صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! از +10 لوکیشن ! آی پی کاملا کلین و به شرط / با برگشت وجه

عضو انجمن succes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! از +10 لوکیشن ! آی پی کاملا کلین و به شرط / با برگشت وجه

| |

تخفیف بی نظیر کندوهاست 40 درصدی تمام سرویس های میزبانی اعم هاست و سرور ها NVMe نسل جدید !

+

ثبت/انتقال/تمدید دامنه های IR فقط با 38.000 تومان : لینک

شرکت دانش بنیان آرکا میزبان کندو | کندوهاست ! با +15 سال سابقه حرفه ای !

☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶ ☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶

برای خرید با کد تخفیف ، وارد قسمت سرور یا هاست شده و بعد از انتخاب پلن مورد نظرتان ، در مرحله دوم ، کد تخفیف زیر را وارد نمایید :

کد تخفیف سرور مجازی و هاست
    NVMe ابری: h1403h

صفحه پلن های سرور مجازی / صفحه پلن های هاست ابری

☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶ ☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶

اگر نیاز به مشورت قبل از خرید دارید : پشتیبانی / ایمیل / تلگرام

تهران، قیطریه ، خیابان ایزد ، ک نادری ، پلاک 1

INFO[AT]KANDOHOST.COM

ارسال تیکت

اینماد + ساماندهی آِی آر

041-42476310

❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

2. # ADS

عضو انجمن succes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض پاسخ : سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! از +10 لوکیشن ! آی پی کاملا کلین و به شرط / با برگشت وجه

انگار خیلی علاقه به تایپ دارید ظاهرا تازه با تایپ آشنا شدین !

این یه فرمول اثبات شده اس کسی که مقصره همش میخواد حرف بزنه و هی مینویسه اینجا هم اومدی هی بنویسی !

من هم باید جواب بدم چون اینجا محل عمومیه ! ولی آخرین جواب با مستندات ! ( باز تابستون رسید بچه های 10- 15 ساله هکر و سایت راه بنداز و VPN باز شدن تا مهر که مدرسه های باز بشه برن
    !!! )

انقدر تو تلگرام نوشتی آخر که دیدیم به هیچ صراطی مستقیم نیستی جواب ندادیم اومدی اینجا هم یکم تایپ کنی و لذت ببری از تایپ کردنت !

هرجوره باهات تا کردیم ولی انگار نه انگار ! وگرنه ما قبل تو بودیم بعده توام خواهیم بود !

15 ساله تجربه ، اینماد ، ساماندهی و ... داریم !

آحه بلد نیستین با سرور کار کنید هی میزنید خراب میکنید و هی میگین OS Rebiuld کن اونم زمانی که پنلی VPS از سیستم قطع شده بود بخاطر انتقالات چرا مارو مقصر میکنی !!!

دوستان همه این حرفارو 10 بار تو تلگرام زده شده و با آداب مشتری مداری گفتیم اوکی اصلا شما خوب ما بد ، ازین پس اتفاقی نمیوفته و تا بحال در سالهای اخیر نیز اصلا چنین اتفاقی نیوفتاده بود و 5 روز هم به ازای 2 روز قطعی که خودشون سرور رو خراب کرده بودند و معطل ریبلد بودند اضافه کرده بودیم که اکنون به موعد خودش برگردوندیم ! درضمن فقط سایت ما داون بود و سرور و هاست همه مشتریان بالا بود ! هی خراب کن هی ریبلد بزن !

به من گفتید اگه ناراضی هستی درخواست کنسلی بزن و دو مرتبه تکرار کردید .منم گفتم مشکلی نیست مبلغ رو عودت بدید . یهو گفتید طبق قانون ما کنسلی تو 24 ساعت اوله و تمام داستان عوض شد! این همه تناقض جالبه!

بله وقتی از سیستمی ناراضی هستی مرد باش سر حرفت وایسا و کنسل کن ! چرا وقتی گفتیم کنسل کن دست و پاهات لرزید ! و بله تو قوانینمون نوشتیم که عودت وجه تا 24 ساعت هست ! یعنی کنسل کن اگر راضی نیستی و عودت رو هم باید بیخیال بشی چون وقتی سفارش میدی چشم بسته تیک " من شرایط راقبول دارم " را میزنی و نمی خونی شرایط چیه ! من میگم واقعا اینقد آتیشت تنده و اومده مارو خراب کنی که هزاران نفر مثل شماها هم نمیتونن خراب کنن ، قبل از شما هم بودیم بعده شماهم خواهیم بود !!!

دوستان و همکاران , مخاطبان عزیز ؛ بخدا یه حرف رو 4 - 6 دقعه تکرار میکرد ! اصلا انگار نمیشنوه . تهدید کرد که شکایت میکنم ! منم دیگه اعصابم خسته شد انقدر گفتم و انقد خواستم قانع کنم دیگه خسته شدم و گفتم :

یا معذرت خواهی میکنی بخاطر تهمت و توهین هات یا هم تا وقتی که پیامک شکایتت از ADLIRAN نیومده بهم ، هیچگونه ساپورتی نخواهید داشت ! ( شکایت برای اینکه سرورم رو گند زدم و اینها 1 روز دیر تر اقدام به OS ریبلد کردند ! )

و این هم مدرکش _ صدبار گفتم از ما چی میخوای دقیقا ، آقا ما هیچی نمیدونیم ، شما بگو راهنمایی کن ببینیم الان از ما چی میخوای که چندین بار هم تکرار شد

( در اینجاهم بلافاصله بعد از پیامشون در تلگرام OS سرورشون ریبلد شده بود ! ) :

ببنید از دست بچه های نابالغ چه می کشیم :

من میخوام بحث رو به خوبی به پایان برسونم چون نه وقتشو دارم نه حوصل اش رو ! ایشون توی یه loop کرده و هی حرفشو تکرار میکنه !

و اینم وقتی که من گفتم چرا سرور رو کنسل نمیکنی ، شروع کرد به لرزیدن که من نمیخوام کنسل شه ! لامصب اگر نمیخوای پس دردت چیه ما چیکار کنیم از ما دست برداری !

اصالتتو نشون دادی منم در معرض عموم گذاشتم!

فحش ناموسی هم بدی دیگه وقت نخواهم داشت برای تو و امثال تو که گنگ و پرت از کارهای سرور و فنی ، هستید جوابی بدم ! ارزش وقتم خیلی بیشتر ازین هاست !

دوستان مارو خوب مبشناسن و تعداد پست ها و تشکر ها این رو کاملا نشون میده !

حالا باز بیا هی زیر این پست ، تند تند پست بده برای ما که خیلی خوبه برای سئوی سایتمون هم خیلی عالیه و باعث پیشرفت سایتمون می شید !

به دروغ و تهمت و توهین هم متوصل شو اصلا برای مجموعه ما مهم نیست پشت سرمون چی میگن چون جلو رو نگاه میکنیم و همیشه رو به جلو هستیم !

با وجدان سرویس میدهیم و با حوصله مشتری مداری میکنیم و این باعث میشه بعضا میدان بیوفته دستشون و فکر کنند این احترامی که میذاریم از ترسمون هست و یا به دست و پا افتاده ایم ! هرکسی شخصیت خودش را به خوبی نشان می دهد !

آرزوی هدایت به راه راست داشته و براتون دعا میکنیم !

اتمام بحث /
    یا حق ! /

ویرایش توسط succes : دیروز در ساعت 05:21
    ❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)