PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از بازار طراحی وب سایت

why.darkness
December 15th, 2013, 16:33
حدف شد...
بین خودمنو حل شد رفت...

ADMlN
December 15th, 2013, 18:23
اطلاعی نداریم عصبانیت شما برای چه موردی هست و هدف شما از این تاپیک چیست؟

اگر با لحن مناسب تاپیک بزنید هیچ وقت حذف نمی شود

در این تاپیک تنها چیزی که از شما دیدیم فحش بود

abasaqa
December 15th, 2013, 18:40
رقابت ینی این. قیمت کمتر! خدمات بیشتر! فحش هم نمی خواد کاربر گرامی. این روندشه. شما که کار بلد هستید !

نمونه:

الف: اگر شخصی با 20 هزار تومن برای مشتری سایت درست کرد و مشتری راضی بود, یعنی شخص الف خدمتی انجام داده و بازار کسائی که 1 میلیون بابت اسکریپت رایگان از ملت میگیرن رو خراب کرده! راهشون رو بسته

ب: اگر کسی با 20 هزار تومن برای مشتری سایت درست کرد و مشتری ناراضی بود، و دیتاش از بین رفت، برای بار دوم یه پول شایان کارش پرداخت می کنه و یاد میگیره. در ضمن پول زیادی از دست نداده!!

اما طبق تعریف شما:

الف: مشتری به طراح نما ها مبلغ چند میلیون بابت 2 هفته کدنویسی میده! در حالی که طراح حرفه ای میدونه با یه سی ام اس نیز میشد کار رو انجام داد! مشتری شکست بخوره, چند میلیون ضرر داده!

ب: همان الف تکرار میشه.

الان شما که از بیکاری گله داری، چرا یه عده آدم رو فوش میدید!
اینترنت یعنی رقابت, یعنی منبع باز، یعنی کار مفت انجام دادن برای عشق شخصی و ........

موفق تر باشید.

در طبق تعریف شما, در ضورتی که هرکسی بخواد کاری کنه باید هرچی داده بده به جناب دیزاینر!!!
اگر هم شکست خورد، اشکالی نداره! وبه دیگه

abasaqa
December 15th, 2013, 18:56
در پست های قبلی جواب شمارو دادیم :) شما ابتدا امضات رو درست کن و بعد نظر بده.
درضمن ما اگر هزینه ملیونی میگیریم طبق قرارداد با مشتری صحبت میکنیم یعنی اگر مشتری پسند کار نکرد هزینش برگشت داده میشه ! ما در قرارداد هامون نام شرکت و مهر امضا میاریم و حرفمون تایید شده هستش اونقت شمایی که سیستم کپی میکنی قالب کپی میکنی کارت درسته ؟

کاملا مشخصه جواب شما در رابطه با این موضوع منفی خواهد بود چون طبق آشنایی که دارم در پست هایی قبلی شما مشخص بود و شفاف بود که کارتون کلا کپی رایته :)

این روزها مد شده همه به امضای من گیر میدن! اگر مخالف قوانین فروم بود تا الان مدیران بهم اخطار میدادن.

خیلیا امضای من رو غلط برداشت می کنند، چون در این زمینه زیاد جستجو نکردن.

شخصا خوشم میاد همه چی ارزون بیوفته دست مردم! مفت مفت!

الان شما نتونستید جواب سوالای من رو بدید چرا با امضام بحث رو عوض می کنید

سوال:مشتری ناآشنا به هاستینگ که بخواد وارد این بازار بشه و سرمایه بزاره، بهتر نیست اول مبلغ کمی بزاره؟
نمونه: کسی که می خواد یه فروشگاه ساز برای مغازه ی 3در4 اش باز کنه.

منتظر پاسخ منطقی شما هستم.

P30KING
December 15th, 2013, 19:01
همه ی حرفات که درست باشه که نیستم یک طراح وب سایت مگه باید تعریف کلاس ای پی رو بدونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و رنج های ای پی رو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:71:به ما چه که شما زیادتراز حد طراحی بلدی

abasaqa
December 15th, 2013, 19:07
نیازی نیست من جوابی برای شخص شما بدم ! چون افرادی مثل شما که خوششششششون میاد مفت مفت و مفت خوری رو رواج بدن ذاتا ارزشی برای جواب گرفتن ندارند :)
شما چه میفهمی ارزش کار چیه ؟!
چه میفهمی زحمت کشیدن جون کندن کور شدن و تایپ کردنه ملیون ها ملیون خط کد یعنی چی ؟
اصلا میدونی کد نویسی به چه دردی میخوره ؟ نه والا نمیدونی چون اگه خودت زحمت بکشی و مفت خوری نکنی هیچوقت با مفت شدن و کپی رایت کردن حال نمیکردی :)

من جوابی برای شما و امثال شما ندارم برو هروقت فهمیدی 0 و 1 چیه بیا در خدمتتیم عزیز.

از گونه ی شما زیاد دیده ام و همیشه از صحبت با شما لذت می برم.
فقط محض اطلاع کاربرای دیگه که این مطلب رو که بزودی پاک میشه میخونن مینویسم!

1. شخصی که بلده میلیون ها میلیون خط کدنویسی کنه، معلومه متخصص هستش و همه جا بهش نیاز دارند! شغل رسمی پیدا میکنه و میاد اینجا برای سرگرمی!!!

2. امثال من که عضو رسمی مخالفت با SOPA در اروپا هستند، ترجیح میدن از لینوکس زشت و Notepad plus استفاده کنند و حرفشون رو بزنند. (اما امثال شما که به کپی رایت اهمیت میده، ویندوز و تمام برنامه هاش د ز د ی می باشد.فیلم و سریال هاش پایرت هستش. باز میاد امضای من رو بهم یاد میده!!!)

3. من مفت خور هستم چون دوست دارم جومله در صدر باشه، اما شما دوست داری جوملا رو ادیت کنی، فلان میلیون بابت کدهائی که مدیران جوملا و وردپرس نوشتن از کاربر بگیری.

از من خجالت نکش، من بد. 0 و 1 بلد نیستم، و میدونم بلد نیستم. اما شما مهندس جان، حداقل از ویندوزت خجالت بکش...

ehsan_296
December 15th, 2013, 19:32
این روزها مد شده همه به امضای من گیر میدن! اگر مخالف قوانین فروم بود تا الان مدیران بهم اخطار میدادن.

خیلیا امضای من رو غلط برداشت می کنند، چون در این زمینه زیاد جستجو نکردن.

شخصا خوشم میاد همه چی ارزون بیوفته دست مردم! مفت مفت!

الان شما نتونستید جواب سوالای من رو بدید چرا با امضام بحث رو عوض می کنید

سوال:مشتری ناآشنا به هاستینگ که بخواد وارد این بازار بشه و سرمایه بزاره، بهتر نیست اول مبلغ کمی بزاره؟
نمونه: کسی که می خواد یه فروشگاه ساز برای مغازه ی 3در4 اش باز کنه.

منتظر پاسخ منطقی شما هستم.

شما که دوست داری برای مردم مفت مفت باشه برو کمک دولت قیمت هارو بزارن بیاد پایین :)

یوزر که فرق cms ‌آماده و کدنویسی رو نفهمه براش فرق نداره . یوزری که فقط می خواد تو کاتالوگ شرکتش ww بزنه بگه مام سایت داریم همین ۱۰۰ تومان رو هزینه می کنه. براش بسه .

اگه مفت مفت خوبه یه پراید 2 میلیون تومان برا من جور کن .

برای استارتر هم می نویسم شما باید ویزیتوریت خوب باشه که مشتری رو بتونی قانع کنی که کاری که شما انجام می دی با اونی که ۱۰۰ تومان هست کلی فرق داره .

مام طراحی سایت زدیم ۵۰۰ تومان - سایتم طراحی زیدیم ۵ میلیون طرفی که کار خوب بخواد می گرده و نفر درست و حسابی پیدا می کنه .

یا علی

rezahesami
December 15th, 2013, 19:52
پس لطفا وارد سایت بنده شو و عضو شو و بعد ببین هدف بنده ارائه و تولید نرم افزار های چند سکویی تحت پلتفرم لینوکس / ویندوز و مک هست.
همچنین حمایت از Canonical and Ubuntu رو با چشای خوشگلت در پرتال کاربری خودت مشاهده کن و تا وقتی هیچ اطلاعی از یه برنامه نویس نداری حرف نزن :)

شما اگه سواد داشتی از امضای من میتونستی بفهمی سیستم عامل کاری من امکان نداره ویندوز باشه !

وقتی میگم کاسه کوزهاتونو جمع کنید یعنی واقعا جمع کنید !

اینهایی که گفتی رو الان اینجوری می بینه رفیق مون :

泏狔狑 鬋鯫鯚 珝砯砨 跬 輗鋱, 沎牣 甀瞂硾 躆轖轕 雥齆犪 蜙, 滈溔 緷 烢烒珛 樛槷殦 碄碆碃 魵 緦膣膗 瘑睯碫 嫬廙彯 跜軥, 腶 僣劁嘕 墐墆墏 鱐鱍鱕 璈皞 邔厏 穊 歅毼毹 垺垼娕 鸃鼞欘, 蠛趯 槄 彃慔慛 翍脝艴 獛獡獚 鋟 悊惀桷 嵉愊惵 甿虮

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

Saati
December 15th, 2013, 20:02
یکی با هزینه 100 200 تومن با جوملا یا دروپال یا هر سیستمی میاد یک سایت راه اندازی میکنه یک قالب رایگان هم روش میندازه و تحویل یکی میده این کار به نظر من هیچ موردی نداره. نه حق کسی رو خورده نه کار خلافی انجام داده

مگه حتما باید از 0 تا 100 یک سایت رو طراحی کرد و داد تحویل مشتری؟ اونی که با 100 تومن اون کارو انجام میده با هزینه کم حداقل امکانات یک سایت رو فراهم میکنه برای مشتری. این طبیعیه افراد دنبال هزینه کمتر باشن.

alireza v
December 15th, 2013, 20:09
با یک گل بهار نمیشه!!
اگر یک نفر بد تو هاستینگ کار می کنه. قرار نیس همه بد باشند .
من خیلی هارو دیدم.تو هاستینگ کار می کنند .شده پول از جیب خودشون بزارند ولی مشتری راضی باشه.
تو فضای رقابت برنده کسی هست . که خدمات زیاد+قیمت کم +رضایت مشتری رو داشته باشه.
من شخصا وقتی وارد فضای هاستینگ شدم تجربه نداشتم با کمک کسانیکه خیلی بهشون مدیون هستم هاستینگ زدم.

و اما در مورد کپی رایت:

الان گرافیستی که برای طراحی هاش میلیونی پول میگیره با فوتوشاپ کرک شده کار می کنه. اما اگه کسی یه ذره دین ایمون داشته باشه بخاطر اینکه پولش حلال تر باشه(نمی گم کسایی که فوتو شاپ کار هستند حروم خور هستند) میره اصل میخره

alireza v
December 15th, 2013, 20:23
هزینه کم درست و حق است ولی نه در این حد ! یه کارگر از صبح تا شب بیل میزنه روزی 50..60 تومن گاها 100 تومن پول میگیره ! مساله اینه با رواج پیدا کردن اینجور قیمت ها و سیستم های رایگان و قالب های آماده برای دانلود مثل این میمونه که میری دندون پزشک میگی ندودونم درد داره !!! یه دکتر هست میگه میکشیم 50 تومن میگیریم یه دکترم هست میگه من نمیکشم ترجیح میدم دندودت رو برات نگه دارم و مشکل رو برات حل کنم طوری که راضی باشی !

در هر دو حالت مشتری (بیمار) راضی خواهد ولی... :)

درسته ایراد از هاستینگ های ایران هم هست اما همه تقصیر از ما نیست.

ببین رفیق. همه کشور ها رقابت قیمت ها میاد پایین ولی ایران وقتی یکی قیمتشو میاره پایین همه جلوشو میگیرند.

moh98
December 15th, 2013, 20:31
حلال کاری ؟ شخصی مثل بنده وقتی دارم سر یه پروژه ای چشامو و وقتمو میزارم از شدت خستگی جونم به لبم میرسه... و فرداش میبینم رو نمونه کاری که کار کردم مشتری میاد چونه میزنه میگه اقا نخواستم یکی 50 تومن گرفت قالب رو در عرض 1 ساعت داد و مارو مثل تو لنگ نکرد !!!! اونوقت اگه من با تلاش و زحمت و کلی بدبختی که سر پروژه میکشم پولو بگیرم از قلوم میره پایین هرچقدرم کارم بد از آب در بیاد باز بهم میچسبه چون در ازاش جون کندم ! دقت کن در ازای پولی که میگیرم از جونم / وقتم و چشام کار میکشم ! ولی حالا شخصی میاد 3 سوته 100 تومن میگیره سایت میزنه ! :)) دیگه این حلالتر از حلاله... :)

دوست عزیز ، حرفت رو کامل قبول دارم و تاییدش میکنم ، اما حرف های شما در مورد وب فارسی صدق نمیکنه ! شما نمیتونی بیای توی کشوری که اصلاً نمیدوننکپی رایت چیه حرف از کپی رایت بزنی ! توی وب فارسی ، قانون جنگل حکم میکنه ! هرکی زورش بیشتره ، مشتری بیشتری داره ! قصد تخریب ندارم ولی مثلا بلاگفا ، سایت های ارزشی رو مسدود میکرد و ... اما ! کسی نمیتونست بهش زور بگه چرا ؟؟ بخاطر اینکه قانون جنگل حکم رانی میکنه !

در وب فارسی باید مثل همه رفتار کنیم ، البته من واقعا نمیدونم اولین بار این کار رو که سایت ارزون با cms و با مخلفات دیگه زده ،چه کسی بوده ؟؟ چون که همه ی بد بختیامون از همونجا شروع شده ! :102:

بنظر من حتی تا چندین دهه ی دیگه فقط و فقط این قانون حکم میکنه ، ولی اگر یه نهاد دولتی بیادش و مسدود کنه این راه های چرت رو ، اون وقت میشه روش یه فکری کرد
چاره ای نیست و کاری از دست ما و شما بر نمیادش ! چون که برای برداشتن این قانون جنگلی مبالغ زیادی پول لازمه + قدرت و نفوذ بالا ! که بنده این رو ندارم و فکر هم نمیکنم شما داشته باشی !
البته از یه راه دیگه هم میتونیم این رو خودمون ( وبمستر ها ) راه بندازیم ! میتونیم یه کمپین راه بندازیم که از برنامه نویسان حمایت بکنه و .... ( ایده جالبیه ، اما وقت میخوادش ، نه ؟؟؟ )

انشاالله کَسی این نوشته ها رو بخونه و کمکمون کنه 8-|

i-Power
December 15th, 2013, 20:48
با سلام،

فرق طراحی وبسایت که شخصی 20 هزار تومان میگیره و شخصی که 1 میلیون تومان میگره مسلما متفاوت هست.

از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوردی و در نتیجه شخصی که نیازش با 20 هزار تومان بابت طراحی وبسایت

هزینه می کنه بر طرف میشه مسلما ارزش گذاری متفاوتی داشته و یا دانشی در رابطه طراحی پیشرفته نداشته.

در فی ما بین این موضوع ها هم اشخاصی به این صورت که مثلا با این مبلغ طراحی می کنند،

طراحان حرفه داریم و نیمه حرفه ای و در حد مبتدی و و و، اگر بلایی سر اطلاعات و داده های شخص زمانی که 20 هزار تومان هزینه می کنه بیاد

شخص به اصطلاح طراح که برای این هزینه کم حتما قراردادی ننوشته شده ، کسی که به این فرد مبلغی رو داده بابت طراحی شکایت هم از پیش بگیره

به نتیجه ای نمی رسه.

در مجموع کیفیت کاری شما با این اشخاص زمین تا آسمون متفاوت هست.

شما هم حرف خودتون رو بزنید باز هم یک گوش در و یک گوش دروازه هست و بی جهت خودتون رو عذاب دادید.

امیدوارم پیشرفتتون روز افزون باشه دوست عزیز (
why.darkness (http://www.webhostingtalk.ir/member/14848/) )

delfarib
December 15th, 2013, 22:32
با سلام به تمام دوستان
برای چی تو سروکله هم میزنید ؟؟؟؟؟
همه دارن راست میگن اونی که این تاپیکو زده اونایی هم که جواب دادن همه راست میگن.
نمونش خود بنده برای 1 سایت زدن فقط 2 ماه دنبال طراح و راه انداز میگشتم چون طی 2 سال قبل که سایت موزیک داشتم بد حسابهارو شناختم . خب این ضررها وبدحسابیهای از ما کی میخواد جواب بده؟؟؟؟؟؟ کسی جوابگو نیست دیگه.حالا اونایی که سایت با 100 ت و 200 ت بالا میارن خب اونا اگر سایت معتبری داشته باشن که مشتریاشون اونا رو تایید کرده باشن و نمونه کار زیادی داشته باشن بله میشه از اونا هم خرید کرد .البته اونایی که زیاد واسه سایت خرج نمیخوان بکنن.اونایی هم که1میلیون 2 میلیون طراحی میکنن حتما پشتیبانی های بعدی هم دارن که طراح 200تومنی پشتیبانی نداره یا از یاهوو ig میشی یا جواب تلفنت نمیده.
از نظر بنده اول نگاه جیبت ک چقدر میخوای خرج کنی بعد برو دنبال طراح و اعتبارش.توی 2 سال من همینو فهمیدم . پول الکی هم به کسی نمیشناسی نده اگرم دادی رفت مشکل خود آدمه.

expres
December 15th, 2013, 22:47
اصلا رنج آی پی و کلاس آی پی به طراحی وب ربطی نداره. نمونش خود من قالب میزنم برای مشتری 300 تومن. چون میدونم 48 ساعت بیشتر زمان نمیبره و درست نیست که 5 میلیون تومن بگیرم بابت یه طراحی 48 ساعته :d پس لطفا توهین نکنید. رشتم هم مکانیک خودرو هست بقول شما :d اما به طراحی هم علاقه مندم و همه مشتریام خدا رو شکر راضی هستن

این تاپیک شما جز بی احترامی چیزی نبود.

folletto
December 15th, 2013, 23:02
این مشکلات همه ش به خاطر نا آگاهی هست به نظر من.
معمولا افراد هنرمند، به آثارشون مثل بچه شون نگاه می کنن.
وقتی کسی درک نکنه یه برنامه نویس، برنامه ش رو مثل بچه ش بزرگ کرده، خط به خط توسعه داده. به خاطرش کلی تا دیروقت بیدار مونده، مچ درد، کمر درد، سوزش چشم، سر درد و ... رو به جون خریده، ارزش کار رو نمیفهمه اصلا.

امیدوارم ایران هم یه روزی به این فرهنگ برسه.

بهشت زیر پای برنامه نویس هاست : )

expres
December 15th, 2013, 23:20
اینکه تعداد پست های یک نفر کمهست یا زیاد ربطی نداره به میزان تجربه چون کارم هاستینگ نیست که زیاد بیام توی وب هاستینگ تالک

مهم اینه که مثل شما رتبه الکسای سایتم 230 هزار هست نه 22000000 =))

مهم نیست. هر کسی میتونه چند تا هنر داشته باشه. همونطور که گفتم 3 تا پست مهم نیست. مهم اینه که بیش از 40 تا نمونه کار موفق دارم و رتبه الکسای سایتم 3500 ایران هست. به نظرم بهتره خودت رو اصلاح کنی :d

Golden-star
December 15th, 2013, 23:24
به نظر من وقتی به مشتری میگی که آقا شما میتونی یک وب سایت با 100 هزارتومان جمع کنی که از cms رایگان و یک قالب رایگان استفاده میشه و وقتی قبول کنه میگه خوب برای من که یک شرکت جمع و جور دارم و تازه شروع به کار کردم .... برای من با این قیمت می صرفه که یک وبسایت بزنم آدرسه شرکتم توش باشه.....
وقتی به یارو بگی آقا یک مدیریت محتوای اختصاصی از پایه براتون مینویسم با یک قالب کاملا اختصاصی با استفاده از فلان فناوری ...... کلا براتون 2 میلیون تومان در میاد ... خوب معلومه طرف نمیگیره میگه آی بابا 2میلیون تومان چه خبره وقتی میتونم با 100 تومان گرد کنم...
و این جور آدما که برای اینکه مشتریشون رو از دست ندن قیمت پایین میگن با همه چیز رایگان ..... ولشون کنی هاست هم رایگان میگیرن دامنه هم tk میزنن ........

نظر تمامی دوستان متینه

expres
December 15th, 2013, 23:26
دوست عزیزم لطفا سری بعد که خواستی یه کاری کنی اول فکر کن

بقول دوستمون اول زور نزن بعد فکر ، اول فکر کن بعد زور بزن ;)

منم بعد یکماه اومدم سری به دوستای وب هاستینگ تالک بزنم که با پست شما مواجه شدم گفتم بد نیست جوابت رو بدم. راستی فکر یه رتبه الکسا برای سایتت باش برا خودت میگم مشتری به این رتبه اعتمادی نمی کنه.

شب خوش یا حق

expres
December 15th, 2013, 23:30
به نظر من وقتی به مشتری میگی که آقا شما میتونی یک وب سایت با 100 هزارتومان جمع کنی که از cms رایگان و یک قالب رایگان استفاده میشه و وقتی قبول کنه میگه خوب برای من که یک شرکت جمع و جور دارم و تازه شروع به کار کردم .... برای من با این قیمت می صرفه که یک وبسایت بزنم آدرسه شرکتم توش باشه.....
وقتی به یارو بگی آقا یک مدیریت محتوای اختصاصی از پایه براتون مینویسم با یک قالب کاملا اختصاصی با استفاده از فلان فناوری ...... کلا براتون 2 میلیون تومان در میاد ... خوب معلومه طرف نمیگیره میگه آی بابا 2میلیون تومان چه خبره وقتی میتونم با 100 تومان گرد کنم...
و این جور آدما که برای اینکه مشتریشون رو از دست ندن قیمت پایین میگن با همه چیز رایگان ..... ولشون کنی هاست هم رایگان میگیرن دامنه هم tk میزنن ........

نظر تمامی دوستان متینه

با تشکر از نظر شما دوست عزیز اما اینجوریام که شما می فرمایید نیست. اون کسی هم که بخواد قالب رایگان استفاده کنه آدم درستی نیست بنظر من :)

سیستم که بهتر و جامع تر از وردپرس یا جوملا نیست هر چقدر هم دوستان حرفه ای باشن. منم نگفتم بیاید قالب رایگان بدید به مشتری. عرض کردم قالب رو طراحی کنید ولی قیمت 2 میلیون نگیرید این دوستمون جناب darkness نمیدونم از کجا رفته کلاس و رنج آی پی رو یاد گرفته اومدهدر مورد طراحی سایت نظر میده. :D

expres
December 15th, 2013, 23:42
من cms نمینویسم. افتخار میکنم که یک وردپرس کار هستم. سایتم رو هم با چیزی جز وردپرس بالا نمیارم. اصلا نمیدونم چرا دارم وقتم رو با شما تلف میکنم؟؟ امیدوارم به تحصیلت ادامه بدی عزیزم ;) رفتی دو تا کتاب خوندی فکر میکنی همه کاره شدی؟ برو هر وقت آمارت اومد بالا بیا کل کل کن.

از نظر من این تایپیک بهتره حذف بشه توسط مدیران چون چیزی جز توهین و بی احترامی به تمامی طراحان عزیز نیست.

یا حق ;)

Golden-star
December 15th, 2013, 23:45
بابا مدرک .... بابا تحصیل .... بابا ای پی ..... بابا طراح ..... بابا CMS .... بابا دانشمند .... بابا مهندس کامپیوتر .... بابا پلتفرم .... بابا آلکسا ...

ما که به قول شما نه سواد دارم , نه مدرک داریم , نه طراحیم , نه میدونیم آی پی چیه , نه میدونیم سی ام اس چیه , نه مارو مهندس صدا میکنم و و و و و.........

تو که این همه چیز بلدی , اینقدر باهوشی چه گلی به سر خودت زدی ؟!! با اینکه اینقـــــــــــدر اطلاعات داری ... باز رو چیزت میمونه یک سری آدم میان به قل تو کپی میکنن و یا از Wordpress یا .... استفاده میکنن ... درآمدشون 2 3 برابر تو هستش
به نظرم دمشون گرم , نوش جونشون تو برو به فکر خودت باش اینقدر جون کندی اینقدر از اینا عقب تری
تو الان با CMS اختصاصیت که از سال فلان نوشاتی تا الان خیلی عقب تر از کسانی هستی که از همین وردپرس استفاده میکنن....

حالا خود دانی , ما که بیسوادیم تو اینقدر خواهشا علمتو به رخمون نکش

expres
December 15th, 2013, 23:51
اوکی ایران شما رو کم داشت که سر افرازش کنی :D برو کد نویسی کن برای مردم ازشون میلیونی بگیر اما وقتی یک سیستم جامع مثل وردپرس هست چرا برای همین وردپرس پلاگین نویسی نکنیم؟ مگه نمیگن یه شکم سیر بهتر از 10 تا شکم گرسنه هست؟

جناب golden-star شما هم خودتو درگیر نکن بذار این آقا خودش بمونه و افکار بومیش :D بذار میلینونی پول بگیره چه دیدی شاید ایران رو سر افراز کرد.

شب خوش و بدرود ;) ما که رفتیم بخوابیم :D

expres
December 15th, 2013, 23:53
دیدی کم آوردی بالاخره!!!!!!!!!!!!!!!!!
بزرگی به عقل است نه به سال

موفق باشی پیر مرد d:

expres
December 15th, 2013, 23:56
راستی یادم نبود

جواب ابلهان خاموشیست

خاموش :d یا حق (خودت بمون و این چرندیاتی که نوشتی)

cityhost
December 15th, 2013, 23:56
آقا Why.darkness انگار دل پری دارند ، والا منم باشم درکش میکنم
من Html و Css رو به اندازه کافی که کارمو راه بندازه بلدم ، پی اچ پی رو تا حد خوندن و فهمیدن بلدم اما نوشتنشو گیر میکنم
یک شب داشتم فقط ی دونه از فایل ها رو میخوندم ، واقعا به این آقا حق میدم که انقد عصبانی باشه
این یک فایل که فقط یک حرف اضافه K داشت از Case 3 به بعد رو خراب کرده بود و نمیذاشت اجرا بشه (قابل توجه شما که 409 خط بوده)
پنل ادمین اون فایل اگر یوزر نیم و پسورد درست رو میگرفت به صفحه بعدی ارسال نمیشد بدون هیچ پیغامی همونجا میموند ، اما یوزر پسورد اشتباه میزدی پیغام خطا میداد که اشتباهه و من هنوزم نتونستم بفهمم
اگه با why.darkness مشکل دارین فقط یک سر سوزن بهش حق بدین ، من قبلا طراحی چت روم انجام میدادم ، اونموقعی که من کار میکردم سه الی چهار تا طراح چت روم بیشتر نبودن ، البته کار ما فقط قالب و هاستینگ بود
اما الان دو رو وره 30 الی 40 تا گروه طراحی چت روم هست (توجه کنید گروه یک نفره) که همشون از پلاگین اون دو سه نفر که واقعا کارشون چت روم هست استفاده میکنن و زیرش میزنن طراحی توسط فلان
عزیز پلاگینی که ما میخریدیم از نویسنده اصلی و به مشتری میفروختیم با کسب اجازه بود ، یک شبه همه پلاگین ها رو یک از خدا بی خبر رایگان کرد مارو از نون خوردن انداخت

Saati
December 16th, 2013, 00:19
دوستان لدفن به احترام من کوتاه بیایید :دی

rezahesami
December 16th, 2013, 00:38
از قديم گفتن جايي كه گوشت نيست چغندر پهلوونه!!! وقتي سواد عمومي پايين باشه معلومه برنامه نويس هايي مثل شما يا يكي از دوستان خودم بايد بريد چشماتون رو كور كنيد واسه يه برنامه اون وقت يه عده بي سواد بيان وردپرس رو با لينوكس مقايسه كنند !

abasaqa
December 16th, 2013, 00:39
:)) خب بایدم بهش افتخار کنی چون تنبل و مفت خورایی مثل شما باعث پیشرفت نکردن مملکت شدن .
منم به این افتخار میکنم که یک ایرانیم و در داخل ایران تو خاک خودم با جونو دل به اسم ایران سر افرازم کار میکنم و خط بخ خط کدی رو که مینویسم لذت بخشتر از چیزیه که شما از حمایت سیستم غیر بومی داری :)

عامو کامپیوترت هم که غیر بومیه!!!

اینترنتتم که غیر بومیه!

لامپ خونت که غیر بومیه.

ما کفار درست کردیم. برو داخل غار بومی سازیتو حال کن.

psfa
December 16th, 2013, 01:33
عزیزم شما که کاربلدی بهتر بود بدونی داری وبهاستینگ تاک که اکثر یوزراش واسه خودشون سوادو مدرکی دارن تاپیک میزنی نه سایت بقالی سر کوچتون

sarinainc
December 16th, 2013, 01:57
سلام
این تاپیک رو از اول تا اینجا خوندم
نوشته های این فرد استارتر نشان از شخصیت بسیار پایین ایشان دارد.توهین به سیستم هایی مثل وردپرس و جوملا که سالیان سال برنامه نویسان از سراسر دنیا روی آنها کار کرده و توسعه داده اند ، کار درستی نیست.من از استارتر خواهش می کنم برای اثبات ادعاهای خودشان نمونه کارهای طراحی سایت را که انجام داده اند و زیرشان کپی رایت خودشان است قرار بدهند تا اول ما بدانیم واقعا در این مسیر زحمت کشیده اند.(بنده به شخصه فکر می کنم html سایت ایشان نیز یک کپی برداری از طرحی خارجی است که هنوز هم فارسی نشده است.البته شاید هم اشتباه می کنم چون فقط از شباهت آن حدس زدم.)
دومین مورد هم اینه که این شخص هیچ نشانی از ثبت شرکت و نماد اعتماد در سایتشان ندارند.اینها را هم در همیجا ارائه دهند تا اول ما بدانیم با شخصی معتبر صحبت می کنیم بعد حرف ها برای گفتن داریم.چون در غیر این صورت مثل سایر دوستان نیز چیزی جز وقت تلف کردن نخواهد بود.
دوستان البته توهین ایشان پای تمام کسانی که مثل من قالب طراحی می کنند و در themeforest می گذارند برای فروش (که اکثرا نیز سود بسیار خوبی عاید من کرده است.بالاتر از چند میلیون تومان که برای هر سایت بگیرم) را نیز می گیرد.چون گران ترین قالب در themeforest حدود 55 دلار است که حدود 160 هزار تومان به پول ایران می شود.پس به فرموده ایشان حتما تمام themeforest یا سایرین آبروی برنامه نویسی دنیا را برده اند؟
در مورد بومی سازی هم شما برو C++ یا ... بومی طراحی کن بعد انقدر صداتو برای دیگران بالا ببر

lما یک جهان بیشتر نداریم همه ما زمینی هستیم.پس الکی شعارهای سیاسی بومی سازی و ... ندهید که جز جلوگیری از پیشرفت حوانان هیچ نتیجه ای ندارد.

omid222
December 16th, 2013, 02:28
اگر کاری بلد باشید که یکی با 20 تومان نتونه از دستتون بقاپه و 1 میلیونم ارزش داشته باشه مطمعن باشید به شما سفارش میده.......پ=

پس حتما یا شما اینقدر وارد نیستی یا گرون فروشی

soleimanpour
December 16th, 2013, 08:59
بی خیال بشید ارزش نداره
مهم اینه که طرف تونست مشتری رو رازی کنه چه با 10 تومن چه با 5 میلیون تومن

expres
December 16th, 2013, 09:46
عامو کامپیوترت هم که غیر بومیه!!!

اینترنتتم که غیر بومیه!

لامپ خونت که غیر بومیه.

ما کفار درست کردیم. برو داخل غار بومی سازیتو حال کن.

ماشالله خوشمان آمد :D راستی مهم اینجاست طرف سیستم سایت خودش اینه CMS Eleanor — система управления сайтом (http://eleanor-cms.ru/) اونوقت میگه بومی :D

expres
December 16th, 2013, 09:59
پس فرمودید بومی؟

جناب بومی شما طراحی هاتون اصلا کپی نیست نه؟

این یکی از طراحی های همون شخص استارتر هستش قالب وردپرس استفاده کرده:

Mehrteb Maku CO (http://mehrtebmaku.com/)

© Copyright 2012. Mehrteb Maku All Rights Reserved. | Powered by Nanosoft Corporation (http://nanosoftco.com) , All right reserved.

http://mehrtebmaku.com/templates/healthpress/wp-content/uploads/2012/09/logo.png

به اون wp-content بالا خوب دقت بفرمایید دوستان :)

اینم سی ام اس بومی ایشون که اصلا رایگان نیست. بنده خدا از سی ام اس الینور استفاده کرده ( البته اگه نیاد بگه الینور رو خودم ساختم)

Login to admin panel (http://mehrtebmaku.com/admin.php)
وارد شدن به پنل مدیریّتی (http://www.mdoks.com/admin.php)
وارد شدن به پنل اصلی مدیر (http://www.orumzkh.ir/admin.php)

جناب بومی چطوری؟ :D

حالا دیدی که من 17-18 ساله حداقل اگه از سی ام اس رایگان استفاده میکنم با جرئت اعلام میکنم که سی ام اس من وردپرسه. شما چی؟ جز دروغ هیچی بلد نیستی بگی

اصلا یه حسی بهم گفت به ما نمیخوره آخه که بخوایم باهاش بحث کنیم.

این تایپیک از نظر من بسته شد. شما بمون و اون افکار بومی (منظورم الینور بود) :D

expres
December 16th, 2013, 10:09
پس فرمودید بومی؟

جناب بومی شما طراحی هاتون اصلا کپی نیست نه؟

این یکی از طراحی های همون شخص استارتر هستش قالب وردپرس استفاده کرده:

mehrteb maku co (http://mehrtebmaku.com/)

© copyright 2012. Mehrteb maku all rights reserved. | powered by nanosoft corporation (http://nanosoftco.com) , all right reserved.

http://mehrtebmaku.com/templates/healthpress/wp-content/uploads/2012/09/logo.png

به اون wp-content بالا خوب دقت بفرمایید دوستان :)

اینم سی ام اس بومی ایشون که اصلا رایگان نیست. بنده خدا از سی ام اس الینور استفاده کرده ( البته اگه نیاد بگه الینور رو خودم ساختم)

login to admin panel (http://mehrtebmaku.com/admin.php)
وارد شدن به پنل مدیریّتی (http://www.mdoks.com/admin.php)
وارد شدن به پنل اصلی مدیر (http://www.orumzkh.ir/admin.php)

جناب بومی چطوری؟ :d

حالا دیدی که من 17-18 ساله حداقل اگه از سی ام اس رایگان استفاده میکنم با جرئت اعلام میکنم که سی ام اس من وردپرسه. شما چی؟ جز دروغ هیچی بلد نیستی بگی

اصلا یه حسی بهم گفت به ما نمیخوره آخه که بخوایم باهاش بحث کنیم.

این تایپیک از نظر من بسته شد. شما بمون و اون افکار بومی (منظورم الینور بود) :d

ضمنا همینجا اعلام میکنم. هر کدوم از دوستان تونست ببینه که یکی از نمونه کارهای من کپی هست اعلام کنه. :d قابل توجه استارتر

expres
December 16th, 2013, 10:21
اوه اوه راستی یادم نبود. این رو ببینید دوستان

Home (http://hogash-demos.com/eos_joomla/)

این دوستمون اصلا کپی بردار نیست که :D فقط قالب جوملا رو برداشته بنده خدا گذاشته رو سایتش

حالا چه جوابی داری آقای بومی؟

expres
December 16th, 2013, 10:23
حالا من با چپ کلیک راست کلیک کار میکنم یا این آقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

expres
December 16th, 2013, 10:34
ببین حرفی بزنید که خریدار داشته باشه. یه حرف منطقی شما همینجوری داری میگی ما ریپر هستیم. خب بگو قالب کیو ریپ کردیم خودمون هم متوجه بشیم

درست هم صحبت کنید. حرفی برای گفتن نداری بی خودی مکانیک رو پیش نکش. هر کسی این تایپیک رو بخونه به درستی میتونه قضاوت کنه حق با کیه. شما میگی سیستمت بومیه از الینور استفاده میکنی. ریپر هم معلومه کیه.

موفق باشی ;) آره راست میگی شما رو چه به ما که طراحی اختصاصی میکنیم . برو همون قالبت رو کپی کن از اینور و اونور

MOHAMMAD MOHSEN
December 16th, 2013, 11:04
وقتی اینطور با لحن بد و تند صحبت می کنید استارتر محترم انتظار نداشته باشید که بقیه از شما دفاع بکنند حرف حقم با فحش و تند بگید اکثر افراد جلوتون جبهه می گیرند و حق گم میشه!

متخصص بودن یه چیزه و تاجر بودن هم یه چیز دیگه. کار وب یه کار قرداد دو جانبه هست قیمت خاصی هم نمیشه روش گذاشت. الان شرکت های بسیاری هستند که قیمت های بالا میگرند و مشتری هاشون هم خیلی از دوستانی که اینجا هستند بیشتر هست. به این میگن هنر جذب مشتری!

اگر شما مدعی هستید که کار شما ارزشمنده باید این توانایی رو داشته باشید که مشتری رو قانع کنید که هزینه کارتون رو بده اگر هم نمی تونید با متخصص جذب مشتری همکاری کنید. به بقیه هم جای خرده گرفتن نیست. بازار وب یه بازار بشدت رقابتی هست.

یکی از اصول اساسی مهندسی نرم افزار میگه وقتی چیزی رو میشه از جایی تهیه کرد با هزینه به مراتب ارزان تر (برای مثال cms ها یا پلاگین های رایگان یا ارزان) دلیل نداره از 0 تا 100 خودتون کد بزنید. اینطوری میشه هم تو وقت صرفه جویی کرد هم تو هزینه و هم قیمت پیشنهادی به مشتری!

در آخر بنده 25 سالم هست. دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار هستم و از 2007 تو بازار وب هستم جهت اطلاع

ADMlN
December 16th, 2013, 11:28
با عرض معذرت از استارتر گرامی

هر اندازه شما ادعا تخصص داشته باشید به همون اندازه هم می تونید ادعای بی ادبی داشته باشید چون در این تاپیک چیزی جز حرفهای نامناسب از شما ندیدیم

اگر کمی در نحوه برخورد با جامعه تجدید نظر کنید مطمئنا موفقیت هایی خیلی بیشتر از این بدست می آورید و افراد بیشتری به شما اعتماد می کنند

-------------------------------------
شخصا در موارد زیادی برنامه هایی طراحی کردم که حتی 1 خط کد برای طراحی انها نوشته نشده

از همه مهم تر حدود 4 سال هست که به بچه های 5 تا 10 سال این نوع برنامه نویسی یاد میدهم

نمی شود بخاطر ندانستن کد نویسی کسی مسخره یا توهین کرد و جزو برنامه نویس ها به حساب نیاورد

از نظر شخصی بنده (البته قطعا اشتباه است) استارتر گرامی یه کد نویس هستند نه طراح و برنامه نویس

why.darkness
December 16th, 2013, 11:55
آقا رحمت به رفتگانتون غلط کردیم...

اشتباه از من بود نباید تاپیک میزدم و نباید با اون لحن حرف میزدم ولی این نشانه این نیست که بنده بی ادب باشم یا بی شخصیم ...
کاش یکم درک میکردید که چرا و چه عاملی سبب شده بنده با این لحن حرف بزنم.

از همه پوزش می طلبم.

روز همه شما خوش انشالله همگیتون طراح های خوبی باید بازارتونم از این شیرینتر باشه.

فقط به مشتریاتون نگید سایت رو نوشتید رک بگید که نصب و راه اندازی کردید لاقل این رو بگید مشتری فرق بین دانلود - نصب و راه اندازی رو با نوشتن و طراحی کردن تشخیص بده.

وسلام و رحمت خداوند بر همه شما :)

expres
December 16th, 2013, 12:27

اشتباه از من بود نباید تاپیک میزدم و نباید با اون لحن حرف میزدم ولی این نشانه این نیست که بنده بی ادب باشم یا بی شخصیم ...

از همه پوزش می طلبم.

روز همه شما خوش انشالله همگیتون طراح های خوبی باید بازارتونم از این شیرینتر باشه.

فقط به مشتریاتون نگید سایت رو نوشتید رک بگید که نصب و راه اندازی کردید لاقل این رو بگید مشتری فرق بین دانلود - نصب و راه اندازی رو با نوشتن و طراحی کردن تشخیص بده.

وسلام و رحمت خداوند بر همه شما :)

قبول کنید هر چی از دهنتون در اومد به من گفتید. بعدشم شما خودت همه کارهات کپیه اونوقت به ما میگی کپی و ریپر؟ خب مرد حسابی من اگه یکی از کارهام کپیه شما بگو. چرا فحش میدی؟

امیدوارم موفق باشید دوست عزیزم اما پیشنهاد من اینه که خودت رو اصلاح کنی. امیدوارم منظورمو گرفتی باشی ;) موفق باشی یا حق

ADMlN
December 16th, 2013, 12:34

از همه پوزش می طلبم.

به شما هیچ توهین یا جسارتی نشد

هنوز هم فرد محترمی در این انجمن هستید و کارهای شما قابل ستایش هستند

حرف شما جای تامل دارد ولی کلماتی که بکار بردید جای تامل بیشتر

احساس کردیم این حرف ها در آینده کاری شما تاثیر خوبی خواهد داشت برای همین بیان شد

در هر صورت جسارت این بنده حقیر به بزرگواری خود ببخشید

why.darkness
December 16th, 2013, 13:06
تمامی پست ها حذف و از دوستان پوزش می طلبم.

ولی نکته بسیار مهم این هست امروزه برای خرید یک شلوار معمولی یابد هزینه 100 تا 150 تومن رو بکنیم حال یک وب سایت به مدت 365 روز با تمامی امکانات و مواردش در این حدود قیمت ها ساخته بشه ... نمیدونم والا شایدم شما راست میگید :-?? شاید لازمه همه چیز رایگان باشه ولی در نظر گرفتن دیگران . مشخص کردن هزینه های تقریبی در سراسر کشور مهم است قیمت ها همراه با توضیحات واضح برای مشتری باید بیان شود تا مشتری فرق بین انواع رنج قیمت ها رو با تفاوت و امکانات درک نماید.

ما بریم دنبال کارمون ... خوش باشید.

admine
December 16th, 2013, 17:40
اجازه هست من این وسط اسپم بدم؟

Saati
December 16th, 2013, 18:50
بر خرمگس معرکه لعنت! :d

ehsan_296
December 16th, 2013, 21:54
شما طوری حرف زدی که انگار هر سایت که طراحی می کنی از صفر کد می زنی . یعنی برای هر سایت لوگین و فروم و فروشگاه و .. رو از نو می نویسی :)

rezahesami
December 18th, 2013, 02:24

دادن نمیخاد کامران جان تو کلا اسپمی!