نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: درخواست تغییر لینک دانلود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض درخواست تغییر لینک دانلود

سلام.

من میخوام لینک دانلود مستقیم فایلی که مثلا از یه سایت دیگه ای مثل nex1music.com/music.mp3 هست رو کاری کنم بدون اینکه فایل اپلود بشه روی هاست من فقط لینک دانلود فایل تغییر کنه به دامین سایت من یعنی بشه mydoman.com/music.mp3 و وقتی کسی دانلود میکنه از سایتم دیگه اسمی از سایت اولی که فایل روی هاست اون سایت هست نباشه.

ایا افزونه یا اسکریپتی چیزی میشناسین که همچین کاری بشه انجام داد؟

2. # ADS

عضو انجمن my-host.site آواتار ها
    ایران ، آذربایجانشرقی ، تبریز ، نصف راه ، پشت آتشنشانی
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    120
    تشکر شده در
    99 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست تغییر لینک دانلود

سلام /
    خب اول از همه باید مطلب سایت مرجع در سایت شمام انتشار بشه

برای انتشار خودکار هم افزونه های زیادی هست که هر فایلی در پست باشه رو مستقیما در هاست شما آپلود کنه می تونین از WPmetico پرمیومش استفاده کنید . من قبلا برای سایت موزیکم اینکار رو میکردم .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط my-host.site نمایش پست ها
    سلام /
    خب اول از همه باید مطلب سایت مرجع در سایت شمام انتشار بشه

برای انتشار خودکار هم افزونه های زیادی هست که هر فایلی در پست باشه رو مستقیما در هاست شما آپلود کنه می تونین از WPmetico پرمیومش استفاده کنید . من قبلا برای سایت موزیکم اینکار رو میکردم .
    الان هدف ما اصلا انتشار مطالب یک سایت به سایت خودمون نیست. من اون سایت موزیک رو مثال زدم. الان شما فرض کنین یه فایلی توی یه اپلود سنتری که لینک مستقیم میده بهت اپلود میکنی . میخوای یه کاری کنی که اون لینک مستقیمه رو بزاری توی سایتت که کاربرات دانلود کنن اما نفهمن که تو توی اپلود سنتر اپلود کردی . ما میخوام روی اون لینک که اپلود شده لینک دامنه سایت ما قرار بگیره.

حالا میخواد با اسکریپت لیچر این اتفاق بیفته یا افزونه وردپرسی یا هر کدی و ... چیزی اگر هست رو اگر میدونین بگین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

سلام

این کار از نظر فنی شدنیه و یه اسکریپت ساده چند خطی php میخواد اما از نظر مالی به صرفه نیست

هربار که کسی فایلی رو دانلود کنه، سرور شما باید اون فایل رو از سرور مبدا دانلود کنه و برای کاربر ارسال کنه. این یعنی درگیری شدید cpu و دوبرابر شدن مصرف پهنای باند

علاوه بر این، اگر فرضا 100 کاربر بصورت همزمان از سایت شما دانلود بکنن و هر نفر دانلودش رو با 8 کانکشن انجام بده مجموعا 800 کانکشن از سرور شما به سرور مبدا برقرار میشه که به احتمال زیاد به بلاک شدن آی پی سرور شما منتهی میشه

این روزها قیمت هاست دانلود مناسب و به صرفه هست و پیشنهاد میشه بجای این کارها از هاست دانلود استفاده کنید و فایل رو در هاست خودتون میزبانی کنید

موفق باشید
    ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaxiv نمایش پست ها
    سلام

این کار از نظر فنی شدنیه و یه اسکریپت ساده چند خطی php میخواد اما از نظر مالی به صرفه نیست

هربار که کسی فایلی رو دانلود کنه، سرور شما باید اون فایل رو از سرور مبدا دانلود کنه و برای کاربر ارسال کنه. این یعنی درگیری شدید cpu و دوبرابر شدن مصرف پهنای باند

علاوه بر این، اگر فرضا 100 کاربر بصورت همزمان از سایت شما دانلود بکنن و هر نفر دانلودش رو با 8 کانکشن انجام بده مجموعا 800 کانکشن از سرور شما به سرور مبدا برقرار میشه که به احتمال زیاد به بلاک شدن آی پی سرور شما منتهی میشه

این روزها قیمت هاست دانلود مناسب و به صرفه هست و پیشنهاد میشه بجای این کارها از هاست دانلود استفاده کنید و فایل رو در هاست خودتون میزبانی کنید

موفق باشید
    خب حالا من یه سوال دارم ما فرضا هاست دانلود گرفتیم . یه ساب دامین هم وصل کردیم به هاست دانلود مثل dl.mydomain.com . خب بازم که 100 کاربر بخواد از هاست دانلود فایل دانلود کنه که پردازش سرور سایت هم همون مقدار میشه که .

اگر جور دیگه ای هست توضیح بدید شاید من متوجه منظورتون نشدم
    ویرایش توسط helsa : June 11th, 2018 در ساعت 04:46

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط helsa نمایش پست ها
    خب حالا من یه سوال دارم ما فرضا هاست دانلود گرفتیم . یه ساب دامین هم وصل کردیم به هاست دانلود مثل dl.mydomain.com . خب بازم که 100 کاربر بخواد از هاست دانلود فایل دانلود کنه که پردازش سرور سایت هم همون مقدار میشه که .

وقتی که یک فایل بصورت عادی دانلود میشه و وب سرور به تنهایی فایل رو برای کاربر ارسال میکنه ram و cpu کمتری مصرف میشه نسبت به زمانی که php هم درگیر باشه و فایل توسط php خونده بشه
    ...

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط helsa نمایش پست ها

سلام،
    موردی که ایشون گفتند، بلاک شدن سایت شما در سایت اصلی هست که به طبع اون دسترسی یوزر های شما هم قطع میشه! اگر تعداد کانکشن شما به سرورشون از یک حدی بیشتر بشه فایروال شما رو اتکر محسوب می کنه و آی پی بلاک میشه.

با احترام.
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    سلام،
    موردی که ایشون گفتند، بلاک شدن سایت شما در سایت اصلی هست که به طبع اون دسترسی یوزر های شما هم قطع میشه! اگر تعداد کانکشن شما به سرورشون از یک حدی بیشتر بشه فایروال شما رو اتکر محسوب می کنه و آی پی بلاک میشه.

با احترام.
    سلام

الان اون مدلی که من گفتم . کاربر > کانکت میشه به ساب دامین من > بعد به ساب دامین سایت اصلی > بعد هم به هاست دانلود سایت اصلی

اگر من هاست بخرم خب کاربر > کانکت میشه به ساب دامین خودم > بعد هم به هاست دانلودم

من الان متوجه شدم چون همه 100 تا ای پی 100 کاربر وصل میشه انگار به سرورم بعد چون سرور سایت من با یک ای پی میخواد وصل بشه به سرور سایت اصلی و با یک ای پی از سرور سایت اصلی دانلود کنه برا 100 کاربر . اون حجم کانکشن ها زیاد میشه و ای پی سرور منو بلاک میکنه

پس به نظرتون راه دیگه ای برا این مشکل وجود نداره؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaxiv نمایش پست ها
    وقتی که یک فایل بصورت عادی دانلود میشه و وب سرور به تنهایی فایل رو برای کاربر ارسال میکنه ram و cpu کمتری مصرف میشه نسبت به زمانی که php هم درگیر باشه و فایل توسط php خونده بشه
    ممنون از توضیحتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)