نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دور زدن MAxmind

عضو جدید avalhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    241
    تشکر شده در
    143 پست

پیش فرض دور زدن MAxmind

با سلام

کسی از دوستان و عزیزان راه بلدی که بشه این سیستم ضد تقلب رو دور زد ؟ واقعا مشکل برای ما بوجود اورده سیستمش بصورتی که رنج آی پی خارجی شما با شهری که زندگی میکنید باید یکی باشه اصلا فکر کنم مشخصات کل کشورهای غربی میدونه
    کلا به هر نوع HTTPS , So#ck#s و V#P#N حساسیت خیلی خاصی داره حتی اگر از ویندوز وی پی اس هم اگر سفارش بدی بازم میفهمه و اذیت میکنه ...
    گـــــروه میزبـــانـی وب اول هــاست
    Avalhost Web-hosting Company
    4340602 311 98+ : Tell Number
    شرکت نیک میزبان سپاهان (شماره ثبت ۴۷۵۴۳)
    پروانه فعالیت اشتغال از وزارت ارشاد و اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی به شماره 33500

2. تعداد تشکر ها از avalhost به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

پیش فرض پاسخ : دور زدن MAxmind

بدیهی است که اسکریپت های تحت وب به راحتی بتونند P-r-oxy رو تشخیص بدهند مگر آنکه سرور طوری تنظیم گردد (در صورت امکان) تا HTTP Header های مربوطه را به وب سرور ارسال نکند. ولی V-P-N رو تشخیص نمیتونند بدهند مگر آنکه IP آن سرور جزء Black List شان قرار گرفته باشد.

این از این... مورد بعدی اینه که برای تایید سفارش MaxMind با تلفن شما تماس میگیره... این رو به راحتی نمیتونید دور بزنید، مگر اینکه هزینه کنید یک سیستم تشخیص گفتار براتون طراحی و برنامه نویسی بشه...

موفق باشید

5. تعداد تشکر ها از≡ ALEX ≡ به دلیل پست مفید

عضو جدید Meistero آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    414
    تشکر تشکر شده 
    160
    تشکر شده در
    116 پست

با درود!

می خواستم پرسش جناب avalhost رو جور دیگه ای مطرح کنم که در واقع بشه سئوال خودم:
    همونطوری که در این لینک میبینید Maxmind فاکتورهای دروغ سنجیشو مطرح کرده که تقریبا روشنه.
    MaxMind - minFraud Feature Comparison

1.اگر همه چیز از آدرسو آی پی و تلفن و ساعت و ...درست باشه,ولی از VPS برای سفارش استفاده بشه,بازم میتونه بفهمه؟
    2. AS Number رو دقیق نمیدونم چیه ولی میفهمم که رد راترها و مسیر اون IP رو نشون میده.آیا راهی داره که یه جوری مخفیش کرد؟

سپاسگزارم

بله اینجا استادانی هستند که علاقمند به پاسخگویی به اینجور پرسشها نیستند.من برای اونها هم به اندازه ی علاقمندان احترام قایلیم!

7. تعداد تشکر ها از Meistero به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Meistero نمایش پست ها
    با درود!

می خواستم پرسش جناب avalhost رو جور دیگه ای مطرح کنم که در واقع بشه سئوال خودم:
    همونطوری که در این لینک میبینید Maxmind فاکتورهای دروغ سنجیشو مطرح کرده که تقریبا روشنه.
    MaxMind - minFraud Feature Comparison

1.اگر همه چیز از آدرسو آی پی و تلفن و ساعت و ...درست باشه,ولی از VPS برای سفارش استفاده بشه,بازم میتونه بفهمه؟
    2. AS Number رو دقیق نمیدونم چیه ولی میفهمم که رد راترها و مسیر اون IP رو نشون میده.آیا راهی داره که یه جوری مخفیش کرد؟

سپاسگزارم

بله اینجا استادانی هستند که علاقمند به پاسخگویی به اینجور پرسشها نیستند.من برای اونها هم به اندازه ی علاقمندان احترام قایلیم!
    سلام،

در مورد سوال شما و با توضیحات دیگری که در پیغام خصوصی نوشته بودید، می بایست خدمتتون عرض کنم که آدرس های IP که به ISP های اینترنتی ارایه می شوند از لحاظ مشخصات ثبت نام شده با IP هایی که به دیتاسنتر ها ارایه شده تفاوت دارد. در واقع این امکان وجود دارد که سیستم شناسایی با تمایز قایل شدن میان این دو نوع شرکت ها تا حد نسبتا قابل قبولی تشخیص مناسب را نوع استفاده از آن آدرس ارایه دهد. البته بنده یا دیگران با سیستم های شناسایی MaxMind بطور جزیی آشنایی نداریم ولی صرفا از نقطه نظر علمی روش های متعددی می تواند برای این منظور وجود داشته باشد، حال ساده و مسخره یا پیچیده و سخت...

ضمنا AS Number نیز مخفف Autonomous System و به معنای سیستم خود مختار (مستقل) می باشد. در واقع این یک سیستم و یا ناحیه خود مختار است که شامل مجموعه ای از شبکه هایی است که تحت یک حوزه مدیریتی می باشند. به این معنی که تمامی روتر هایی که اطلاعات جدول Routing مشابهی را به اشتراک می گذارند در یک ناحیه خود مختار مشابه قرار دارند. بنابراین به آن لقب شبکه مستقل یا خود مختار را داده اند که دارای سیاست های خاص خود می باشد. در این مورد می توانید در لینک های زیر بیشتر مطالعه بفرمایید:

Autonomous System (AS) Numbers
    https://en.wikipedia.org/wiki/Autono...tem_(Internet)
    What Are AS Numbers? - ASNumbers -�ICONS Wiki
    آموزش - IP ROUTING چیست؟

در نهایت با توجه به Check List ارایه شده توسط MaxMind بعید می دانم بتوانید به راحتی راهی برای دور زدن آن پیدا نمایید، چون موارد بسیاری را بررسی می کند که بدست آوردن صحت در مورد برخی از آن ها برای شما تقریبا محال به نظر می رسد.

البته ما روی شواهد و دانسته های فعلی خود صحبت می کنیم و ممکن است شخصی دیگر راه حل بهتری در اختیار داشته باشد... در علوم کامپیوتری معمولا همیشه راهی وجود دارد... تضاد میان خیر و شر (خوب و بد، درستی و نادرستی) در اینجا نیز بیداد می کند... احتمالا با مطالعه دقیق و تحقیق کافی درباره موضوع مورد بحث چگونگی حل مسائل و مشکلات را خواهید یافت... هر چند که ساده نباشد...

موفق باشید

9. تعداد تشکر ها از≡ ALEX ≡ به دلیل پست مفید

عضو جدید Meistero آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    414
    تشکر تشکر شده 
    160
    تشکر شده در
    116 پست

ممنونم لطف کردین!
    با توجه به شاخه ی حرفه ای که اعضا این انجمن عموما دارند,فکر کردم حتما با چنین مشکلی روبرو شده اند و شاید راه حلی هم براش پیدا گرده باشند.

بازم ممنونم

11. تعداد تشکر ها از Meistero به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)