نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: قیمت دهی سئو

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض قیمت دهی سئو

قیمت سئو یکی از مهم ترین بخش های کار بهینه سازی است.

قیمت سئو بر چه اساسی به مشتری داده می شود. افرادی که در این نوع کسب و کار مشغول به فعالیت هستند به خوبی میدانند مهمترین قسمت ایجاد قرار داد همین “قیمت خدمات سئو” می باشد.
    واقعا چرا قیمت بهینه سازی سایت انقدر مهم شده است تاجایی که شاهد ایجاد برخی بد اخلاقی ها در این نوع کسب و کار هستیم.
    زمانی که شخصی به دنبال هزینه انجام آن می باشد وارد سایت های همکاران می شود ، اینجا دو حالت پیش می اید یا در زمان جست و جوی قیمت سئو سایت صفحه مربوط به پکیج های “تعرفه سئو” را پیدا میکند و یا مجبور می شود از طریق فرم تماس با ما و یا شماره تلفن های موجود قیمت گیری کند.

چقدر برای سئو سایت باید هزینه کرد؟

مدیران و صاحبان محترم کسب و کار زمانی که وارد سایت های ما می شوند مشاهده می کنند برخی از همکاران قیمت های بهینه سازی سایت را به صورت پکیج قرار داده اند. برخی قیمت پایه را از ۱ میلیون شروع کرده اند بعضی ها هم قیمت های بالاتر را قرار داده اند و تا ۴ میلیون برای پکیج های وی ای پی خودشون قیمت تعین کرده اند .
    من که این مطلب را مینویسم باید صادقانه بگم که همه این پکیج ها از نظر فنی مشکل دارند.
    متاسفانه از عدم اگاهی مشتری در برخی موارد سو استفاده می شود و شما باید بدانید که قیمت سئو پکیج بر نمی تابد .
    چرا قیمت سئو متفاوت است؟

شما باید ادرس وب سایت و کلمات کلیدی مد نظر خود را اماده کنید و برای کارشناس ارسال کنید تا بر اساس موئلفه هایی مانند وضعیت ساختاری سایت ، سابقه فعالیت و ایندکس ها و انالیز دقیق رقبای احتمالی شما فاصله شما را با ان ها بسنجد.
    من در “ایران سئو سایت” سعی کردم قیمت های مناسبی را برای مشتریان عزیز فراهم کنم و تا جایی که روی کیفیت بهینه سازی تاثیری نداشته باشد ، هزینه انجام سئو را پایین اعلام میکنم.
    در نظر داشته باشید یک شرکت با پرسنل و واسطه های فراوان هزینه های بیشتری نسبت به یک کارشناس که به صورت حقیقی و یا همکاری با سایر شرکت ها دارد.
    در مورد بهینه سازی وب سایت ۲۰۱۷ منطقی فکر کنیم

در آخر میخواهم این نکته مهم را یاد آوری کنم که گوگل دیگر آن موتور جست و جوی نادان سال ۱۹۹۹ نیست که هر کسی که از راه می رسید با فریب و بلک سئو خود را به صدر نتایج می رساند.
    در قیمت دهی الگوریتم های جدید گوگل در نظر گرفته نمی شود و گاها به مشتریان عزیز زمان های ۳ ماهه داده می شود در حالی که اگر واقعا تجربه کافی و دانش سئو ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ را داشته باشد متوجه خواهید شد که زیر ۶ ماه پروژه گرفتن جز نابودی پروژه وب سایت چیز دیگری نخواهد داشت.

گوگل دائما در حال تغییر و به روز رسانی الگوریتم های خود می باشد باید دائما مطالعه داشت و به روز بود. این کار را مدیران با مشغله های فراوان شغلی نمیتوانند انجام دهند پس نیاز می باشد یک نفر مسئولیت این کار را بر عهده بگیرد.
    با همین مسائل توضیح داه شده باید متوجه قیمت های بسیار ارزان که به “سئو ارزان” شهرت دارند شده باشید.
    حقیقت این است که اگر کسی به شما قیمت های پایین پیشنهاد داد قطعا یک جای کار لنگ می زند .
    محمد دانیالی هستم هدف بنده از نوشتن این مطلب فقط آگاهی بخشیدن بیشتر به افرادی است که به خدمات بهینه سازی نیاز دارند .

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : قیمت دهی سئو

من یه سایت دارم در زمینه تورهای مسافرتی که با پی اچ پی طراحی شده برای کلمه تور دبی هزینه سئو چقدره؟سایتم اسمش تورز پرس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع