نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: وبسایتی با 80 هزار بیننده در روز به چه درد میخوره؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    6 پست

7 وبسایتی با 80 هزار بیننده در روز به چه درد میخوره؟

سلام به همه،
    من یه سوال (شاید) عجیب داشتم که میخواستم نظر شما ها رو هم در این زمینه بدونم.

فرض کنید که من بعد از 1-2 سال وقت وبسایتی داشتم که روزی 70-80 هزار تا بیننده (unique visitor) داشته باشه. 85 درصد بیننده ها هم ایرانی باشن.

اول به نظر شما این وبسایت چقدر می ارزه؟ قیمت این وبسایت برای فروش ؟

سوال دومم اینه که اصلاً با اینترنت میشه پول در آورد؟ یعنی حالا یکی عمرش رو گذاشت و به این مرحله هم رسید. چجوری میتونه از این سایت پول در بیاره ، چقدر از قبول تبلیغات توی این وبسایت در میاره؟ ماهی 1 میلیون در میاد؟

اصلاً بهترین راه برای پول درآوردن از یه سایت چیه؟ چی باید بفروشیم توش؟

2. تعداد تشکر ها ازmaxieam به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    402
    تشکر تشکر شده 
    390
    تشکر شده در
    217 پست

پیش فرض پاسخ : وبسایتی با 80 هزار بیننده در روز به چه درد میخوره؟

یه همچین سایتی چند میلیونی می ارزه . . .

اره اگه تلاش کنه و خوب تبلیغ بگیره میتونه یه میلیون بیشترم دربیاره .

مثلا سایت فارس کیدذ یه سایت بزرگ موزیکه برای هر موزیک 50 تومن میگیره. آرشو و فیلم رو هم سی دی میکنه میفروشه . یا سایتهای دانلود بغل سایت یه فروشگاه زدن که نرم افزارهایی که برا دانلود گذاشتن رو هم می فروشن .

سایتهای سرگرمی که اکثرا تبلیغات میذارن .... بعد سایتهای اپلود و لیچر هم درامد خوبی دارن اگه مایه بذاری واسش .

کلا از خیلی راه ها میشه پول دراورد که یادم نمیاد . فقط کافیه یه ایده جدید داشته باشی و یه مقدار پول ....

5. تعداد تشکر ها ازsibs به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

یک وبسایت حتی میتونه مسیر زندگی و شغل آینده شما رو عوض کنه.. خود من وقتی 3 سال پیش سایت رو بالا آوردم فکرش رو نمیکردم روزی همین سایت بشه شغل و مسیر زندگیم رو عوض کنه..شروع کردم به فروش یک بازی! بعد یک نرم افزار!! حالا شدم عمده فروش جدیدترین بازیهای روز دنیا و به کل ایران و نمایندگی ها ارسال میکنیم و ... حالا سایت شده به عنوان منبع درآمد چهارمم!!
    بیشتر دوستانی هم که اینجا هستند روزی یک هاست معمولی داشتند و فکرش رو نمیکردند روزی شرکت هاستینگ بزنند و مسیر زندگیشون عوض بشه.. فکرتون اگر خوب کار کنه و واقعا پشتکار داشته باشید از همین وبسایت میتونید زندگی آیندتون رو بسازید..

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

روی هر سایتی فقط و فقط کسی که روش کار کرده و هزینه کرده میدونه قیمتش چه قدر است!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

7. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    302
    تشکر تشکر شده 
    325
    تشکر شده در
    220 پست

70-80 هزار بیننده خیلی خوبه ... حتی میتونه طبق صحبت Delta عزیز میتونه منبع درامد اصلی فرد بشه ...

فقط شما نفرمودین سایتتون در چه زمینه ای هست ... یعنی در زمینه موزیک باید کار موسیقی انجام بدین در زمینه نرم افزاری کار نرم افزاری (مثل فروش بسته های نرم افزاری) و در زمینه فیلم (فروش مجموعه فیلم و سریال) ... فقط مهمه که در همون زمینه خودتون کار کنین چون 70-80 هزار بیننده که هر روز دارین مسلما به خاطر محتوای سایت میان و طرفدار چنین محتوایی هستند ...

خود بنده دارم روی یک پروژه جدید کار میکنم که اگر بگیره من رو که از این رو به اون رو میکنه هیچ کشور ایران رو تکون میده ... البته ایده اولیه خیلی مهمه و موسس سایت باید دارای هوش و ذکاوت بالایی باشه تا بار خودش رو ببنده ...

9. تعداد تشکر ها ازDoublex به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    698
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    385 پست

هه : دی خیلی ها از رفیقام از یه سایت ماشین انداختن زیر پاشون

یکیش همین یاشار توکلیان میومد گیم نت بازی میکردیم الانشو برو بین ایندشم تامین شده تا اخر عمرش مردم اهنگ میدن بیرون پولش میره تو جیبه این

You Can Get That, Or You Can Get This
    You Can Go To Work, Or You Can Be The Boss
    You Can Go Hard, Or You Can Go Home

11. تعداد تشکر ها ازSir.DarKNesS به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    331
    تشکر شده در
    216 پست

تبلیغاتش
    -------------
    در زمینه فروش وی پی اس هم خوبه البته بستگی داره با بازددیکنندگان

13. تعداد تشکر ها ازehsansystem به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    6 پست

سلام به همه دوستان، بسیار ممنون از پاسخ هاتون.
    راستش من در حال حاضر چنین سایتی ندارم. این فقط یه سوالی بود که اومد توی ذهنم، چون طبق یه سری تست ها و برسی ها به این نتیجه رسیدم که با صرف 1 سال وقت و حدود 10 میلیون هزینه میشه چنین سایتی رو راه اندازی کرد. اما بعدش دوباره این سوال پیش اومد که حالا فرض کنیم توی این اوضاع مالی خراب، این هزینه رو کردم و اصلاً این ایده موفقیت آمیز بود. بعدش چی؟ این سایت میتونه این هزینه رو جبران کنه و بعلاوه یه منبع درآمد ثابت بشه یا نه. یعنی میشه سال 10 میلیون از سایت در آورد یا خیر. (از لحاظ محتوی هم این سایتی که در نظر داشتم بیشتر جنبه اطلاعاتی و خبری داشت.)

یک وبسایت حتی میتونه مسیر زندگی و شغل آینده شما رو عوض کنه.. خود من وقتی 3 سال پیش سایت رو بالا آوردم فکرش رو نمیکردم روزی همین سایت بشه شغل و مسیر زندگیم رو عوض کنه..شروع کردم به فروش یک بازی! بعد یک نرم افزار!! حالا شدم عمده فروش جدیدترین بازیهای روز دنیا و به کل ایران و نمایندگی ها ارسال میکنیم و ... حالا سایت شده به عنوان منبع درآمد چهارمم!!
    بیشتر دوستانی هم که اینجا هستند روزی یک هاست معمولی داشتند و فکرش رو نمیکردند روزی شرکت هاستینگ بزنند و مسیر زندگیشون عوض بشه.. فکرتون اگر خوب کار کنه و واقعا پشتکار داشته باشید از همین وبسایت میتونید زندگی آیندتون رو بسازید..

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

روی هر سایتی فقط و فقط کسی که روش کار کرده و هزینه کرده میدونه قیمتش چه قدر است!

آقا من سایت فروشگاهی شما رو دیدم و به نظرم سایت خیلی خوبیه. از لحاظ rate هم الکسا حدود 52هزار زده که اینم ریته خوبیه. میخواستم ازتون بیپرسم که سایت فعلی شما حدود روزانه چند تا unique visitor داره؟ (بر اساس آنالیتیک گوگل یا status خود سرور) . اگه در این زمینه منو راهنمایی کنید ازتون خیلی ممنون میشم. خیلی دلم میخواست بدونم که یه سایت خوبی مثل این و با این rate حدوداً ماهیانه به طور میانگین چقدر از فروش نرم افزار در میاره.

یکیش همین یاشار توکلیان میومد گیم نت بازی میکردیم الانشو برو بین ایندشم تامین شده تا اخر عمرش مردم اهنگ میدن بیرون پولش میره تو جیبه این
    مثلا سایت فارس کیدذ یه سایت بزرگ موزیکه برای هر موزیک 50 تومن میگیره. آرشو و فیلم رو هم سی دی میکنه میفروشه . یا سایتهای دانلود بغل سایت یه فروشگاه زدن که نرم افزارهایی که برا دانلود گذاشتن رو هم می فروشن .
    آقا اگه آدرس این دو تا سایت رو هم به من بدید یه نگاهی بهشون بندازم ممنون میشم.

15. تعداد تشکر ها از maxieam به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

7-8 تومن میارزه .
    دوستانی هستند که از تبلیغات ماهی3تا 5 میلیون کسب میکنند

17. تعداد تشکر ها از SOI به دلیل پست مفید

عضو انجمن سلام عیلکم و رحمت الله آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    417
    تشکر تشکر شده 
    244
    تشکر شده در
    181 پست

تهش باید ؟اشغال بدی دست مردن یا یه جورهایی جنس ***ی

جنس سالم را سخت می شه تو نت فروخت ، معمولا چیزهایی فروش می ره که یا کپی رایت دارن (حالا ایرانی یا خارجی) یا غیر قانونی هستند
    یا مردم علنا روشون نمی شه برن خرید کنند ، مثلا لوازم جن*ی و ... با اینکه در تمام داروخانه ها هست ولی مطمئنا یه پسر 16 17 ساله روش نمی شه بره بخره و به همین دلیل میاد از نت با قیمت دوبرابر می خره و کاملا راضی هست

جنس های قاچاق و تقلبی ، از توتال کو و کمربند لاغری بگیر تا عینک ری بن و ...

واقعا تو نت ایران به این بزرگی من کم دیدم سایت ها یا فروشگاه هایی که اجناس بدون مشکل را به فروش برسونند ،
    حالا از اون طرف تو کشورهای غربی ، طرف کل مایهتاج زندگی اش را از نت تهیه می کنه ، و معمولا با احتساب هزینه حملش (که معمولا هم رایگان هست ) بازم ارزونتر از خرید از فروشگاه های فیزیکی در میاد ، انشالله که روزی ایران هم به اون درجه می رسه و اون وقته که ارزش واقعی چنین سایتهایی مشخص می شه

در کل اگه بلند مدت بالای 5 سال روش فکر کنید ، جواب می ده

19. تعداد تشکر ها از سلام عیلکم و رحمت الله به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)