نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا whmcs 6 ارزش ۵۹ دلار خرید ساپورت را دارد یا نه همان whmcs 5

رأی دهندگان
14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ارزش آپگرید دارد ؟

12 85.71%
  • تغییرات زیادی صورت نگرفته و یا فقط پرداخت ۵۹ دلار برای آپگرید ارزش ندارد ؟

2 14.29%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: کسانی که به نسخه ۶.۱ آپگرید کردن شرکت کنن

عضو انجمن speednet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

پیش فرض کسانی که به نسخه ۶.۱ آپگرید کردن شرکت کنن

سلام
    کسانی که به نسخه ۶ آپگرید کردند بفرمایین که آیا نسخه ۶ ارزش آپگرید دارد ساپورت لایسنس بنده به اتمام رسیده و همونطور که میدونید برای آپگرید باید ساپورت رو هم آپگرید کنی چون از شخص دیگه ای فایل های ورزن ۶ رو بگیری و اپگرید کنی کارنخواهد کرد و ارور خواهد داد حالا سوال من اینجاس ایا نسخه ۶ ارزش ۵۹ دلار برای ۶ ماه ساپورت رو داره یا نه ؟! یا با همون نسخه قبلی ۵.۱۳ کار کنم وقتی ساپورت لایسنس من تموم شد که ورزن ۶ رو تو سایت پابلیک کرده بودن اما با این حال نمیدونم چرا ارور میگرم
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762
    http://cp.hostgtx.com/
    skype id : sniper000man

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,486
    تشکر شده در
    1,172 پست

پیش فرض پاسخ : کسانی که به نسخه ۶.۱ آپگرید کردن شرکت کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط speednet نمایش پست ها
    سلام
    کسانی که به نسخه ۶ آپگرید کردند بفرمایین که آیا نسخه ۶ ارزش آپگرید دارد ساپورت لایسنس بنده به اتمام رسیده و همونطور که میدونید برای آپگرید باید ساپورت رو هم آپگرید کنی چون از شخص دیگه ای فایل های ورزن ۶ رو بگیری و اپگرید کنی کارنخواهد کرد و ارور خواهد داد حالا سوال من اینجاس ایا نسخه ۶ ارزش ۵۹ دلار برای ۶ ماه ساپورت رو داره یا نه ؟! یا با همون نسخه قبلی ۵.۱۳ کار کنم وقتی ساپورت لایسنس من تموم شد که ورزن ۶ رو تو سایت پابلیک کرده بودن اما با این حال نمیدونم چرا ارور میگرم
    باسلام
    بنده نسخه 6.2 هستم بله حتما آپگرید کنید . امکانات و قالب های زیبایی بهش اضافه شده است.
    بنده شخصا راضی هستم نظر دوستان دیگر هم محترم هست.
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mizban97 نمایش پست ها
    باسلام
    بنده نسخه 6.2 هستم بله حتما آپگرید کنید . امکانات و قالب های زیبایی بهش اضافه شده است.
    بنده شخصا راضی هستم نظر دوستان دیگر هم محترم هست.
    سلام
    منظور بنده صرفا قالب ها نبود به غیر از قالب های چه چیز دیگری که بیشتر به کار بیاد تو این نسخه نظرتون رو جلب کرده حقیقتش افراد زیادی هم که اپگرید کرد از قالب های سفارش ورزن های قبلی استفاده میکنن یعنی به نظرم قالب های سفارش چنگی به دل نمیزنن ضمن اینکه با ۵۹ دلار هم تقریبا ۲۰۰ تومن هم برای آپدیتش برای ۶ ماه باید بدم !!!
    ویرایش توسط speednet : October 21st, 2015 در ساعت 04:53
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762

عضو انجمن parsvia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    257
    تشکر تشکر شده 
    424
    تشکر شده در
    326 پست

مهم تر از همه رفع باگ ها و مشکلات ورژن 5 بود که حتی توی ورژن 6 هم همچنان باگ هایی وجود داشت و مشکلاتی داشت اما توی ورژن 6.1.1 تمامی مشکلات رفع شدند و باگ ها حذف شدند
    به نظر من امکانات کاربردی خاصی به سیستم اضافه نشده که به کار ما بیاد اما همیشه باید سیستم رو بخاطر باگ ها آپدیت نگهدارید
    شاید اگه آپدیت کنید توی پنل مدیریت متوجه تغییرات خاصی نشید اما حس تقریبا بیشتر بخش ها عملکرد بهتری پیدا کردند خصوصا اتصال whmcs به سی پنل و مدیریت هاست ها و یوزر ها که واقعا عالی شده و بنده قبلا با مشکلاتی رو به رو بودم توی این مورد
    بیشترین تغیرات بخش کاربری است که قالب بسیار زیبایی داره و امکانات بسیار خوبی داره
    اگه می خواید بخاطر امکانات آپدیت کنید که نکتید بهتره اما اگه بخاطر موارد امنیتی هست حتما آپدیت کنید
    یه مورد دیگه هم که هست این مبلغ پول کمی نیست!
    ویرایش توسط parsvia : October 21st, 2015 در ساعت 10:23
    ساران هاستینگ
    09382294343 | 02128423379 تماس در ساعات اداری
    شرکت ساران داده پردازان ارجان - ثبت 3325 | دارای نماد اعتماد الکترونیکی

تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsvia نمایش پست ها
    مهم تر از همه رفع باگ ها و مشکلات ورژن 5 بود که حتی توی ورژن 6 هم همچنان باگ هایی وجود داشت و مشکلاتی داشت اما توی ورژن 6.1.1 تمامی مشکلات رفع شدند و باگ ها حذف شدند
    به نظر من امکانات کاربردی خاصی به سیستم اضافه نشده که به کار ما بیاد اما همیشه باید سیستم رو بخاطر باگ ها آپدیت نگهدارید
    شاید اگه آپدیت کنید توی پنل مدیریت متوجه تغییرات خاصی نشید اما حس تقریبا بیشتر بخش ها عملکرد بهتری پیدا کردند خصوصا اتصال whmcs به سی پنل و مدیریت هاست ها و یوزر ها که واقعا عالی شده و بنده قبلا با مشکلاتی رو به رو بودم توی این مورد
    بیشترین تغیرات بخش کاربری است که قالب بسیار زیبایی داره و امکانات بسیار خوبی داره
    اگه می خواید بخاطر امکانات آپدیت کنید که نکتید بهتره اما اگه بخاطر موارد امنیتی هست حتما آپدیت کنید
    یه مورد دیگه هم که هست این مبلغ پول کمی نیست!
    سلام
    با تشکر از شرکت شما در تایپیک
    دقیقا منظور من هم امکانات بود چون رفع باگ رو میشه از طریق پچ که های که به ورژن ها داده میشه فیکس کرد

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

من توصیه میکنم حتما اپدیت کنید مخصوصا ورژن 6.1.1 خیلی خوب شده هیچ مشکلی نداره
    امکاناتی اضافه شده مثل اتصال به whm بدون نیاز به وارد کردن رمز و .. از داخل همون whmcs
    یک دکمه برای ارسال سریع مشخصات سرویس مثل رمز و نام کاربری و .. اضافه شده که شخصا من روی چندین بار برای کاربران که درخواست رمز میکنند استفاده میکنم. خیلی راحت شده کارم.

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

شما که لایسنس دارید یعنی باید این پول را بدهید که آپدیت کنید؟ ما چون لایسنس ماهانه داریم قضیه را نمی دانم اما احتمالا بدون خرید ساپورت هم بتوانید نسخه اصل را دانلود و نصب کنید. حالا لینک دانلودش رو از دوستان بگیرید.

عضو انجمن pardazit.net آواتار ها
    تهران , ونک , رویال ونک , ط ۵ , شرکت ویرا پرداز رایان پویا
    تشکر تشکر کرده 
    218
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    292 پست

اگر صرفا از نظر امکانات مدنظرتون هست که خب امکاناتی اضافه نشده است که به قول شما ارزش 59 دلار را داشته باشه

اما خب از نظر امنیت و... در کل پیشنهاد میکنم آپدیت کنید. ولی از نظر آپشن و قالب و امکانات خیر ارزش نداره چون شخصا در حد همون ورژن قبل دارم از امکانات و قالبش استفاده میکنم اگر میتونید باگ ها و مسائل امنیتی رو حل کنید که هیچ پس آپدیت نکنید !
    شرکت ویرا پرداز رایان پویا به شماره ثبت 1719
    سرور مدیریت شده مخصوص هاست و هاستینگ - هاست NVMe - هاست وردپرس - هاست سی پنل ایران
    021-2630656 | www.pardazit.com

عضو دائم kool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    1,280
    تشکر شده در
    1,024 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    شما که لایسنس دارید یعنی باید این پول را بدهید که آپدیت کنید؟ ما چون لایسنس ماهانه داریم قضیه را نمی دانم اما احتمالا بدون خرید ساپورت هم بتوانید نسخه اصل را دانلود و نصب کنید. حالا لینک دانلودش رو از دوستان بگیرید.
    ماهانه هزینه ماهانه ساپورت هم روش هست و دائم می تونید تا زمان دریافت لایسنس ماهانه از آپدیت ها و پشتیبانی استفاده کنید.
    اما لایف تایم هزینه ماهانه نداره ولی پشتیبانی سالانه هزینه داره. که جدیدا هزینه پشتیبانی رو دو برابر کرده و آپشن تمدید برای شش ماه رو در مقابل قرار داده
    ..::| میهن وب سرور بیش از یک دهه تجربه |::..

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kool نمایش پست ها
    ماهانه هزینه ماهانه ساپورت هم روش هست و دائم می تونید تا زمان دریافت لایسنس ماهانه از آپدیت ها و پشتیبانی استفاده کنید.
    اما لایف تایم هزینه ماهانه نداره ولی پشتیبانی سالانه هزینه داره. که جدیدا هزینه پشتیبانی رو دو برابر کرده و آپشن تمدید برای شش ماه رو در مقابل قرار داده

ولی مثلا شما الان نمی تونی whmcs 6 رو از جایی دیگه دانلود و نصب کنید؟ می تونیا! امتحان کن. اون ساپورت و پشتیبانی ربطی نداره به نصب! درسته امکان دانلود رو به خودتون نمی ده ولی اگر شما از هر جایی نصب کنید لایسنستون کار می کنه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)