با سلام به همه دوستان و اساتید
دوستان برای راه انداری یک سایت نیاز دارم که با فایلهای ویدیویی کار کنم
تو php تازه کارم ... بابت یک کاری نیاز به راه اندازی یک تلوزیون اینترنتی افتادم ولی عملا نرم افزارهای موجود کلی قیمت های خداتومنی دارن برای همین دوست دارم برنامه نویسی تحت وب رو از همین جا شروع کنم البته cms های ساده و کامپوننت و ماژول جوملا نوشتم (البته نه چندان پیشرفته) .
سوالم اینه که آیا امکانی تو پی اچ پی هست که بتونیم.

1: چندین فایل ویدیویی رو آپلود کنیم و زمانبندی بدهیم و php هم اونها رو طبق زمانبندی تبدیل کنه به یک فایل و لینکی بده برای نمایش ؟ (این کار به نوعی مانع دانلود میشه چون هیچ وقت فایل کامل نمیشه و همیشه در حال تولیده)
2: بتونه خودش فایلها رو با پسوندهای مختلف تبدیل کنه به یک فرمت مشخص ؟
3: یک سری المان گرافیکی مثل لوگو و یا فایل فلش و یا مثلا زیر نویس متحرک رو اضافه کنه و باز هم خروجی یکی شه نه جدا جدا (فیلم خروجی از سوال یک بیاد در این مرحله و از اینجا بره برای پخش)
4: بشه به عنوان میکسر آنلاین هم استفاده کرد ؟ مثلا برای پخش زنده که چند تا سورس ویدیویی داره (چند دوربینه) روی هر ویدیو کلیک کنیم همون بره برای فینال
5: اگر 24 ساعت رو نتونستیم کامل گنیم و ویدیو کمتری داشتیم مثلا 10 ساعت برگرده از اول همون روز پخش کنه.
6: کنداکتور (برنامه پخش فیلم) رو بشه روزانه و تا مثلا 30 روز تنظیم کرد
البته می دونم لازمه همه اینها خاصیت استرمینگ (streaming) هست که همزمان باید هم فایل تولید بشه و هم آپلود و اجرا
می دونم که خیلی از دوستان این کار رو خیلی بزرگ می دونن ولی همه کارهای بزرگ از جاهای کوچکی شروع شد تو قدم اول شاید نتونم همه این کارها رو انجام بدم ولی مطمئنم که با کمک شما دوستان و اساتید می تونم پیشرفت کنم.