود، در صورتی که شرایط استفاده شما با قوانین ما منافاتی نداشته باشه و نیازی به ارائه پنل به مشتریان خود نداشته باشید می توانید این کار را انجام دهید.
    6- ما اعلام نکرده ایم که سرویس ما هارد SSD است. در خصوص تعداد سرور، ما نیاز شما را برآورده میکنیم، اجازه دهید ما نگران تعداد سرورهای مورد نیاز باشیم.
    7- قوانین ما کاملا مشخص هست که در تاپیک اول به وضوح ذکر شده است. در صورتی که تمایل به تایید موضوع خاصی دارید می توانید برای ما تیکت ارسال کنید تا پاسخ مکتوب از ما داشته باشید.

در خصوص نوشته های آخر شما (صحبت با مدیران) کاملا با شما موافق هستم.

با سپاس

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Kurd Project نمایش پست ها
    با درود و احترام

دوست عزیز منظور شما از کلمه نامحدود چیست دقیقا!!!؟!!!

این کلمه را به معنای واقعی میخواید ارائه کنید یا صرفا جهت جذب مشتری هست؟

اگر تضمینی جهت واقعی بودن هست ! من چندین سرویس یکساله حاضرم هر کدوم با قیمت یک میلیون ماهانه ازتون خریداری کنم ! اما باید حتما نامحدود باشه و از اون جهت که ادون دامین و... هم نامحدود هست یک هاستینگ جدید روی همین سرویس شما راه اندازی میکنم !!!
    با سلام

قطعا معرفی این سرویس با این مشخصات به منظور جذب مشتری و فروش بیشتر است.

در خصوص تعریف و معنای کلمه نامحدود که دقیقا به چه معنا هست و به چه معنا نیست لطفا قسمت "فصل هفدهم: ضوابط خاص سرویسهای نامحدود" ما را در این لینک مطالعه فرمائید: http://www.zagrio.com/terms.php

در صورتی که هر سوالی داشتید از پرسیدن آن در این انجمن و یا سیستم پشتیبانی ما تردید نفرمائید.

با سپاس

8. تعداد تشکر ها از Zagrio.com به دلیل پست مفید

عضو جدید Kurd Project آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    147
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    26 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Zagrio.com نمایش پست ها
    سلام

قبل از پاسخ دادن به سوالات شما با توجه به تاپیکهای ارسالی شما و زمان عضویت شما و کپی و پیست کردن شما هدف شما از این سوالات کاملا واضح هست
    با این وجود وظیفه ما پاسخگویی و شفاف سازی است هرچند سوالات شما قبلا پاسخ داده شده است اگر تاپیک اول را حداقل یک بار مطالعه می کردید.

1- بله در صورت رعایت شرایط استفاده سرویس که در تاپیک اول لینکش مشخص شده می توانید بصورت نامحدود استفاده نمائید.
    2- همانطور که مشخص شده است دیتاسنتر ما Hetzner هست و سرعت پورتهای این دیتاسنتر کاملا مشخص هست.
    3- آدرس و تلفن ما در سایت ما وجود دارد. ظاهرا شما اصلا از سایت ما بازدید نکردید! سرویس ما 30 روز تضمین عودت وجه دارد، همچنین ما دارای نماد اعتماد دو ستاره هستیم که فکر میکنم به اندازه کافی تضمین کار ما هست.
    4- همانطور که در ابتدا عرض کردم ظاهرا اصلا تاپیک را نخوانده اید. سرویس های ما سالیانه نیست، دوساله و سه ساله است و این سیاست فروش ما است. پس کلا سوال شما ظاهرا در مورد ما صدق نمی کند.
    5- نامحدود، در صورتی که شرایط استفاده شما با قوانین ما منافاتی نداشته باشه و نیازی به ارائه پنل به مشتریان خود نداشته باشید می توانید این کار را انجام دهید.
    6- ما اعلام نکرده ایم که سرویس ما هارد SSD است. در خصوص تعداد سرور، ما نیاز شما را برآورده میکنیم، اجازه دهید ما نگران تعداد سرورهای مورد نیاز باشیم.
    7- قوانین ما کاملا مشخص هست که در تاپیک اول به وضوح ذکر شده است. در صورتی که تمایل به تایید موضوع خاصی دارید می توانید برای ما تیکت ارسال کنید تا پاسخ مکتوب از ما داشته باشید.

در خصوص نوشته های آخر شما (صحبت با مدیران) کاملا با شما موافق هستم.

با سپاس

- - - Updated - - -

با سلام

قطعا معرفی این سرویس با این مشخصات به منظور جذب مشتری و فروش بیشتر است.

در خصوص تعریف و معنای کلمه نامحدود که دقیقا به چه معنا هست و به چه معنا نیست لطفا قسمت "فصل هفدهم: ضوابط خاص سرویسهای نامحدود" ما را در این لینک مطالعه فرمائید: شرایط استفاده - میزبانی زاگریو

در صورتی که هر سوالی داشتید از پرسیدن آن در این انجمن و یا سیستم پشتیبانی ما تردید نفرمائید.

با سپاس
    تشکر از اینکه تا حد بسیار مناسبی جهت شفاف سازی اقدام کردین .... . اما همکار گرامی خودتون هم خوب میدونید وقتی چیزی به اسم نامحدود وجود نداره بهتر نیست از کلمه واقعترش استفاده بشه تا اینکه یک کلمه صرفا جهت جذب مشتری باشه؟
    خب بنظر شما بهتر نیست میزان دقیق یا حداقل حدود میزان مصرف رو که باید داشته باشه اعلام بشه؟
    چرا که هر چیزی حداقل در فضای مجازی مرز مشخصی را داراست و این کار صرفا استفاده از ناآگاهی کاربر است بنظر من
    اما با این حال اگر کسی هست به معنای درست و بدور از جعل این سرویس رو ارائه بده من همونطوری که گفتم حاضرم ماهانه یک میلیون بابت هزینه سرویس بهشون بدم
    ----------------------
    با توجه به این نوشتتون من میتونم زیر نظر پلیس فتا یک سرویس از شما خریداری کنم و کلی سایت پربازدید رو روی همین سرویس شما راه اندازی کنم و شما هم حق مسدود سازی ندارید چون بنا به نوشته هاتون اصلا نباید مسدود بشه چون همه چیز نامحدوده!
    اگر امکانش رو دارید لطفا این موارد رو بصورت کامل شفاف سازی کنید که هم ما و هم بقیه حساب کار دستشون بیاد
    درد من تنهایی نیست : بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر ، و با تبسمی بر لب این حماقت رو حکمت خداوند می نامند.
    بزرگ مرد تاریخ هند : گاندی

10. تعداد تشکر ها از Kurd Project به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    319
    تشکر شده در
    253 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Kurd Project نمایش پست ها
    تشکر از اینکه تا حد بسیار مناسبی جهت شفاف سازی اقدام کردین .... . اما همکار گرامی خودتون هم خوب میدونید وقتی چیزی به اسم نامحدود وجود نداره بهتر نیست از کلمه واقعترش استفاده بشه تا اینکه یک کلمه صرفا جهت جذب مشتری باشه؟
    خب بنظر شما بهتر نیست میزان دقیق یا حداقل حدود میزان مصرف رو که باید داشته باشه اعلام بشه؟
    چرا که هر چیزی حداقل در فضای مجازی مرز مشخصی را داراست و این کار صرفا استفاده از ناآگاهی کاربر است بنظر من
    اما با این حال اگر کسی هست به معنای درست و بدور از جعل این سرویس رو ارائه بده من همونطوری که گفتم حاضرم ماهانه یک میلیون بابت هزینه سرویس بهشون بدم
    ----------------------
    با توجه به این نوشتتون من میتونم زیر نظر پلیس فتا یک سرویس از شما خریداری کنم و کلی سایت پربازدید رو روی همین سرویس شما راه اندازی کنم و شما هم حق مسدود سازی ندارید چون بنا به نوشته هاتون اصلا نباید مسدود بشه چون همه چیز نامحدوده!
    اگر امکانش رو دارید لطفا این موارد رو بصورت کامل شفاف سازی کنید که هم ما و هم بقیه حساب کار دستشون بیاد
    سلام
    همونطور که ذکر شده ما سرویس نامحدود ارائه می دهیم کلمه مناسب دیگری برای آن وجود ندارد.
    میزان مصرف هم مطابق شرایط استفاده ای که ذکر شده نامحدود هست.
    شما اگر تمایل دارید سرویس ما را خریداری کنید، 30 روز تضمین عودت وجه داریم، به هر صورت که تمایل دارید از سرویس ما مطابق شرایط ذکر شده استفاده کنید.

لطفا قبل از اینکه سناریو های مختلف رو سوال کنید ابتدا یک بار شرایطی که ذکر شده است را مطالعه کنید، اگر موضوع برای شما شفاف نشد سوال بپرسید.

با سپاس

عضو جدید Kurd Project آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    147
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    26 پست

با درود و احترام

دوست عزیز منظور شما از کلمه نامحدود چیست دقیقا!!!؟!!!

این کلمه را به معنای واقعی میخواید ارائه کنید یا صرفا جهت جذب مشتری هست؟

اگر تضمینی جهت واقعی بودن هست ! من چندین سرویس یکساله حاضرم هر کدوم با قیمت یک میلیون ماهانه ازتون خریداری کنم ! اما باید حتما نامحدود باشه و از اون جهت که ادون دامین و... هم نامحدود هست یک هاستینگ جدید روی همین سرویس شما راه اندازی میکنم !!!
    درد من تنهایی نیست : بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر ، و با تبسمی بر لب این حماقت رو حکمت خداوند می نامند.
    بزرگ مرد تاریخ هند : گاندی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    6 پست

شما دارین سرویسو اینجا معرفی میکنین و میفروشین
    باید کل قوانینتونم اینجا بزارین پس

14. تعداد تشکر ها ازhamdam2 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    58 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamdam2 نمایش پست ها
    شما دارین سرویسو اینجا معرفی میکنین و میفروشین
    باید کل قوانینتونم اینجا بزارین پس
    با اجازه استارتر، جسارتا هدف شما چیه؟! توی همه ی تاپیک های فروش هاست نا محدود یک متن رو کپی کردید. می خواین ثابت کنید که چیزی به نام نامحدود وجود نداره؟! استارتر توی پست اول لینک شرایط رو قرار داده.
    پس لطفا قبل از هرگونه پست دیگه خوب پست اول رو بخونید. در صورتی که چیزی واضح نبود سوال کنید.
    استارتر تمامی موارد رو به صورت شفاف ذکر کرده.
    بازم ببخشید از استارتر محترم
    برنامه نویسی حرفه ای php و تولید نرم افزار های تحت وب. شبکه مایکروسافت و سیسکو، دوربین مدار بسته، ضبظ مکالمات.

16. تعداد تشکر ها از armin.m به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)