با سلام خدمت همه دوستان

طی چند سالی که که در زمینه سایت و طراحی کار کردم خواستم تجربه شخصی خودم رو در مورد مبحث سئو ( بهینه سازی برای موتور های جستجو ) با شما به اشتراک بذارم.

در اولین جلسه از این مطالب اموزشی سعی دارم مطالبی رو عرض کنم که امیدوارم با دقت اون ها رو بخونید و کمی عمل کنید تا نتیجه کار خودتون رو ببینید. اگر توی اینترنت یه جستجو ساده بکنیم و دنبال فراگیری رموز سئو باشیم، تقریبا خیالی به نظر می رسه که کسی ترفند های اصلی سئو رو دو دستی توی وب سایت قرار داده باشه و ما بتونیم ازش استفاده کنیم.

قطعا هیچ سایتی که در زمینه سئو کار میکنه به شما این اطلاعات رو کامل اموزش نمیده و چه بسا هدفش از گفتن این مطالب چیز دیگه ای باشه ( بگذریم )

خب قصد دارم در جلسه اول تعدادی سوال مطرح کنم تا شما رو متوجه مسائلی بکنم که فکر نکنید هر کسی اومد گفت سئو بلد هستم شما هم حرفش رو زود باور بکنید.

گاها توی سایت های اموزش سئو دیده میشه که میگن ( محتوا پادشاه است ) یا ( 400 فاکتور سئو ) و........
که خیلی به چشم میخوره و هدف از این ها چیزی جز تولید محتوا نیست که باعث افزایش ورودی برای سایت خودشون و شک نکنید هیچ تاثیری در سئو نخواهد داشت. علت اینکه میگم هیچ تاثیری نخواهد داشت این هست که چند سوال در اینجا مطرح هست که پاسخی براشون پیدا نکردم...

سوال اول

اگر این فاکتور موجب افزایش سئو سایت میشن و رتبه سایت رو در گوگل بهتر می کنند چرا این ها رو به مشتریان به صورت مجانی آموزش دادید؟ ( مشتری رو چرا می پرونی؟)

سوال دوم:

اگر این فاکتور ها اون کاری رو میکنه که شما می کنید چرا الان همه کسایی که بهش عمل می کنن نتیجه حتی 10% هم نمی گیرند ازشون ( خالی بندی بودن شاید)

سوال سوم

این قوانین و فاکتور ها رو که بقیه عمل میکنن نتیجه نمی گیرن ولی چرا تا سایت رو به یه سئو کار حرفه ای میدن سایت رشد خوبی پیدا میکنه؟ ( دستش شفاس لابد؟) شاید اون سئو کار کارای دیگه ای میکنه....

سوال چهارم

این مطالب رو میگید که مثلا دیگران فکر کنن واقعا سئو رو بلد هستید و سایتشون رو دو دستی خدمت شما تحویل بدن و ادامه ماجرا.....

اساسا سوالات زیادی مطرح میشه در مورد این مطالب آموزشی که در سایت ها می بینید که بنده هم سعی میکنم با شرح دوباره و اون مطالب و بررسی دقیق تر ( درست بودن یا غلط بودن اون ها ) سئو رو اونجور که خودم یاد گرفتم به شما هم یاد بدم

بنده سئو کار نیستم و ادعایی هم ندارم که هر سایتی رو می تونم توی نتایج بالا بیارم اما اونچه که بلد هستم همیشه استفاده کردم و نتیجه گرفتم که در طی چند جلسه به نقد و بررسی اون ها می پردازیم

خب فعلا جلسه اول تموم شد و امیدوار به سوالاتی که مطرح شد کمی فکر کنید و بعد اقدام کنید جهت بهینه سازی سایتتون

سوالی بود در خدمتم