صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: خرید مسترریسلر با شرایط بنده

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

9 خرید مسترریسلر با شرایط بنده

سلام دوستانه خسته نباشید نمازه و روزهاتون قبول دعا می کنم هرجا هستید در کنار خانواده شاد و خرم باشید و بهترین نعمت دنیارا یعنی سلامتی را داشته باشیم شرمنده زیاد حرف می زنم می رم سر اصل مطلب دوستان بنده می خوام مسترریسلر سالیانه بخرم با مبلغی هم که من داشتم بود گشتم دیدم همه از هاست ایشون تعریف می کنند
    http://www.host97.net/masterreseller.html
    خوب من خودم خیلی دوست دارم از ایشون خرید کننم ولی پولی که دارم نمی رسه حالا کمی از شرایطم می گم که بهتر بتونم منظورم را بروسنم بنده من و برادرم هر دو معلول جسمی و حرکتی هستیم و از کار افتاده هستیم خدایش وضع مالی اون چنانی نداریم ولی خداراشکر یه لقمه نان گیرمون میاد ولی این مبلغی هم که ما داریم با حکاینی جمع کردیم بنده 200 الی 250 می تونم برای خرید مسترریسلر هزینه کنم خیلی دوست داشتم از هاست 97 بخرم ولی وضعیت مالی اجازه نمی ده خوب حالا دلیل اینکه می خوام مسترریسلر بخرم اینه که ما چون تو یه خانواده هستیم که دو معلول از کار افتاده هست حالا بحث را باز نمی کنم هزینه های سنگینی داریم دلیلش هم به خاطر بیماری ما هست چون ناعلاج هست و درمانی نه تو ایران نه تو خارج داره و توکل به خدا سلامتی را فقط خدا و امامان می توانند عطا کنند برای همین تصمیم گرفتیم از نت کسب دارمد کنیم و مستر ریسلر نامحدود بخریم که تونستیم 200 الی 250 جور کنیم گفتم بیام اینجا بگم شاید با این شرایط از دوستان کسی باشه که با ما راه بیاد و کمکمون کنه البته با همین قیمت چندتا سایت بودند ولی تا جای که تحقیق کردم سرورهاشون همچین خوب نیست برای همین شرمنده مجبورم شدم اینجا درخواست خودمو مظرح کنم خیلی از هاست 97 تعریف شندیم خیلی هم دوست دارم ازشون مستر ریسلر نامحدود بخرم ولی بودجه نمی رسه حالا تو این ماه مبارک ماه مهمانی خدا کسی هست دست مارو بگیره کمک کنه ممنون می شم البته مشکلات خیلی هست ولی من دلیل خودم گفتم بدونید ویلا بخوام همشو بگو سرتون را درد میارم و شرمنده می شم دیگه بیشترحرف نمی زنم از دوستان گل کسی می تونه با این مبلغ و شرایط بنده این کار را بکنه اگر هم کمتر بده که دیگه عالی می شه عمری دعاگو هستیم البته همین الانشم کسی بده دعاگو هستیم ولی اگرکسی بتونه کمتر بگیره که بهتر مابقی را بتونم جای دیگه بیارم تو کار شرمنده باید ببخشید پورگی کردم ولی دوستان منتظر هستم کسی بود اعلام کنه راه دوری نمی ره ممنون بازم
    پیشاپیش بازم نمازه و روزهاتون قبول سر صفره ما را هم از دعای خود بی نصیب نذارید البته همه مریض ها را دعا کنید قدر سلامتی خودتون هم بدونید با تشکر

2. # ADS

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

پیش فرض پاسخ : خرید مسترریسلر با شرایط بنده

پولتون رو دور نریزید، این کار به این راحتی نیست. پول در اوردن توی نت هم راحت نیست.
    اینجا مجال توضیح نیست ولی اکیدا توصیه می کنم چتین کاری رو نکنید.
    ارتباط تلگرامی با بخش فروش : pardisho@

4. تعداد تشکر ها ازpardishosting به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    302
    تشکر تشکر شده 
    333
    تشکر شده در
    263 پست

سلام اقا شما اگه می خوای تازه هاستیگ بزنی اولا
    حتما لازم نیست همه چیز نا محدود باشه(نا محدودی وجود نداره)
    دوما که کاره سختی می خوای شروع کنی
    ولی اگه واقعا دوست داری از یک ریسلر 10 گیگ هم میتونی شروع کنی حتی کمتر
    بد که کارت گرقت انتقال بده

RohamWorks.com
    Email: info.rohamworks@gmail.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    46
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    46 پست

شما می خوای یک کاره با 1 ساله شروع کنی؟ خیلی عجله داری اگه همین طوری بخوای از نت پول در بیاری حتمی ضرر می کنی ! با یک هاست رسلر معمولی شروع کن. گرفتن پنل 1 ساله بدون تجربه کار اشتباهیه !

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

حالا چرا ۲۵۰ تومان ماهانه تمدید کنید به جای خرید سالانه ساده تره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    142
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    176 پست

با سلام
    هزینه مستر ریسلر سازمانی ما ماهی 25.000 تومان هست
    یکساله می شود 250.000 تومان ولی بنده با مدیریت صحبت کردم گفتند به شما 100.000 تومان تخفیف بدهیم. که می شود سالی 150.000 تومان.
    اگر خواستید در خدمتیم
    موفق پیروز و سلامت باشید.

ذکر این نکات لازم است که:

*قبل از خرید به بخش قوانین مراجعه کرده و قوانین فروش شرکت را مطالعه کنید
    *برای مشاوره سفارش Yahoo! ID : cdcenterahmadi
    *شماره تماس برای فروش و هماهنگی در صورت نیاز: 0121-2257287
    *پرداخت آنلاین با همکاری زرین پال و قابلیت پرداخت با کلیه کارت های شبکه شتاب

سبد خرید
    تلفن: 01212257287
    فکس: 01212256235
    آدرس: آمل – خیابان فرهنگ – پاساژ آزادی

عضو انجمن mehrshad.ho آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,553
    تشکر تشکر شده 
    4,179
    تشکر شده در
    3,167 پست

شما بهتره برای اینکه بهتون فشار نیاد سرویس رو ماهانه خریداری کنید و برای شروع هم همون ریسیلر عادی که ماهی حدود 10.000 تومان هست استفاده نمایید
    مرکز میزبانی وب نیک سرور NikServer.COM | شماره تماس : 9109.9713-021
    هاست و نمایندگی هاست لینوکس | هاست و نمایندگی هاست دانلود | سرور مجازی ایران و اروپا

عضو جدید vahid0007 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

با سلام
    دوست عزیز اگه شما رسیلر میخوای یا مستر رسیلر ما بهتون 50% تخفیف میدم

رسیلر واسه شما سالی 90 تومن و مستر رسیلر برای شما 129 هزار تومان

x3host.ir

نصب تمام اسکریپت های شما و مشتریاتونم به عهده میگیرم(تصمیم من و دوستانم)

آی دی من رو اد کنید در خدمت هستیم

vahid452@yahoo.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

سلام دوستان واقعا از همه شما ممنون دست درد نکنه از راهنمای و کمک هاتون شرمنده کردید به خدا دوستان حالا به نظر شما ریسلر بخرم اول کار بعد مستر ریسلر اخه و جوری برنامه ریزی کردم که بشه فکر های دارم خوب دوستان دیگر هم هستند که با این مبلغ با بنده راه بیاند برای مستر ریسلر و یا ریسلر ممنون می شم اعلام کنید چون می خوام خوب مشورت از شما بگیرم بعد تصمیم بگیرم که بعد پشیمون نشم برای همین از دوستان دیگر هم خواستار همکاری و راهنمای و مهتر از کمک هستم من هاستی می خوام که با کیفیت باشه قطعی هم نداشته باشه پشتیبانی هم بده چند سایت هستند ولی تعرفی ازشون نشنیدم زیاد از شما چند دوست هم که می خواهید کمک کنید ممنون دستون درد نکنه اگر اجازه بدید من کمی دیگر مشورت و کمک بگیرم ببینم از دوستان دیگر چه کسی به بنده کمک می کنند بعد تصمیم خرید می گیرم از شما خدایش شرمنده کردید واقعا ممنون خیلی ممنون ازتون می خوام بازم کمک کنید خدا خیرتون بده

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    687
    تشکر شده در
    354 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saftaber114 نمایش پست ها
    سلام دوستان واقعا از همه شما ممنون دست درد نکنه از راهنمای و کمک هاتون شرمنده کردید به خدا دوستان حالا به نظر شما ریسلر بخرم اول کار بعد مستر ریسلر اخه و جوری برنامه ریزی کردم که بشه فکر های دارم خوب دوستان دیگر هم هستند که با این مبلغ با بنده راه بیاند برای مستر ریسلر و یا ریسلر ممنون می شم اعلام کنید چون می خوام خوب مشورت از شما بگیرم بعد تصمیم بگیرم که بعد پشیمون نشم برای همین از دوستان دیگر هم خواستار همکاری و راهنمای و مهتر از کمک هستم من هاستی می خوام که با کیفیت باشه قطعی هم نداشته باشه پشتیبانی هم بده چند سایت هستند ولی تعرفی ازشون نشنیدم زیاد از شما چند دوست هم که می خواهید کمک کنید ممنون دستون درد نکنه اگر اجازه بدید من کمی دیگر مشورت و کمک بگیرم ببینم از دوستان دیگر چه کسی به بنده کمک می کنند بعد تصمیم خرید می گیرم از شما خدایش شرمنده کردید واقعا ممنون خیلی ممنون ازتون می خوام بازم کمک کنید خدا خیرتون بده
    بنظر من از ریسلر معمولی با حجم کم حدود 5 یا 10 گیگ شروع کنید بصورت ماهیانه
    اگر از سرویس های ما هم استفاده کنید ارتقا به پلان بالاتر با یک کلیک انجام میشه و حتی نیاز به پرداخت هزینه کامل پلان جدید نیست فقط ما باالتفاوت دو پلان رو پرداخت می کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)