صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: آموزش پیشرفته لینک سازی و Off Page SEO 2018 بدون حرف های تکراری و کلیشه های بی کاربرد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    33 پست

Lightbulb آموزش ویدئویی پیشرفته لینک سازی و Off Page SEO 2018 بدون حرف های تکراری و کلیشه های بی کاربرد

این آموزش برای کسانی مناسب هست که ذهنشون پر هست از حرف های تکراری.

حرف های تکراری مثلا:
    برو از سایت رنک دار لینک بگیر.برو از سایت مرتبط لینک بگیر.لینک فالو بگیر.لینکی بگیر که هم مرتبط باشه هم DA بالایی داشته باشه.ریپورتاژ بگیر با کلمه کلیدیت و دو سه تا بیشتر توش لینک نکن و تو عکس ریپورتاژت alt با کلمه کلیدی بذار.
    یا لینک سازی نکن تولید محتوا کن خودشون بیان تو رو لینک کنند(اگه کنند).

Off-Page SEO فقط لینک سازی نیست! عصر، عصر وابستگی فاکتور های سئوست.همه چیز در کنار هم، جواب میده و با این کلیشه ها هم کار به جایی پیش نمیره یا به اندازه کافی پیش نمیره.

سرفصل های کلی این آموزش:
    بخش اول – صورت مساله ها و چگونگی تحلیل

– Off-Page SEO فقط لینک سازی نیست
    – لینک بیلدینگ کلاه سفید؟!
    – مفهوم صحیح سئو کلاه خاکستری
    – روش های آف پیج و لینک سازی ۲۰۱۲ هنگام ظهور پنگوئن
    – عبارت بک لینک با کیفیت!
    – جستجو شدن اسم برند شما در گوگل
    – PBN ها
    – در Off-Page SEO فقط چگونگی مهم است.چگونگی باعث ایجاد کیفیت می شود.
    – هسته و مرز کلاه خاکستری
    – سرعت اجرای لینک سازی چقدر باشد؟
    – ضرر های ایجاد لینک بدون ایجاد فاکتور های برند
    – فاکتور های مهمتر از بک لینک
    – موتور جستجو چطور اعتبار و نسخه اصلی یک برند را تشخیص می دهد؟

بخش دوم – پیاده سازی و اجرا بر اساس آموزش های بخش اول

– چگونگی استفاده از سایت های UGC
    – نحوه افزایش طبیعی و ارزان social signal ها
    – چگونگی اثربخشی به ریپورتاژ ها و بک لینک ها به شکلی که با الگوریتم های گوگل، سازگار باشد.
    – چگونگی ایجاد ارتباط بین Mark-Up و Off-Page
    – چگونگی توزیع آنکر تکست ها در لینک سازی
    – چگونگی توزیع بک لینک های نوفالو در لینک سازی
    – نحوه نگارش ریپورتاژ و روش موثر کردن زنجیره ای سایر فاکتور های آف پیج با هر ریپورتاژ
    – چگونگی استفاده از الگوریتم فراموش شده و کارامد و غیر مشهور گوگل در سال ۲۰۱۸
    – روش دقیق استفاده از سیستم های بازدید طبیعی برای ایجاد بخشی از فاکتور های Off-Page
    – چگونگی حرکت روی لبه امن کلاه خاکستری بدون نزدیک شدن به کلاه سیاه
    – چگونگی هماهنگی فاکتور های رضایت کاربر با فاکتور های Off-Page و لینک بیلدینگ
    – روش موثر کردن PBN ها
    – روش های ضریب دادن به اثر بک لینک ها
    – روش های کاهش هزینه برای ایجاد فاکتور های آف پیج
    – معرفی روش هایی که مصنوعی بودن ریپورتاژ را به راحتی برای گوگل، لو می دهد و روش جلوگیری از آن
    – روش استفاده از Citation ها با کمترین هزینه برای وب سایت های فارسی
    – کارهایی که سریعا منجر به پنالتی می شود
    – لینک سازی در سایت های خارجی

بخش سوم – جمع بندی و تدوین استراتژی با توجه به نوع و هدف سایت

– برنامه ریزی یک استراتژی Off-Page و Link-Building برای هر نوع وب سایت
    – اجرای استراتژی بر اساس نوع سایت و تعدد کلمات کلیدی یا به صورت کلی برای کل محتوای دامنه.
    – تدوین استراتژی برای سایت هایی که رتبه آن ها قفل شده است یا پنالتی الگوریتمی شده اند.
    – تدوین استراتژی برای سایت های تازه تأسیس و سایت های دارای قدمت متوسط و زیاد

https://seorooz.net/advanced-off-page-seo/
    http://www.namasha.com/v/hXImpPYz
    ویرایش توسط mohsen.unlimited : August 3rd, 2018 در ساعت 19:37
    آموزش لینک سازی و Off Page SEO به روز با الگوریتم های گوگل به صورت کاربردی و قابل اجرا حاصل سالها تجربه و هزینه و تست و آزمون و خطا و مطالعه در سئوروز

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    46 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش پیشرفته لینک سازی و Off Page SEO 2018 بدون حرف های تکراری و کلیشه های بی کاربرد

آقای کاووسی شما بهتره از لینک سازی اصولی نگید
    بنده ویدئو های شمارو دیدم و متاسفانه توضیحاتتون اصلا اصولی نیست
    سابقه سایتتون هم از ابتدا و صاحب اولیش هم میشناسم
    وب یاران وب گروه بهینه سازی سایت و خدمات آنلاین مارکتینگ

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    33 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش پیشرفته لینک سازی و Off Page SEO 2018 بدون حرف های تکراری و کلیشه های بی کاربرد

نقل قول نوشته اصلی توسط aliasbahi نمایش پست ها
    آقای کاووسی شما بهتره از لینک سازی اصولی نگید
    بنده ویدئو های شمارو دیدم و متاسفانه توضیحاتتون اصلا اصولی نیست
    سابقه سایتتون هم از ابتدا و صاحب اولیش هم میشناسم
    محسن طاوسی هستم.
    اکثر اموزش های من مبتنی بر روش کلاه خاکستری هست و حاصل تجربه بیش از صد سایت در موضوعات رقابتی مختلف هست که در لینک های اول گوگل قرار گرفتند.شما مختار هستید که این آموزش ها رو مفید یا غیر مفید بدونید و دیدگاه شما هرچی باشه قابل احترام هست برای من.
    کلا هر ذهنی مقاومت داره در برابر شکستن و زیر سوال بردن مواردی که بلد هست یا بهش اعتقاد داره.

از نظر اصول کلاه سفید، بله آموزش های من اصولی نیست.ولی این به معنی کاربردی نبودن یا خطرناک بودنشون نیست.
    سایت سئوروز موسسش اقای مهدی زادست و ما دو همکار هستیم که فعالیتمون در یک سایت هست ولی جداگونه هست از همه نظر.
    در هر صورت متشکرم از نظر شما.اگر فکر می کنید مطالب بنده مفید نیست، بنده هیچ ادعایی ندارم و اصرار بر اثبات خودم و آموزش هایی که قرار میدم ندارم.این آموزش ها برای کسانی هست که میدونن مفید هست یا حداقل احتمال مفید بودنش رو میدن.
    ویرایش توسط mohsen.unlimited : July 10th, 2018 در ساعت 23:29

4. تعداد تشکر ها از mohsen.unlimited به دلیل پست مفید

عضو جدید AlienX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

داش محسن کارش درسته و من شخصا مطلب و فیلم‌های اموزشیش رو دیدم و از بیشتر اونها استفاده کردم اما بحث سئو خیلی پیچیدست و هر کسی به روش خودش پیش میره، درسته که سئو اصول خودش رو داره و بر یک پایه باید جلو رفت اما بعضی وقتها میون بر هم می‌شه زد که بهش میگن سئو کلاه خاکستری یا سئو کلاه سیاه، الان مثلا اگر من بیام اینجا بگم تیم ما توسط بازدید خیلی سایت‌های معتبر رو به صفحه اول آورده خود شما باور نمیکنی، اما حقیقت اینه که بازدید هم شاید جزئ از سئو باشه اما از نوع کلاه سیاه که تا به امروز گوگل نتونسته گیرش بندازه و همچنان ادامه داره چون هیچ اثر و مدرکی ازش به جا نمیمونه، اما مثلا یه سایت که نه محتوا داره نه بک لینک داره توسط بازدید بعد از ۱ الی ۲ سال میاد صفحه اول و اونم باید حداقل ماهی ۱ میلیون تومن واسش هزینه کرد، الان ما ۳۷ تا پروژه داریم که ۹ تاش بعد از ۴ سال لینک ۱ تا ۳ صفحه اول هستن و بقیه جز صفحات ۱ تا ۱۰ هستن، اینا تجربه بنده داخل این زمینه هستش، داش محسن هم تجربه خودش رو داره که درش شکی نیست
    ویرایش توسط AlienX : July 10th, 2018 در ساعت 23:25
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل
    در تلگرام با ما در تماس باشید. https://t.me/A_lien

6. تعداد تشکر ها از AlienX به دلیل پست مفید

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    279 پست

آقای محسن طاووسی یه سوال دارم از شما. شما که فعالیت میکنی تو فروما حتی، چرا جواب کسایی که تو سایتت پیام میدن رو نمیدی؟؟
    مثلا شما صفحه فروش بکلینک زدی من 10 بار پیام دادم بهت انگار نه انگار؟ درسته این کار آیا؟ والا آدما پشت ایمیل منتظر میمونن و پیگیر کار خودشون هستن!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    33 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    آقای محسن طاووسی یه سوال دارم از شما. شما که فعالیت میکنی تو فروما حتی، چرا جواب کسایی که تو سایتت پیام
    میدن رو نمیدی؟؟
    مثلا شما صفحه فروش بکلینک زدی من 10 بار پیام دادم بهت انگار نه انگار؟ درسته این کار آیا؟ والا آدما پشت ایمیل منتظر میمونن و پیگیر کار خودشون هستن!
    اون بخش دست اقای مهدی زاده هست پیام هاش برای من نمیاد.با موبایل ایشون تماس بگیرید.هر چیزی توی سئوروز که نویسندش من هستم، من پاسخگو هستم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    33 پست

خیلی از دوستان درباره بحث کلاه سفید و خاکستری توی Off-Page سوال کردند.آموزش زیر، مخصوص همین موضوع هست:

https://seorooz.net/%D9%84%DB%8C%D9%...8%D9%84%DB%8C/
    https://www.aparat.com/v/r1eTd
    که اصلا لینک سازی، ذاتا کلاه سفید نمیتونه باشه...و عبارت "لینک بیلدینگ به روش کلاه سفید" یک پارادوکس بزرگ هست و عبارت متناقض و غلطی هست.
    ویرایش توسط mohsen.unlimited : August 3rd, 2018 در ساعت 19:37
    آموزش لینک سازی و Off Page SEO به روز با الگوریتم های گوگل به صورت کاربردی و قابل اجرا حاصل سالها تجربه و هزینه و تست و آزمون و خطا و مطالعه در سئوروز

عضو انجمن abolfazlll آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    238
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    65 پست

سلام اینا در بحث سئوی تخصصی همش درست...
    ولی شما بیا از سایت هایی که از خودت خیلی سرترند (قدرت دامنه،تعدادمطالب ایندکس شده،قدرت دامنشون بالاتره و...)بک لینک بخر تاثیرشو میبنی
    برزگران | مجری و مشاور دیجیتال مارکتینگ (سئو)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    33 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazlll نمایش پست ها
    سلام اینا در بحث سئوی تخصصی همش درست...
    ولی شما بیا از سایت هایی که از خودت خیلی سرترند (قدرت دامنه،تعدادمطالب ایندکس شده،قدرت دامنشون بالاتره و...)بک لینک بخر تاثیرشو میبنی
    من خرید بک لینک و لینک سازی رو به صورت کلی، هیچ وقت زیر سوال نبردم تا حالا! متد من گری هت هست.

12. تعداد تشکر ها از mohsen.unlimited به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    10 پست

سلام

من پکیج آموزش بکلینک 2018 شما رو 2 هفته گذشته بررسی کردم ولی چند سوال برام پیش اومده.

چرا با روش های گری هت که در آموزش گفته شده, سایت seorooz داخل کلمه کلیدی شاخصی رتبه به خصوصی نگرفته ؟

و اینکه آیا چند نمونه کار میتونید برای بنده ارسال کنید که با این روش ها تونسیتد به رتبه اول بهبودشون بدین ؟

ممنون

14. تعداد تشکر ها از bigtel به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)